Interiérový dizajn

Priemyselný elegantný interiér v modernom byte

moderný-mestský-byt-priemyselný-šik-interiér

Pre každého, kto má rád modernú kultúru – túto pôsobivú Elegantný priemyselný interiér v Moldavsku sa vám bude určite páčiť! Byt bol špeciálne zariadený tak, že pripomína umeleckú galériu. Medzi umením a dizajnom neexistuje jasná hranica, v tomto interiérovom dizajne sú jedinečným spôsobom kombinované.

Osvetlenie a zariadenie – elegantný priemyselný interiér

otvorený obývací priestor-priemyselný-šik

Trendy v interiérovom dizajne jasne ukazujú, že moderný byt by mal byť priestranný a presvetlený. A Elegantný priemyselný interiér Cieľom je maximalizovať svetlo a vytvoriť elegantnú, domácu atmosféru. Dizajnéri spoločnosti Gas vytvorili otvorený obývací priestor. Biely nábytok vytvára prepojenie medzi rôznymi rohmi a umožňuje farebným umeleckým dielam, aby si prišli na svoje. Zaujímavý zavesený strop so vstavaným osvetlením. Modré vankúše dodávajú miestnosti elegantný vzhľad. Čierne barové stoličky v kuchyni upútajú pozornosť. Drevená podlaha vizuálne spája všetky miestnosti. V spálni bol zvolený tmavomodrý prehoz v rovnakej farbe ako stolička.

Elegantný priemyselný interiér kombinuje funkčnosť a estetiku

Interiér bytu okrúhla posteľ

Ovčia izba-plyš-perina-priemyselno-šik

Elegantný priemyselný interiér môže úspešne vytvoriť estetické a funkčné prostredie. Lesklé povrchy sú kombinované s drsne vyzerajúcimi materiálmi. Je to byt v strede mesta, ktorý vyzerá energicky a takmer sochársky zároveň. Mnoho zaujímavých akcentov v každej miestnosti priťahuje pozornosť. Hlavný dôraz je určite kladený na eleganciu a štýl.

Od Jaz

moderný-biely-kožený-nábytok-mestský byt

Biela stena so zaujímavými umeleckými dielami ako ozdoba

bielo-priemyselno-elegantný interiérový dizajn

Závesný strop so zaujímavým osvetlením

zavesený strop-zaujímavé-osvetlenie

Čierne barové stoličky na rozdiel od bielej kuchyne

čierne barové stoličky-priemyselno-šik

Drevená podlaha v spálni

Spálňa s drevenou podlahou

Zaujímavé mramorové dlaždice v kúpeľni

Kúpeľňa z mramorovej hnedej dlažby