Interiérový dizajn

Nové schody v talianskej vile zo 70. rokov minulého storočia

nové prerobenie schodov vila kovová biela

Na tomto pôsobivom projekte spolupracovali architekti Fransesca Perani s architektonickou firmou Bloomscape. Moderným spôsobom ste zrekonštruovali krásnu taliansku vilu zo 70. rokov minulého storočia. Pútavé akcenty a kontrasty boli nutnosťou. Mali by ste to však vykonávať esteticky a bez kudrliniek. Ako ťažisko prestavby sídla, dizajnéri a architekti nainštalovali nové schodisko.

Nové schody v rámci redizajnu talianskej vily zo 70. rokov minulého storočia

nové schody redizajn vily taliansko kontrast

Nové schodisko ako súčasť prestavby tejto nádhernej vily vedie z kuchyne do súkromných izieb na vyššej obytnej úrovni. Je posunutý a pozostáva z bieleho lakovaného kovu. Vďaka tomu vyzerá obzvlášť ľahký a pripomína skôr nastaviteľné strešné schodisko. Nové schodisko je z jednej strany stabilizované kovovými lamelami. Schody sú pokryté antracitovo-šedým kobercom pre bezpečnú chôdzu hore a dole. Dodáva jemný vzhľad a tiež vytvára silný kontrast k bielym stenám.

Nové schody v modernej zrekonštruovanej talianskej vile

nové schody moderný redizajn dizajn čierna biela žltá

Priestor pod schodiskom a ďalšie prvky v dome, ako napríklad zárubne, sú zafarbené jasne žltou farbou a okamžite upútajú pozornosť diváka. Funkčná kuchyňa je tiež bohatá na kontrast s predĺženou kuchynskou linkou a vstavanou lavicou z tmavého dreva.

nové prevedenie schodiska biela moderná vila Taliansko

Krásna vila má zvláštny a veľmi zložitý pôdorys. Tieto oblasti sú relatívne úzke a nie sú navrhnuté ako štandard. Práve na túto hravú nôtu zdôraznili dizajnéri pri redizajne elegantne a moderne. Žlté zárubne so sklenenou vložkou z reliéfneho skla zároveň odhaľujú nostalgiu 70. rokov minulého storočia. Jasné biele steny v kombinácii s antracitovo šedým kobercom vyčarujú silné kontrasty a zaistia súčasný celkový obraz.

nový dizajn schodov kovové schody biele

Vďaka pútavej farebnej schéme je nové schodisko osobitným vrcholom pri redizajne elegantného sídla. Jednoduchý dizajnový jazyk a jasná farebná kombinácia z neho urobili skutočný pútač pozornosti.

nové schody kovový svetlo biely kontrast

nové schody kovové schody žltobiele prevedenie

nový redizajn schodov redizajn architektúry vily

* projekt od Bloomscape a Francesca Perani