Interiérový dizajn

Poriadok vo vstupnej časti – praktické nápady na úložný priestor

Objednávky-vo-vstupnej-oblasti-batohu-nápady

Vstupný priestor je javiskom pre celú rodinu a každodenným prichádzaním a odchádzaním. Aj keď je poriadok vo vstupnej oblasti na nezaplatenie, vytvorenie funkčného a štýlového priestoru nebude stáť veľa peňazí. Vyhrňte si rukávy a naučte sa vytvárať poriadok vo vstupnej časti s našimi praktickými nápadmi na úložný priestor.

Poriadok vo vstupnej časti – dobre zorganizovaný pre tých, ktorí sa ráno ponáhľajú

tabuľka-v-chodbe-dobrý nápad

Hľadáte dáždnik uprostred chaosu? Váš ranný zhon môže vášmu dňu priťažujúco začať. Riešením je dobre organizovaná skriňa, kde budete mať všetko potrebné na dosah. Veľké vedro môže slúžiť aj ako stojan na dáždniky. Môžete postaviť regály, na ktoré môžete poukladať boxy a koše. Držia sa tu rôzne predmety, ako sú rukavice a klobúky. Ak ste skutočne ambiciózni udržať vo vstupnom priestore poriadok, môžete si dať šatník s organizačným systémom. Nakoniec pridajte k zadnej časti dverí zrkadlo po celej dĺžke, aby ste sa mohli naposledy pozrieť pred odchodom z domu.

Poriadok vo vstupnej časti vytvára viac priestoru

pekná-úložný-priestor-nápad-chodba

Skrinky na chodbe je možné rýchlo nahromadiť. Toto je osobitný problém, keď máte málo miesta. Pozrite sa na tenké vešiaky, ktoré na vašej koľajnici zaberajú menej miesta. Prineste si na dvere vešiak na kľúče a háčik, aby ste mali poruke potrebné položky, napríklad peňaženku alebo vodítko pre psa. Nainštalujte policu nad vešiakovú tyč, aby ste uložili len zriedka používané položky. Police v spodnej časti, kde môže dosiahnuť váš najdlhší kabát, môžu váš úložný priestor zdvojnásobiť alebo strojnásobiť.

Praktický nápad – lavica s úložným priestorom

pekná myšlienka-vstupný priestor

Ako šikovnú odkladaciu jednotku, ktorá môže slúžiť aj ako priestor na sedenie, zvoľte lavicu s úložným priestorom. Hľadaj lavicu s pohyblivým vrchom alebo takú, ktorá má v základni vstavané police. Lavica s policami môže skrývať koše a ukladať menšie predmety. Na chodbe hľadajte lavičky, ktoré neprekážajú a neobmedzujú pohyb. Lavica je veľmi pohodlná pre rodinu a hostí, aby si obuli topánky alebo si dali tašky.

Objednávka na chodbe

objednávka na vytvorenie-vstupného priestoru

Objednajte si-vo-vstupnej oblasti-police-nad-dole

Objednávka-do-vstupnej chodby-skrine-tmavého dreva

Objednávka-vo-vstupnej oblasti-pekné-nápady-deti-fotky

Organizačná rada vo vstupnej oblasti

Objednávka-vo-vstupnej oblasti-biele-police-zásuvky

nápady na skladovací priestor chodba

nápady na úložný priestor vo vstupnej časti

skladovací priestor-nápady-chodba-4-presonen-rodina

skrinka na nápady na úložný priestor

uprataná chodbová skriňa

nápady na úložný priestor schodisko

vstavaná skriňa na chodbu

Praktický-úložný priestor-nápady-vchod

Praktický-úložný-priestor-nápady-malá-chodba

skladovanie-nápady-chodba-botník-skriňa

chodba-dizajn-úhľadné-neutrálne-farby

Skladovacia organizácia nápady chodba

Poriadok vo vstupnom priestore

vstavaná skriňa-chodba

pekná-úložný-priestor-a-dekorácia-nápad-chodba  veľká rodina-veľká-chodba-skriňa-poriadok Objednávka-vo-vstupnej-oblasti-praktickom-úložnom-priestore-nápadoch Objednávka vo vstupnej hale   Order-in-the-entry-area-family-idea