jeseň

Jesenná dekorácia s fľašami vnesie do domu neopakovateľnú atmosféru

ozdobte jesennú výzdobu drotárskymi fľašami

Keď sa dni skracujú a lístie mení farbu, jeseň je za dverami. Zlé počasie samozrejme nesmie mať negatívny vplyv na dobrú náladu a príjemnú atmosféru doma. Čo si myslíte o vytvorení útulného domova s ​​krásnymi vlastnoručne vyrobenými jesennými dekoráciami? Na jedinečnú jesennú výzdobu môžete použiť aj staré a nepoužiteľné položky. Ak máte doma prázdne sklenené fľaše, máte už po ruke skvelý remeselný materiál. Nižšie nájdete skvelé nápady na jesenné dekorácie s fľaškami, ktoré môžete doma jednoducho napodobniť.

Vyrobte si jesenné dekorácie z fliaš – vymaľujte prázdne sklenené fľaše

jesenné remeslá s prázdnymi fľašami zdobiacimi maľovanie tekvíc

Predtým, ako sa budete venovať zábavnému lýkovému projektu jesenných dekorácií vyrobených vlastnými rukami, mali by ste si zaobstarať prázdne sklenené fľaše. Môžu to byť fľaše na víno, pivo alebo Prosecco, ako aj rôzne ďalšie elegantné sklenené fľaše. Aby ste si mohli vychutnať očarujúci konečný výsledok, mali by ste najskôr odstrániť štítky zo sklenených fliaš. Najjednoduchšie je vložiť fľaše na 15-30 minút do teplej vody. Odolné zvyšky lepidla je potom možné ľahko odstrániť. Prázdnu sklenenú fľašu nechajte uschnúť a potom vytvorte krásnu jesennú dekoráciu.

jesenná dekorácia s fľaškami maľovanie kvetov tekvice jesenné motívy

Prázdne fľaše je možné ozdobiť rôznymi spôsobmi, ak si chcete vyrobiť skvelé jesenné dekorácie sami. Variantom pre kreatívnu výzdobu by bolo namaľovať ju zvonku. Ak radi kmitáte štetcom, maľovanie pre vás bude hračka. Na ozdobenie prázdnej sklenenej fľaše vhodnými jesennými motívmi potrebujete opravné perá, fixky alebo akrylové farby..

jesenné dekoračné fľaše maľovanie jabĺk pruhy jesenné farby

Čo sa týka výberu motívov a farieb, do úvahy pripadá všetko, čo sa vám páči a čo evokuje asociáciu s jeseňou. Na pohári dobre vyzerajú rôzne kvety, krásne listy v typických jesenných farbách žltej, oranžovej a červenej, ako aj rôzne druhy ovocia ako tekvice, hrozno, jablká či hrušky. Jesenné dekorácie môžete okoreniť rôznymi geometrickými figúrkami, čiarami, kruhmi, bodkami alebo čímkoľvek, čo si vaše srdce praje.

Vyrobte si jesenné dekorácie sami – vymaľujte sklenenú fľašu

Váza na drotárstvo Herbstdeko vyrába zlato

Ak chcete vytvoriť elegantnú jesennú dekoráciu s fľaškami, máte možnosť fľaše natrieť sprejovou farbou na dekoráciu. Je to skvelý projekt na poslednú chvíľu, ktorého dokončenie trvá len niekoľko minút. Vyberte si pekný jesenný odtieň a nastriekajte ním fľašu. S pomocou krepového papiera môžu vzniknúť skvelé návrhy. Za týmto účelom jednoducho zamaskujte oblasti, ktoré by mali zostať nenatreté. Po nastriekaní prázdnej fľaše na víno nechajte zvisle uschnúť.

Vyrobte si vlastné dekoračné fľaše, namaľujte jesenné farby zlatom

Do krásne vyzdobenej fľaše môžete teraz vložiť čerstvú kyticu, ozdobnú trávu alebo pierko. S trochou námahy ste vytvorili atraktívnu jesennú dekoráciu na stôl. Ďalším jednoduchým spôsobom, ako vytvoriť peknú vázu v krásnych odtieňoch, by bolo ozdobiť vnútro fľaše akrylovou farbou. Aby ste to urobili, musíte jednoducho naliať akrylovú farbu do fľaše a potom ju rovnomerne rozdeliť pomalým otáčaním. Aby prebytočná farba mohla odkvapkať, otočte fľašu hore dnom, aby uschla.

vymaľujte zlatobiele fľaše a vyrobte si jesenné dekorácie sami

DIY nápady na jesenné dekorácie s fľašami – zabaľte fľašu do vlny alebo šnúry

jesenné dekoračné fľaše ako tekvice maľujú umelé listy

Krásnu jesennú aranžmán môžete doplniť maľovanou sklenenou fľašou, ktorej hrdlo je omotané šnúrou alebo vlnou. Oblasť, ktorú chcete navrhnúť farebnou vlnou, by ste mali najskôr natrieť remeselným lepidlom. Potom omotajte niekoľko radov nití okolo fľaše, pričom jednotlivé rady opakovane tlačte k sebe prstami. Môžete kombinovať ľubovoľný počet farieb priadze a vytvárať skvelé farebné efekty.

Vyrobte si vlastnú jesennú dekoráciu z fľaštičiek, vymaľujte, omotajte priadzu

jesenná dekorácia s fľašami urobte si halloweensku farbu

dekorácie fliaš vína jesenné halloween oranžové bodkované nápisy

Vyrobte si jesenné dekorácie z fliaš a prírodných materiálov

jesenná dekorácia s fľašami urobte zo seba vodu prírodné materiály

Fľaša naplnená vodou a materiálmi z prírody bude tiež skutočným pútačom pozornosti na okennom parapete alebo slávnostne vyzdobenom stole. Ak si chcete vziať so sebou poklady prírody domov, môžete ich využiť na túto skvelú ručnú prácu. Napríklad vo fľaši je miesto na jesenné lístie, tenké vetvičky, bobule, menšie gaštany atď. Jedinou požiadavkou je nájsť fľašu s väčším otvorom. Akonáhle sú všetky prírodné materiály vo vnútri, fľaša sa jednoducho naplní vodou. Niektoré z nich sa potopia, iné vyplávajú na povrch.

vyrobte si vlastné fľaše dekorácie jesenné prírodné materiály gaštanové listy kôstky bobule

Pozrite sa na ostatné príklady obrázkov a nechajte sa nimi inšpirovať. Tu nájdete skvelé nápady, ktoré prinesú jeseň do vašich štyroch stien a poskytnú vám uvoľnené hodiny ručnej práce.

naplňte fľašu jesennou výzdobou vlastnými rukami vyrobte prírodné materiály

jesenné kutilské dekorácie sklenené fľaše z priadze ovinuté písmo

jesenná dekorácia drotár štítok prázdne sklenené fľaše svietnik

fľaše zdobia jesennú výzdobu fľašami listov byliniek

jesenná dekorácia pomocou fliaš obrúskov technológia zakrýva jesenné lístie

Fľaša vína dekorácia maľba jesenné lístie ovinutie priadze

dekorácie fliaš na víno morčacie perie jesenné lístie fľaše dizajn

jesenná dekorácia prázdna sklenená fľaša kvety bobuľové vetvy priadza

jesenné dekorácie s fľašami nápady na zdobenie prázdnych fliaš

recyklačné fľaše dekorácie na stôl jesenné flitre trblietavý prášok

jesenná dekorácia s fľaškami efektu žltého oranžového trblietania ombre

prázdne viedenské fľaše dekorácia naplnenie jedla jesenný svietnik