Interiérový dizajn

Toskánske interiérové ​​nápady pre váš domov

Návrh toskánskeho domu

To Toskánsky interiér je nepochybne jedným z najkrajších návrhov. Pod toskánskym slnkom je život krásny, tváre ľudí žiaria a vy sa cítite uvoľnene a šťastne. Je to kvôli jedinečnej klíme. Vytvorte vo svojom dome útulné a slnečné prostredie. Nie je náhoda, že v toskánskom prevedení dominuje žltá farba – vyzerá teplo a pripomína Stredozemné more.

Toskánsky interiér – žlté steny

Kožený nábytok do obývačky v toskánskom štýle

Americký spisovateľ napísal o Toskánsku, že aj zelené vínne révy tam chutia. Upravte si preto svoju obývačku tak, aby bola vždy slnečná a príjemná. Inšpirujte sa týmito fotografiami a vytvorte svetlú miestnosť – Toskánsky interiér prináša dobrú náladu, žiarivo žltá farba a teplá oranžová na stenách robia miestnosť teplejšou a väčšou. Ak máte veľké okná, vpustite do miestnosti svetlo a zaobídete sa bez záclon.

Toskánsky interiér – osvetlenie v obývacej izbe

romantické-osvetlenie-toskánsky-interiér

Do toskánskej obývačky sa veľmi hodia kusy nábytku s elegantnou drevorezbou a koženou sedačkou. Ako ozdoba pre Toskánsky interiérNaozaj nepotrebujete veľa – kvety a rastliny by nemali chýbať, vysoké stromy v záhrade pripomínajú toskánske cyprusy a olivovníky.

Čerstvé ovocie, fľaše vína, kamenné vázy môžu slúžiť aj ako ozdoba a pripomenúť nám časy, ktoré už dávno nie sú. Život v dome s toskánskym interiérom je ľahký a tichý.

biely nábytok v toskánskom štýle

biely nábytok-toskánsky-obývacia izba

zelená pohovka v toskánskom štýle

Toskánsky dizajn zelenej pohovky

Toskánsky dizajn spálne

Toskánska dizajnová spálňa

Posteľ v toskánskom štýle

spálňa toskánskej postele

Toskánska kúpeľňa

Toskánske umývadlo