Interiérový dizajn

Najlepších 10 3D plánovačov izieb online zadarmo bez sťahovania

V súčasnej dobe vždy hľadáme nápady na internete pre náš interiérový dizajn, plánujeme zariadenie a obnovu do detailov, ale nikdy nevieme, ako to bude do poslednej chvíle skutočne vyzerať. Nebolo by lepšie, keby sme si mohli virtuálne naplánovať izby?

Bezplatne-3d-plánovač-izieb-divízia-nábytku-izieb-vybavenia-dizajnu

Na trhu je k dispozícii množstvo programov a softvéru, ale môžete bezplatný 3D plánovač miestností nájsť online. V najlepšom prípade by mali byť vhodné pre používateľov bez akýchkoľvek skúseností s plánovačmi miestností a mali by zvládnuť viac ako jednu úlohu – tj byť schopní nastaviť, vybrať dekoráciu z galérie, presúvať steny a maľovať ich rôznymi farbami. , a to všetko zadarmo!

Jednoduché bezplatné 3D plánovače izieb, ktoré nájdete online

1 / Online plánovač obytného priestoru RoomSketcher 

free-living-space-planner-online-RoomSketcher-plány podlaží-plánovanie-3D

RoomSketcher je program s najväčšími možnosťami medzi testovanými plánovačmi miestností. Je ľahké začať! V bezplatnej verzii si po registrácii môžete vytvoriť a zariadiť vlastný dom v niekoľkých krokoch. Nakreslite steny a vložte dvere a okná sami. Zmeňte farbu a materiál podlahy, stien a stropu. V bezplatnom plánovači miestností RoomSketcher môžete na vybavenie svojho domova použiť skutočné výrobky známych výrobcov alebo zmeniť veľkosť výrobkov tak, aby zodpovedali vášmu existujúcemu nábytku..

3d-online-plánovač obytného priestoru-RoomSketcher-Rozhranie-plánovanie pôdorysov

RoomSketcher je online plánovač izieb. Môžete teda začať ihneď bez sťahovania a vytvárať si vlastné návrhy. Každý týždeň pribúdajú nové produkty! K svojim plánom máte prístup z akéhokoľvek počítača a ukázať ich priateľom. Vyskúšajte rôzne plány miestností alebo farby stien a výsledok uvidíte pomocou snímok, ako keby ste stáli v miestnosti. Začiatočníci môžu rýchlo a ľahko implementovať svoje nápady v bezplatnom plánovači miestností RoomSketcher.

Ak chcete RoomSketcher používať profesionálne, napr. Vlastnoručne nakresliť alebo nechať vytvoriť vysokokvalitné pôdorysy alebo ešte oveľa viac, máte ďalšie možnosti s verziami (VIP&Pro) pre staviteľov domov, dekoratérov, interiérových dizajnérov a realitných kancelárií.

3d-Raumplaner-RoomSketcher-top-10-free-plan-planner-software-online

Pre začiatočníkov a profesionálov: 3D plánovač obytného priestoru online pre každého

Plánovanie návrhu interiéru v 3D – 5 tipov na bezplatný softvér

S Villeroyom & Online plánovač kúpeľní Boch nájde tie správne produkty pre vašu kúpeľňu snov

2 / Roomstyler – bezplatný 3D plánovač izieb

virtuálny 3D plánovač miestností zadarmo

Ak chcete nahrať svoj vlastný pôdorys alebo sa chcete hrať s vopred naprogramovanými pôdorysmi, je to ono bezplatný 3D plánovač izieb len pre teba. Roomstyler vám umožňuje určiť polohu dverí, okien a stien sami a z galérie si vybrať vhodné interiérové ​​prvky. Rozhranie je relatívne jednoduché a umožňuje používateľovi vidieť plán v 3D z rôznych pohľadov a dokonca farby a steny a strop vymaľovať..

plánovač izieb online zadarmo bez sťahovania

Náladové tabule sú tiež vynikajúcou funkciou. Zhromaždené nápady sú prezentované v prehľadnom usporiadaní na nástenke nálad. To vám dáva predstavu o tom, ako farby a materiály interagujú a tvoria celok.

K dispozícii je viac možností – svoj model môžete nahrať na Facebook a zdieľať ho so svojimi priateľmi! Pre každého, kto miluje svoj iPhone, má Roomstyler tiež bezplatnú aplikáciu na stiahnutie. Návrhy tam nemôžete upravovať, môžete len získať inšpiráciu. Na oplátku ich možno komentovať a páčiť sa im.

3 /IKEA plánovač domov – Bezplatný 3D plánovač izieb

Ikea-Plánovač domov-bezplatný-plánovač-izieb-program

Ikea-Plánovač domov-bezplatný program-online

Ikea vyvinula bezplatný softvér, ktorý vám umožní naplánovať si nábytok a dekorácie pre svoj vlastný domov! Pri listovaní v katalógu spoločnosti Ikea ste si niekedy priali, aby ste si mohli vziať presnú knižnicu alebo nočný stolík a zistiť, ako to bude vyzerať vo vašej izbe.?

Ukážka programu Ikea Home Planner

Tento jednoduchý bezplatný 3D plánovač izieb vám pomôže najskôr naplánovať váš interiér a potom vybrať nábytok a dekorácie z katalógu Ikea, vypočítať celkovú cenu a potom vyjadriť hotový projekt, aby ste potom mohli výrobky rýchlo nájsť v obchode Ikea.

4 / Kuchynský plánovač Ikea – Bezplatný 3D plánovač izieb

Plánovač kuchýň Ikea 3D plánovač miestností

bezplatný 3D plánovač miestností

Kuchynský plánovač Ikea 3D náhľad

Ikea tiež vyvinula plánovač kuchýň, ktorý vám dáva možnosť vybaviť kuchyne, zmeniť modely a vymeniť kuchynské doplnky, kuchynské linky a ďalšie komponenty. Program vytvorí zoznam všetkých potrebných položiek, aby ste na konci mohli vypočítať cenu. Ikea je popredný výrobca nábytku špecializujúci sa na zariaďovanie, dekorovanie a dizajn kuchyne. Ak do programu zadáte svoje rozmery a otvory / dvere a okno /, môžete vidieť, ako bude preferovaný nábytok vyzerať a či sa dobre zmestí do miestnosti..

5/ Villeroy a Boch Online plánovač kúpeľní

navrhnite online plánovač izieb Villeroy Boch

S online plánovačom kúpeľní od Villeroy a Boch sa vaša vysnívaná kúpeľňa rýchlo formuje. V troch jednoduchých krokoch sa vytvorí kresba a / alebo 3D vizualizácia, ktoré je potom možné odoslať poradcovi na mieste. Dodatočné funkcie plánovača výrazne uľahčujú prácu. Užívateľ má prístup k kompletnému sortimentu značky a vyskúšať si rôzne možnosti dizajnu.

6 / Navrhni moju izbu – online 3D plánovač miestností – farby

Prehľad programu Designmyroom

Ak máte tiež nepríjemný zážitok z toho, že máte doma vzorky tkanín alebo materiálov z rôznych obchodov a musíte ich upravovať, potom je to ono bezplatný 3D plánovač miestností len pre teba. Armstrong má pekný 3D virtuálny program, ktorý vám dáva možnosť testovať rôzne farebné kombinácie od podláh, nábytku, stropov, stien a dokonca aj pracovných dosiek. A to všetko v pohodlí domova, bez toho, aby ste museli behať po meste po vzorky!

Ukážka online plánovača izieb Designmyroom

Navrhnúť izbu je veľmi praktické – môžete si vybrať izbu vo svojom vlastnom dome, potom sa rozhodnúť pre štýl zariaďovania / od modernej, tradičnej až po globálnu fúziu / a hrať sa s farbami, textúrami a materiálmi. Získanie správnych povrchových úprav a tkanín môže byť náročná úloha, ale Armstrong má na výber zo širokej galérie. Môžete si vybrať farbu steny a pozrieť sa na číslo položky výrobcu. Vyberajte z farebných schém Sherwin Williams, PPG, Benjamin Moore, aby ste našli správnu farbu pre svoj červený drevený nábytok alebo keramické dlaždice z ónyxu.

Dizajnový nástroj je pre všetkých, ktorí chcú vyzdobiť svoju izbu a sú zvedaví na výsledok. Najväčšia výhoda tohto bezplatný 3D plánovač miestností je fakt, že pred kúpou produktov sa môžete o produktoch dozvedieť viac. Armstrong má veľa užitočných informácií o podlahách a stropoch – napríklad, ak tu vidíte kúpeľňu, zobrazí sa upozornenie, že drevené podlahy nie sú vhodné do kúpeľní. Týmto spôsobom môžete nielen vytvoriť krásne prostredie, ale predovšetkým zvoliť praktické materiály.

7 / Domáci pán – online bezplatný 3D plánovač izieb

homestyler 3D program plánovania miestnosti

Tvorcovia aplikácií Autocad, Revit a 3ds Studio max – Autodesk sú známi svojimi profesionálnymi programami pre navrhovanie budov. Majú tiež skvelý program plánovania vesmíru s názvom Homestyler. Na rozdiel od ostatných programov je tento 3D plánovač miestností vhodný pre začiatočníkov.

Boli vytvorené jednoduché príkazy, ako je napríklad presúvanie myšou, aby ste mohli navrhovať stavebné plány, ktoré vám umožnia usporiadať steny a vybrať okná a dvere. Na prácu so softvérom nie sú potrebné žiadne predchádzajúce znalosti. Profesionálnu verziu Homestyler PRO je možné kúpiť.

náhľad plánovača miestností v domácnosti

Možnosti zariadenia a dekorácie umožňujú užívateľovi vybrať si nábytok, doplnky a mnoho dekoratívnych prvkov. Aby váš interiér pôsobil útulnejšie, môžete si od výrobcu vybrať koberce a kobercové podložky. Vyberte si z ponuky Flor, Sherwin Williams, Kohler a mnohých ďalších, ktoré dodajú vášmu obytnému priestoru útulný vzhľad.

Keď je váš návrh pripravený, môžete si vytlačiť náčrt, aby ste sa neskôr nestratili v železiarstve. Ak sa chcete podeliť o svoj nápad so svojimi priateľmi, môžete poslať svoj náčrt stavby cez Facebook alebo e -mail a diskutovať o projekte!

8 / ESTIMÁTOR DRYWALLU – 3D plánovač miestností (Už NIE JE K DISPOZÍCII)

Pre tých, ktorí to chcú urobiť sami (DIY), je ďalší bezplatný 3D plánovač izieb len pre teba. Potom, čo ste naplánovali vzhľad miestností, ste pripravení kúpiť materiál a začať, nie? Bob Vila.com predstavuje bezplatné online nástroje, ktoré vám pomôžu odhadnúť, koľko materiálu budete potrebovať. S ním sa naučíte skicovať a merať priestor. Eliminuje plytvanie časom, drahým materiálom a zbytočnými cestami do a z miestneho železiarstva!

Z Odhad sadrokartónu používa náčrt a diagramy, aby vám ukázal, ako dosiahnuť potrebné merania.

Bezplatný softvér Sadrokartónový odhad

Navrhnite si izbu podľa rozmerov – bezplatný 3D plánovač izieb

Prvým krokom je použiť bezplatné pracovné listy na načrtnutie miestnosti s rozmermi a očíslovaním každej steny vo vašom diagrame. Hneď ako to urobíte, odpovedzte na nasledujúce otázky o tejto konkrétnej stene. Odpovede na tieto otázky pomôžu pri odhade na konci.

sadrokartón-odhadovač-strop-forma-vytvorenie-online

Ďalším krokom je rozloženie tvaru stropu a zodpovedanie otázok týkajúcich sa jeho vlastností. Nástroj Drywall Estimator vám ukáže, ako by sa nainštalovali stropné dlaždice, ak by ste ich nainštalovali. To je užitočné nielen pre odhad množstva, ale aj pre pochopenie vášho projektu pred jeho implementáciou.

sadrokartón-odhadca-prekážky-steny-výtlky-plán

Rozloženie prekážok – napríklad priehlbiny na stenách

V posledných krokoch sa budete zaoberať meraním okolo prekážok, okien a dverí. Tieto oblasti vám pomôžu odpočítať ich od celkovej plochy steny nameranej v predchádzajúcich krokoch. Pre tých z vás, ktorí uprednostňujú renováciu domu svojpomocne, bude táto bezplatný 3D plánovač izieb pri kúpe a inštalácii sadrokartónu odstráňte dohady.

online plánovač sadrokartónu

Z Odhad sadrokartónu vám môže pomôcť navrhnúť a odhadnúť, aby ste ušetrili peniaze a čas!

Odhad sadrokartónu má aj ďalších spoločníkov, ktorí by vám pomohli s vašou ďalšou renováciou. K dispozícii sú tiež odhady farieb, obkladov, kúpeľňových izolácií a akustických stropných obkladov.

9 / Sweet Home 3D

Tento vizuál bezplatný 3D plánovač izieb je ideálny pre tých, ktorí chcú viac možností prispôsobenia programu plánovania miestnosti. Online softvér je bezplatný, stačí vám prihlásiť sa a poskytnúť vám stručné informácie. Rozšírenú verziu Sweet Home 3D si môžete stiahnuť aj do počítača – na neskoršie ukladanie, export a manipuláciu s plánmi domu..

sweet-home-3D-plan-bezplatne

Rozhranie Sweet Home 3D má všetko, čo potrebujete, v jednom zobrazení

Rozhranie je definované v 4 častiach: 1) Katalóg nábytku v ľavom hornom rohu vám umožňuje rýchly výber komponentov podľa názvu. Podobne ako vo formáte Windows Explorer, stromové rozloženie umožňuje navigáciu medzi komponentmi priamo ich potiahnutím & Položte a vložte do pôdorysu. 2.) Pôdorys vám v 2D formáte ukáže, kde budú umiestnené steny, okná, dvere a nábytok. 3.) 3D okno zobrazuje váš plán v 3D režime bezprostredne po vložení do pôdorysu. Toto zobrazenie pomáha užívateľovi vizualizovať plán ako. 4). Nakoniec zoznam domáceho nábytku ukazuje rozmery, veľkosť atď. Jednotlivých komponentov. To vám pomôže s rozložením nábytku a zvolením presnej veľkosti, ktorú potrebujete.

Sweet-Home-2D-obrázky-online-plánovanie miestnosti

3D obrázky a funkcia videa môžu zobrazovať prechádzku vašimi miestnosťami

sladká domáca funkcia 3D dizajnu miestnosti

S bonusom tohto programu si môžete prispôsobiť 3D modely nábytku, ak v priloženom katalógu nenájdete to, čo potrebujete. Importujte svoje vlastné modely priamo do svojich plánov. Ak chcete, aby bol váš pôdorys na mieste, importujte ho do Sweet Home 3D, upravte jeho mierku a sledujte ho, aby ste nemuseli hádať. Pre tých, ktorí sa chcú prejsť navrhovaným priestorom, je možné pridať funkciu kamery a funkcia videa vizualizuje, ako by ste pôsobili vo všetkých častiach miestnosti. Toto bezplatný 3D plánovač izieb môže byť jednoduché, ale má aj pokročilé funkcie pre tých, ktorí chcú viac zo svojho virtuálneho 3D plánovania.

10 /SmartDraw bezplatný 3D plánovač izieb

SmartDraw je skupina programov pre vizuálnu grafiku a prezentácie. Medzi grafické rozhodnutia patria diagramy a grafika, ako napríklad: projektová grafika, dátumy, marketingové diagramy a diagramy. Pod vývojovým diagramom aplikácie sú pôdorysy a plány miestností.

smart-draw-online-program-interiérový dizajn

Toto bezplatný 3D plánovač izieb umožňuje navrhovať, vytvárať a prezentovať kresby na začiatočníckej i profesionálnej úrovni. Tento program použite na plánovanie kancelárskych priestorov, bytov, jednotlivých miestností a dokonca aj fasád budov. SmartDraw je ideálny pre ľudí alebo firmy, ktorí nepotrebujú komplikovaný softvér na navrhovanie. Má bezplatné skúšobné obdobie a ak nie ste spokojní, môžete si kúpiť celý program pre seba.

inteligentný výkres online náčrt pôdorysu

bezplatný 3D plánovač izieb

Smart-Draw-free-floor-planner

Vďaka takmer nekonečnému výberu nábytku, automobilov, stavebných materiálov a predinštalovaných plánov je SmartDraw dobrou hodnotou za peniaze. Ak ste pokročilý počítačový programátor, pravdepodobne vás bude baviť pridávať rôzny obsah a údaje. Tento program je pre vás ako stvorený.

* Ďalší bezplatný 3D plánovač izieb sú pre ľudí, ktorí nechcú tráviť veľa času za počítačom, ale skôr majú načrtnúť kresbu pre dodávateľa alebo projektanta obnovy domu. Tieto programy poskytujú namiesto ručne kreslenej skice tvrdé čiary.

11 /MALÁ MODRÁ TLAČIAREŇ: Plánovač poschodí

Pôdorys je jednoduchý, ale účinný spôsob vytvárania pôdorysov. Často máte nápad a potrebujete urobiť pôdorys, však? Toto bezplatný 3D plánovač izieb umožňuje navrhnúť pôdorys s drag & drop stenami, oknami a dverami. Na tomto programe je skvelé to, že nevyžaduje žiadne predchádzajúce znalosti dizajnu alebo dekoru. Jednoducho načítajte, odstráňte a vytlačte!

Pôdorys vám pomôže rýchlo a jednoducho vytvoriť pôdorys

MALÁ-MODRÁ TLAČIAREŇ-online-plánovač poschodí

12 / MALÁ MODRÁ TLAČIAREŇ – bezplatný plánovač záhrady

Máme deväť z najlepších zadarmon 3D plánovač miestností na pokládku pôdorysov, nábytku a dekorácií – a čo záhrada? Pochádza od tvorcu plánovača poschodí Záhradný plánovač, online návrhový nástroj, ktorý vám umožní navrhnúť krajinu a vytvoriť rozloženie.

Podobne ako pôdorys, aj záhradný plánovač vám umožňuje navrhnúť a usporiadať steny, nábytok a rastliny na pracovný list. Kliknutím na kus nábytku zobrazíte jeho rozmery a farbu a zmeníte farbu pomocou ponuky farieb a odtieňov.

Vytvorte chodníky, ploty, vodné prvky a rastliny v rozložení, ktoré bude vysvetľovať vašu víziu, alebo len brainstormingujte a bavte sa. Keď ste s návrhom programu spokojní, program odhadne množstvo rastlín a komponentov krajiny. Cena je tiež pripočítaná.

bezplatný 3D plánovač izieb – plánovanie záhrady

záhradné plánovanie-online-bezplatné programy

13 / PLÁN-A-ZÁHRADA  – V priebehu niekoľkých minút môžete na obrazovke počítača vytvoriť nádhernú záhradu. S tým bezplatný plánovač záhrady všetko môžete navrhnúť vopred – od terasy po celé vnútorné nádvorie. Pomocou myši presuňte myšou viac ako 150 stromov, kríkov a kvetov. Môžete tiež začleniť mnoho ďalších prvkov, ako sú budovy, altány, ploty a terasy.

Zdarma záhradný plánovač od BHG

online plánovač záhrad zadarmo BHG

Je ich veľa zadarmo 3D plánovač miestností, pomocou ktorého môžete plánovať, navrhovať, kresliť a vizualizovať svoj priestor. V závislosti od vašich schopností, toho, čo je vašim cieľom a ako chcete prezentovať svoje konečné kresby, existuje program pre vás. Keď budete nabudúce hazardovať alebo snívať o tom, že budete mať dom, v ktorom si chcete vybudovať svoje osobné preferencie, pozrite sa na tento zoznam 10 najlepších zadarmon 3D plánovač miestností.

best-free-3D-room-planner-online

10 skvelých aplikácií na kreslenie a 3D plánovač miestností pre váš mobilný telefón

20 bezplatných 3D plánovačov záhrad pre počítače, tablety a smartfóny

>