Interiérový dizajn

Marcel Wanders – fenomén dizajnu

inovatívny dizajn interiéru - zlato v obývačke

Populárna fráza „faktor wow“ môže sotva prevziať fenomenálny vplyv dizajnu Marcel Wanders alebo popíšte jeho kreativitu. V dnešnom silne konkurenčnom svete dizajnérov je ťažké prísť s niečím unikátnym. Pochopiteľne však ochranná známka „Marcel Wanders“Jednoznačne v popularite a uznaní.” Od luxusných hotelov po exkluzívne súkromné ​​rezidencie je ľahko rozpoznateľný podľa všetkého, čo robí. Jeho charakteristický štýl ho odlišuje zmesou luxusu a bohatstva. Ako ukazujú tieto nádherné obrázky, je to pre prístup Marcel Wanders typické, že sa stretáva s veľkými, odvážnymi a farebnými prvkami, vhodnými pre širokú škálu luxusných obytných priestorov. Dizajnér sa snaží zlepšiť kvalitu života všetkých tých šťastných ľudí, ktorí si užívajú jeho fascinujúci a krásny dizajn interiéru.

Luxusný interiérový dizajn od Marcela Wandersa

elegantná kúpeľňa - moderný nápad

Čím je teda taký originálny a úspešný? Nie je to tak, že vytvára úplne nové tvary alebo že vytvára niečo, čo sa predtým nepoužívalo. V skutočnosti znovu objavuje a redizajnuje charakteristické tvary zo všetkých epoch histórie dizajnu. Faktom však zostáva, že jeho práca je jedinečná, nepopierateľne fascinujúca a inovatívna. Rozdiel spočíva v jeho energickom a odvážnom prístupe, kde nečakané kombinácie tvarov, povrchov, vzorov a textúr navzájom dokonale harmonizujú..

Interiérový dizajn – Marcel Wanders

Interiérová výzdoba - obývačka, akcent na červenú sedačku

„Značka“ z Marcel Wanders je eklektická bohémska zmes štýlov z období, ako je staroveký Egypt, talianske baroko, francúzske rokoko, ale aj popkultúra šesťdesiatych rokov a moderný futuristický šik. Jeho práca oslavuje ľudskú tvorivosť zo všetkých epoch a všetkých regiónov sveta.

moderný interiérový dizajn od Marcela Wandersa

farebná dekorácia v obývačke

Napriek očividnému eklekticizmu, ktorý nepochybne hraničí s výstrednosťou, je každý predmet a súčasť interiérového dizajnu vybraný veľmi starostlivo a účelne. Môžete to cítiť buď v dynamických vzťahoch medzi predmetmi v miestnosti, alebo v účinku samostatných prvkov interiéru, ktoré priťahujú pozornosť..

Dobrou správou je, že „Marcel Wanders„Ochranná známka je teraz k dispozícii aj verejnosti. To vám dáva príležitosť napodobniť aspekty vášho interiéru a tiež elegantne navrhnúť svoj vlastný dom. Každý si môže užiť interiérový dizajn Marcel Wanders užívajte si, aké je to vzrušujúce?

od Jaz

vzrušujúca červená pohovka - interiérový dizajn