Jedáleň, nábytok

Inovatívny dizajn akrylového jedálenského stola od spoločnosti „Colico Design“ z Talianska

 

Akrylový dizajn jedálenského stola -transparentný-sklo-plast-tvarovaná-stolička-fialová-extravagantná

Prvá je myšlienka jedného Akrylový dizajn jedálenského stola možno nevykúzli obzvlášť vzrušujúce obrázky. Ale pripravte sa na prekvapenie! Tento vzrušujúci stôl „Oste“ od „Colico Design“ zmení vzrušujúci dizajn a zmení mnoho predpojatých myšlienok..

Akrylový dizajn jedálenského stola

Akrylový dizajn jedálenského stola-priehľadný-priehľadné nohy stola-sústružené

Forma súboru Akrylový jedálenský stôl zapadne do akejkoľvek dekoratívnej schémy interiéru a vytvorí fantastické ústredné miesto v jedálni. Len si predstavte! … aký fantastický kontrast by tento nádherný predmet vytvoril, keby bol umiestnený v minimalistickom interiéri. Na druhej strane, ak chcete transformovať tradičnú miestnosť na niečo so skutočným faktorom „wow“, vymeňte svoju konvenčnú drevenú dosku za jeden z týchto pozoruhodných stolov. Pre čistý dojem bohatstva je trblietavému „stolu Oste“ k dispozícii oslnivý luster.

Inovatívny dizajn akrylového jedálenského stola – ohnisko v jedálni

Akrylový dizajn jedálenského stola -kryštál-luster-transparentný-krištáľ-zlato-luxus

Tento krásny Akrylový jedálenský stôl nielen skvele vyzerá, ale je aj nekonečne praktický. Je ľahký a ľahko sa pohybuje a je vyrobený z pevného metakrylátu odolného voči opotrebovaniu. Aj keď sa stôl zjavne odohráva vo fyzickom priestore, jeho priehľadná vlastnosť bráni tomu, aby vyzeral príliš dominantne, dokonca aj v menšom priestore. Pohodlne je to úžasné Akrylový dizajn jedálenského stola k dispozícii v mnohých variantoch a veľkostiach, vďaka čomu je prispôsobiteľný všetkým tvarom a veľkostiam jedálne.

Inovatívny dizajn akrylového jedálenského stola je ako z fantasy sveta

Akrylový dizajn jedálenského stola -priehľadný-cez-presklený-stôl-nohy-sústružený

Lahôdka tohto jedálenského stola je jednou z jeho najatraktívnejších vlastností. Svetlo s ním reaguje a dodáva mu lesk. Odrazené svetlo zosilňuje krivky a definuje jemné lineárne prvky. Napriek svojmu netradičnému vzhľadu, prepracované spracovanie detailov zaručuje prepracovanosť a kvalitu Akrylový dizajn jedálenského stola nechýba.

Od Jaz