Interiérový dizajn

Nápady na dekoráciu s šesťuholníkovými motívmi do interiéru – 20 inšpirácií

nápady na dekoráciu kovový regál-inšpirácia-dizajn steny

Voštinový vzor je veľmi trendový pri zdobení vášho domova. Šesťuholník alebo šesťuholník predstavuje jedinečný variant dizajnu, ktorý je možné použiť v rôznych tvaroch. Chceli by sme ťa Nápady na dekoráciu predstavte tento trend a inšpirujte vás pri výbere modernej geometrickej figúrky aj pre váš interiér. Vytvorte steny, podlahy alebo dokonca nábytok s týmto atraktívnym tvarom a vytvorte jedinečný dizajn interiéru.

Nápady na dekoráciu na stenu

nápady na dekoráciu 3d-dizajn-steny-modré-nuansy-voštinový dizajn

Existuje neuveriteľné množstvo variantov na stenu, ktoré môžete použiť na dizajn. Skvelým príkladom je táto inšpirácia, ktorá používala kartónové škatule a ich viečka. Tieto nápady na dekoráciu si môžete vyrobiť sami. V prípade potreby môžu byť škatule zafarbené v akejkoľvek farbe, aby sa dosiahol taký efekt ombre.

Nápady na dekoráciu z tetovania na stenu

deko nápady nálepky na stenu-dizajn-moderná-inšpirácia-čierne-šesťuholníky

Nástenné tetovanie je obľúbenou technikou navrhovania stien. Ak sa nemôžete rozhodnúť medzi šesťhrannými motívmi a nálepkou na stenu, jednoducho zvoľte kombináciu oboch. Tento moderný obraz okorení obývaciu izbu a je možné ho kombinovať aj s inými nápadmi na dekoráciu.

Plástová tapeta

nápady na dekoráciu tapeta-retro-vkus-voština-vzor-obývačka-nábytok

Dokonca aj fanúšikovia tapiet si nenechajú ujsť nápady na zdobenie s Hexagon. Nie je žiadnym tajomstvom, že tapety majú najrozmanitejšie tvary a farby. Ak chcete, aby to bolo obzvlášť trendy, zvoľte ako motív vzor voštiny. Farebne to potom môžete ľahko zladiť so zvyškom interiéru.

Atraktívna zrkadlová stena

nápady na dekoráciu zrkadlová stena-voština-elegantná

Ak sa vám obyčajná zrkadlová stena zdá príliš nudná, môžete ju rýchlo okoreniť niekoľkými drevenými lištami. Najprv vytvorte rám a potom vytvorte šesťuholníkové figúrky. Prúžky je možné pripevniť k zrkadlu silikónom. Ak si netrúfate na niektoré nápady na dekoráciu sami, môžete si niekoho najať alebo požiadať o pomoc priateľov.

Voštinový vzor s efektom ombre

nápady na dekoráciu nástenné paeele-farebné-drevené triesky-cement-žltá-oranžovo-šedá

Na túto výzdobu boli použité špeciálne drevovláknité dosky v šesťuholníkovom tvare z drevených triesok, cementu a vody. Boli zafarbené v rôznych farbách a použité na návrh steny. Je to ďalší príklad nápadov na zdobenie vlastnými rukami, ktoré môžete použiť na rýchle okorenenie obyčajnej miestnosti.

Šesťhranné obklady stien

dekorácia-nápady-obkladačky-monochromatický-plástový-stimulácia-šesťuholník-dizajn

Mnoho výrobcov obkladov teraz ponúka aj pôvodný tvar obkladov. Sú originálnou alternatívou ku klasickému hranatému tvaru. Ak chcete navrhnúť steny ako nápady na dekoráciu s takýmito dlaždicami, máte na výber zo širokej škály vzorov, ako je vidieť vyššie. Zamotaný neporiadok je rovnako atraktívny ako stena z uprataných dlaždíc.

Ozdobte stenu a podlahu

deco-nápady-šesťuholník-dlaždice-keramická-podlaha-stena-patchwork

Stenu aj podlahu môžete samozrejme navrhnúť pomocou šesťhranných dlaždíc. Takéto nápady dekorácií považujeme za obzvlášť atraktívne. A pretože v kúpeľni sú obklady obľúbené tak či onak, zvážte naše nápady na dekoráciu bytu a ihneď si vyberte trendové šesťhranné dlaždice..

Urobte si sami nápady na dekoráciu

dekorácia-nápady-malé-zrkadlo-rám-kov-drôt

Tu vidíte ďalší príklad nápadov na dekoráciu, ktoré si môžete vyrobiť sami. Ak také zrkadlo nemáte, môžete improvizovať tak, že na okraj zrkadla, ktorý už bol orezaný na mieru, prilepíte drôtený rám. Nerežte zrkadlo sami, nechajte si to urobiť profesionálom, aby ste sa nezranili.

Nápady na dekoráciu kúpeľne pre úložný priestor

deco-nápady-okno-šesťuholník-rám-polica-kúpeľňa-svetlík

Alebo môžete jednoducho navrhnúť drevený rám pre šesťhranné zrkadlo. V tejto kúpeľni boli implementované tri nápady na dekoráciu, aby bola oblasť umývadla zaujímavejšia. Existujú dve zrkadlá, ktoré je možné použiť aj ako poličku, a ďalšie zrkadlo, ktoré zdobí dvere skrinky v šesťhrannej skrini.

Nápady na dekoráciu spální – inšpirácia poličkou

deco-nápady-spálňa-stena-polica-šesťuholník-tvar-moderné

Táto polica zdobí stenu za posteľou a je skutočne atraktívnou dekoráciou. V zásade môžu také nápady na dekoráciu vytvárať aj začiatočníci. Jediným problémom je rozrezať každú dosku v pravom uhle. Ak si nie ste istí, opýtajte sa železiarstva, či to môžu urobiť zamestnanci. Potom už len stačí poskladať jednotlivé dosky.

Kontrastná dekorácia

deco-nápady-polica-ružová-biela-farby-kombinovať-šedá-stena-akcent

Trendové sú aj betónové steny. Ak má váš domov aj také steny, ktoré by ste chceli okoreniť aj farbou a textúrou, nápady na dekoráciu s Hexagonom sú presne tou správnou voľbou. Tu sa opäť zvolila polica v detskej izbe, ktorá bola vymaľovaná na bielo a ružovo.

Originálna pinboard ako ozdoba do bytu

deco-nápady-nástenka-šesťhranné-panely-farebné-šperky-prívesky

Či už v miestnosti pre mládež alebo v štúdiu, takáto špendlíková tabuľa sa môže ukázať ako skutočne praktická. Na jednej strane ich môžete použiť na poznámky a na druhej strane šesťhranné prvky pôsobia dekoratívne. Takéto nápady na dekoráciu je možné použiť aj na zavesenie šperkov v spálni.

Jedinečný rozdeľovač miestností ako krásna dekorácia

deco-nápady-priečka-stena-dekoratívne-farebné-drevené-rámové-priadze-sieť

Na tento projekt môžete pre zrkadlovú stenu použiť aj drevený rám vyrobený zo šesťuholníkových prvkov, ktorý sme uviedli vyššie. Je to rozdeľovač miestností, ktorý zaujme farbami a dizajnom. Jednoducho natiahnite farebnú niť medzi prúžky. Také rozdeľovače miestností, ako nápady na dekoráciu, sú nepochybne časovo náročné. Za tú námahu to však stojí!

Skvelé nápady na dekoráciu

dekorácia-nápady-drevené-hodiny-urob si sám-dekorácia-polica

Ak hľadáte nápady na moderné dekorácie, na návrh môžete použiť aj hodiny. Nechajte si vyrobiť figúrku od stolára a potom už len pridajte mechanizmus. Hodiny si môžete samozrejme tiež vyrobiť úplne sami a zvoliť iný variant šesťuholníka. Popustite uzdu svojej predstavivosti.

Moderná kuchyňa so šesťhrannou dlažbou

deco-nápady-dizajn-kuchyne-šesťuholník-dlaždice-parkety-prechod

V tomto byte nie sú pútačom pozornosti len dlažba, ale aj spôsob, akým postupne splývajú s parketami. Ako teda vidíte, možností a nápadov na zdobenie podlahy šesťuholníkmi je nespočetné množstvo. V ktorejkoľvek miestnosti sa dlažba rýchlo stane vrcholom.

Romantický šesťuholníkový patchwork

deco-nápady-patchwork-šesťuholník-modrá-biela-podlaha

Každý, kto pozná patchworkový dizajn dlaždíc, je určite zamilovaný. Choďte o krok ďalej a navrhnite vzor patchwork s hexagonálnymi dlaždicami ako nápady na dekoráciu. To robí celú vec ešte atraktívnejšou. Variant je vhodný na steny, ako aj na podlahu alebo dlažbu.

Navrhnite dlaždicové plochy

deco-nápady-atraktívna-dlaždica-zrkadlo-biela-sivá-šesťuholníková-mozaiková dlažba

A keď sme pri téme zrkadiel s dlaždicami – čo tak malé mozaikové dlaždice so šesťuholníkovým tvarom? Také vzory ako nápady na dekoráciu pôsobia subtílnejšie než väčšie varianty a vyžarujú z nich elegancia. Zlaďte farebne svoje kuchynské skrinky.

Nápady na domácu výzdobu

deco-nápady-moderná-nástenná-lampa-kov-voština-schody-schody-betón-jacqmain-wabbes

Tu môžete vidieť atraktívnu lampu, ktorú navrhli André Jacqmain a Jules Wabbes. Nástenná lampa sa skladá z 32 kovových rúrok so šesťhranným tvarom a je ideálnym variantom pre nápady na dekoráciu steny. Či už na spestrenie inak jednoduchej chodby alebo ako dekorácia do obývačky – lampa sa perfektne hodí do každej miestnosti.

Šesťhranný nábytok

deco-nápady-minimalistický-nábytok-konferenčný stolík-šesťuholník-tvar-trojdielny

Dekoratívny efekt má aj nábytok. Pri hľadaní vhodných nápadov na dekoráciu šesťuholníka by ste ich preto nemali podceňovať. Tieto tri minimalistické, šesťuholníkové stolíky slúžia ako konferenčné stolíky a poskladané dohromady vytvárajú veľký stôl. Napriek svojim jednoduchým povrchom a štruktúram je jeho tvar optimistický, ale neruší minimalistický interiér.