Interiérový dizajn

Drevo a kameň ako atraktívna zmes materiálov v modernej kancelárii v Japonsku

drevená a kamenná spoločnosť tehlová vonkajšia budova

V dnešnom článku by sme vám chceli predstaviť atraktívnu kanceláriu v japonskom meste Tahara v Aichi, ktorú Design & Creative Associates for Village Foods Co. Tento projekt bol dokončený v roku 2017. Celková plocha kancelárskych priestorov je 300 m². Interiérový dizajn v modernej a útulnej kancelárii je najskôr viditeľný pomocou dreva a kameňa. Village Foods Co. je medzinárodná potravinárska a nápojová spoločnosť. Spoločnosť vlastní niekoľko reštaurácií, ktoré sa nachádzajú nielen v susedných mestách, ale po celom Japonsku a zahraničí. Village Foods Co. rastie a vyvíja sa rýchlym tempom.

vchodové dvere-budova-drevo-kameň-osvetlenie

Kancelária je rozdelená na rôzne oblasti. Elegantná recepcia a hlavná kuchyňa sa nachádzajú na prízemí a jednotlivé kancelárie sa nachádzajú na druhom poschodí. S týmto rozdelením chceli architekti už od návrhu & Creative Associates zanecháva na návštevníkoch perfektný prvý dojem a vytvára celkový harmonický obraz, ktorý je profesionálny a vizuálne príťažlivý. Výsledok vašej práce je nepochybne neuveriteľne úspešný. Mohutné drevené schody, parkety, elegantné kamenné povrchy a jedinečné zloženie dreva a kameňa v izbách rozhodne stoja za pozretie.

Priestor recepcie-drevené schody-drevený obklad-kameň

Druhá úroveň nie je o nič menej pôsobivá, pretože dizajnéri sa odvážili pokúsiť sa skombinovať nápadne odlišné textúry a farby a vytvoriť tak jedinečný efekt. Keď vojdete do jednej z kancelárií, prvá vec, ktorú si všimnete, je úspešná a odvážna zmes materiálov. Parketová podlaha v kombinácii s dreveným obložením na strope vytvára krásny rámec pre miestnosť. Tehlová stena prináša nádych industriálnej elegancie, zatiaľ čo čerstvé poťahy na stoličky dodávajú farebný akcent a vytvárajú veselú atmosféru.

prijímacia hala-schodisko-drevo-kameň

V ďalšej kancelárskej miestnosti sa používalo predovšetkým drevo. Parkety, strop a obklady stien z dreva a kancelárskeho nábytku vytvárajú príjemnú a útulnú atmosféru, ale zároveň zaisťujú príjemné a štýlové pracovné prostredie. Fascinujúci je aj kontrast dreva a kameňa. Pohľad sa rýchlo kĺže z teplej parketovej podlahy na rustikálnu kamennú stenu. Kamenný obklad na stene vyzerá nadčasovo a elegantne a dodáva miestnosti zvláštne a individuálne kúzlo. Výsledkom je kancelária plná osobnosti a originality. Otvorená kancelária dáva zamestnancom možnosť komunikovať so svojimi kolegami z práce pri plnení ich každodenných úloh.

konferenčná miestnosť so sklenenými stenami, posuvnými dverami a vzhľadom dreva

drevené stolné závesné svetlá-stoličky-drevo-kameň

zasadacia miestnosť-osvetlenie-zmiešané-štýly-drevo

kancelárske priestory zo sklenenej ocele

drevo-kameň-stena-strop-koža

parketová podlaha-kameň-koža-gauč-drevený stôl

dizajn tehla-drevo-nábytok-kameň-stena

drevo-kameň-stena-dizajn-dvere-kancelária

kancelársky kameň-povrch-sklenená stena

open-space-kancelária-koberec-priemyselný

sedenie-dizajn-kancelária-moderné-schody

kuchyňa-jedálenský kút-kancelária-akcentová stena

schodisko-drevo-vchod-osvetlenie

* viac projektov podľa návrhu & Nájdite kreatívnych spolupracovníkov tu