Životný štýl

Parfumy a ošetrujúce prostriedky sú jedinečné ako vy – prečo by ste teraz mali prejsť na špecializované výrobky

Ty si jedinečný! Prečo by ste teda mali používať kozmetické výrobky, ktoré má každý? Prečo nosiť parfum, ktorý nosí každý? Prečo mať doma vonnú sviečku, ktorú má každý? Oslávte svoju jedinečnosť a odlíšte sa od ostatných – vysokokvalitnými špecializovanými parfumami a ošetrujúcimi výrobkami, ktoré podčiarknu vašu osobnosť a potreby – pre malé chvíle luxusu v každodennom živote..

Niche products – what’s behind?

Niche parfumy pre tie malé chvíle luxusu v každodennom živote

Exkluzívne výrobky sa vyrábajú ďaleko od masového trhu a nie sú dostupné v známych drogériách. Zvláštnosťou je ich individuálna história, hodnoty a selektívny výber a vysoká kvalita použitých surovín. Téma udržateľnosti bola tiež veľmi dôležitá v špecializovanom svete v čase, keď táto téma ešte nepriťahovala celosvetovú pozornosť. Skutočný zasvätený tip na to je PARFÉM & Krása.

Niche parfumy: nezameniteľné vonné kreácie s charakterom

Parfumy & amp; Starostlivosť 1

Kvalita a exkluzivita – na tom záleží. Niche parfumy si stále vyrábajú sami majstri parfuméri, ktorí do svojich výtvorov prenášajú svoju históriu a skúsenosti. Vďaka tomu sú výnimočné a dodávajú im veľmi osobný nádych – či už ide o inovatívnu novinku alebo mimoriadnu reinterpretáciu klasických esencií.

Parfumy & amp; Starostlivosť 2

Exkluzívne vône na báze hodnotných parfumových olejov, naplnené do umeleckých flakónov, vydržia na koži obzvlášť dlho a vyvíjajú sa iba v priebehu času: Po prvé, obklopuje nás horná poznámka, ktorú neskôr nahradí srdcová poznámka. Potom si užívame zloženie základnej noty až do konca dňa. Fantázii sa medze nekladú, od práškovej a sladkej po ovocnú a sviežu až po pikantnú a pikantnú, pre každú chuť a príležitosť sa niečo nájde.

Parfum tak jedinečný ako vy

Molekulárne parfumy ako nový trend

Pre maximálnu individualitu sú k dispozícii takzvané molekulárne parfumy. Tieto špeciálne výtvory rozvíjajú svoju vôňu iba vtedy, keď prídu do kontaktu s vašim osobným telesným pachom, a v kombinácii s vašou náladou a dokonca aj počasím vytvárajú individuálnu vôňu, ktorá je jedinečná. Komplimenty sú tu zaručené!

Správna starostlivosť pre každý typ pokožky

Vysoko kvalitné výrobky pre intenzívnu a individuálnu starostlivosť o pokožku

Už ste našli parfum, ktorý milujete, ale stále ste nenašli produkt na ochranu pokožky, ktorému by ste mohli skutočne dôverovať? Aj tu určite nájdete to, čo hľadáte vo svete špecializovaných značiek. Existujú napríklad niektoré takzvané „lekárske značky“ – linky starostlivosti, ktoré vyvinuli odborníci v tejto oblasti a vďaka ich odbornosti môžu zaručiť jedinečnú účinnosť. Známe príklady sú DR. Barbara Sturmová, ktorý je tiež veľmi obľúbený u hviezd vďaka svojmu radu Molecular Cosmetics a hashtagu #sturmglow, a DR. Augustín Bader, ktorý na základe svojich rokov výskumu kmeňových buniek vyvinul jedinečnú účinnú látku pre svoje mnohokrát ocenené výrobky starostlivosti.

Sérum pre starostlivosť o pokožku vyvinuté odborníkmi

Vysokokvalitné produkty pre intenzívnu a individuálnu starostlivosť o telo, tvár a vlasy – s vybranými prísadami pre maximálnu účinnosť vašich osobných potrieb: či už pre suchú, citlivú, mastnú alebo zmiešanú pleť – výrobky mimoriadnej starostlivosti z okrajového sveta ponúkajú všetko, čo srdcové túžby. S týmto exkluzívnym sprievodcom pokožkou tiež rýchlo nájdete produkt starostlivosti, ktorý dokonale vyhovuje potrebám vašej pokožky.

individuálna starostlivosť v závislosti od typu pokožky