Interiérový dizajn

Dizajnové radiátory pre minimalistické prostredie – 8 návrhov od Foursteel

Dizajnový radiátor-držiak na uterák-rúrka-biela-mramor-tyrkysová-uteráky

Foursteel je popredným výrobcom vykurovacích zariadení a vyvíja vynikajúce koncepty v úzkej spolupráci s architektmi a dizajnérmi po celom svete. the Dizajnové radiátory vyznačujúce sa minimalistickým štýlom bývania sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a sľubujú energeticky účinné vykurovanie. Najinovatívnejšie z nich budú predstavené na nadchádzajúcej výstave „100% Design“ na London Design Festival.

Dizajnový radiátor v minimalistickom štýle z portugalského Foursteelu

Dizajnový radiátor-rúrka-moderný-jednoduchý-držiak na osušku-chróm-leštený

Ťažiskom výroby Foursteel sú dizajnové radiátory na najvyššej úrovni, ktoré sú vizuálne a čisto technicky presvedčivé. Z hľadiska vizuálneho vzhľadu sa vyznačujú minimalistickým dizajnom, ktorý je nádherným doplnkom moderného interiéru. Rôzne možnosti konečnej úpravy umožňujú použitie v kúpeľni, ale rovnako dobre aj v obývačke. Predstavené modely radiátorov v Londýne sú uvedené nižšie.

Dizajnový radiátor pre moderný model kúpeľne M-TUBE

Dizajnový radiátor-vaňa-voľne stojaci-sklenená-stena-mm-model-m-trubica

Radiátory zo série M-Tube sa vyznačujú extrémne minimalistickým, moderným dizajnom. Sú určené na montáž na stenu v kúpeľni a dajú sa použiť ako držiak na osušku, pričom mokrý uterák po kúpaní alebo sprchovaní veľmi rýchlo schne. Tento model je k dispozícii v niekoľkých veľkostiach, a preto je ideálny pre menšie miestnosti. Vykurovacie rúrky sú vyrobené výhradne z nehrdzavejúcej ocele a sú okrúhle alebo hranaté. K dispozícii je biela, štruktúrovaná čierna farba, ako aj leštená alebo brúsená optika.

Dizajnový radiátor a vešiak na osušky v jednom

dizajnový radiátor-m-trubková vaňa-minimalistický-sivý-obklad

Dizajnový model stojana na radiátor a osušku MINIMÁLNE

design-chladič-minimálny-zvislý-stojan-oceľ

„Minimálny“, ako naznačuje názov, má rozhodne minimalistický účinok. Pri tomto modeli však nemôžete hovoriť o celom radiátore, ide skôr o stojan na osušku. Je namontovaný vertikálne v kúpeľni a vyžaruje teplo, ktoré uteráky rýchlo schne. „Minimálny“ vyzerá veľmi diskrétne, viac než doplnok do kúpeľne alebo doplnok. Dizajn je výsledkom spolupráce portugalskej spoločnosti s architektom a dizajnérom Manuelom Airesom Mateusom pri zariaďovaní súkromného bytu v Lisabone.

Dizajnový radiátor pre montáž na stenu v elegantnej obývačke – model DIAMOND XS

dizajn-radiátor-obývačka-geometrický-moderné-prostredie-montáž na stenu-diamant

Asi najpozoruhodnejším dizajnom spomedzi všetkých modelov Foursteel je nástenný radiátor „Diamond XS“. Nájde využitie a uznávané miesto v obývačke, kde sa viac -menej javí ako dekoratívna nástenná dekorácia alebo skutočné umelecké dielo. „Diamond XS“ pozostáva z trojrozmerných trojuholníkov a vyzerá ako skutočná socha s geometrickými tvarmi. S ozdobným osvetlením si reliéf príde na svoje a priťahuje pozornosť.

Dizajnové radiátory s geometrickými tvarmi a reliéfom

dizajn-radiátor-geometrické-trojuholníky-montáž na stenu-reliéf-diamant

Ultramoderný dizajnový radiátor je vyrobený z, ako predtým, je k dispozícii v lesklom alebo matnom prevedení a je k dispozícii výber metalických farieb. Funguje na princípe klimatizácie a je možné pripojiť niekoľko radiátorov k vytvoreniu systému.

dizajn-radiátor-biela-montáž na stenu-prietok-diamantový tvar

Dizajnový radiátor pre montáž na stenu v kúpeľni model STEEL GLAM

dizajn-radiátor-nerez-uhlová-kúpeľňa-mramor-oceľ-glam

„Steel Glam“ je určený na montáž na stenu v kúpeľniach a slúži ako držiak na osušku, ktorý necháva mokré uteráky opäť rýchlo schnúť. Profily z nehrdzavejúcej ocele sú hranaté a tiež zviazané v priamom chladiči. Je možné ho pripojiť k klimatizačnému systému a bol navrhnutý pre súkromný byt „Estoril Sol“. Za tento mimoriadne jednoduchý dizajn získal portugalský výrobca niekoľko ocenení.

Dizajnové radiátory do interiéru – model ARENA

dizajn-radiátor-oválny-minimalistický-model-kúpeľňa-policová-aréna

„Arena“ je ďalší dizajnový radiátor od spoločnosti Foursteel určený na montáž na stenu. Na rozdiel od ostatných má oválny tvar a vyzerá mimoriadne dekoratívne. Na zvislý a vodorovný povrch boli vybrané dve rôzne optiky, takže radiátor vyzerá skôr ako dekorácia na stenu alebo nástenná polica. Použitím rôznych materiálov sa dá „Arena“ lepšie prispôsobiť dizajnu miestnosti a individuálnemu štýlu bývania.

Elegantný dizajnový radiátor pre montáž na stenu

dizajn-chladič-oválny-zaoblený-moderný-model-aréna

Dizajnové radiátory vhodné do kúpeľne a obývačky, model PLANO MOVE

design-radiátor-obývačka-montáž na stenu-plano-move-čierna

Snáď by neexistoval žiadny iný dizajnový chladič, ktorý by vyzeral diskrétnejšie ako „Plano Move“. Ponúka sa v matnom čiernom alebo bielom prevedení a je dokonalým doplnkom moderného interiéru. Na konvenčné radiátory sa už dlho zabúda, pretože zaberajú veľa miesta a pôsobia veľmi rušivo. Diskrétny, nie vizuálne dominantný a vhodný do akéhokoľvek obytného prostredia, „Plano Move“ je najlepšou voľbou do obývacích priestorov aj do kúpeľne. Je určený na montáž na stenu a môže byť inštalovaný vertikálne alebo pozdĺžne.

Jednoduchý dizajnový radiátor v čiernej alebo bielej farbe

designový radiátor-montáž na stenu-shclicht-plano-move-súčasný-štýl-panelový-radiátor-biely

Spínač pre dizajnové radiátory od Foursteel „Mimoo Switch“

dizajn-vypínač radiátora-nerez-kov-optika-spínač

„Mimo Switch“ robí každý vykurovací systém Foursteel úplne funkčným a čisto vizuálnym. Funguje ako spínač, ktorý umožňuje nastavenie radiátorov značky. Povrch je vyrobený výhradne z nehrdzavejúcej ocele a je k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch, ktoré zodpovedajú povrchovým úpravám chladiča. Prepínač je certifikovaný podľa IP64, a preto je odolný voči vode a prachu. Pozrite sa na celý sortiment produktov Feursteel na Domovská stránka spoločnosti a nájdete tam ďalšie informácie.

dizajn-radiátor-biely-obdĺžnikový-elektrika-kúpeľňa-oceľ-kameň