Interiérový dizajn

Akustické panely od spoločnosti Wave Acoustic – moderné stropy absorbujúce zvuk

akustické panely z vlnového akustického absorpčného materiálu

the Akustické panely od WAVE Acoustic sú inovatívny systém pohlcujúci zvuk, ktorý navrhli Claudio Hils, Thomas Petzoldt a Thomas Gruber. Tieto zavesené stropy sú nielen funkčné, ale majú aj elegantný dizajn. Estetické a čisté línie sa budú hodiť do akéhokoľvek interiéru.

Akustické panely s vlastnosťami absorbujúcimi zvuk od spoločnosti Wave Acoustic

akustické panely z vlnovej akustickej studne

Títo Akustické panely sú rozhodne umelecké dielo. Dizajnéri vytvorili majstrovské dielo, ktoré zapôsobilo nielen na odborníkov v danej oblasti, ale aj na zákazníkov. Vzhľadom na svoje praktické vlastnosti a štýlový dizajn sú výrobky WAVE Acoustic veľmi žiadané.

Akustické panely s vlnovými motívmi a štvorcovým tvarom

akustické panely z vlnového akustického stropného dizajnu

the Akustické panely od WAVE sú veľmi flexibilné a vhodné pre každý interiér a tvar miestnosti. Je to kvôli čistým líniám a prispôsobiteľným veľkostiam. Každá štandardizovaná štvorcová doska má výšku 121 cm a vzdialenosť medzi jednotlivými prvkami je 4 cm. To robí veľkosť 125 cm. Panely sú veľmi ľahké, pretože sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka, ktorý neváži a je obzvlášť praktický. Stropný dizajn sa obzvlášť ľahko inštaluje a dokáže úspešne skryť káble a iné chyby na strope.

Akustické panely obdĺžnikového tvaru

akustické panely z vlnových akustických obdĺžnikových

V dnešnej dobe stále viac zákazníkov hľadá materiály absorbujúce zvuk. Dôvodom je to, že mnohé dnešné budovy sú vyrobené zo skla a ocele. Preto sú Akustické panely majú veľký význam pre ich vlastnosti absorbujúce zvuk. Nakoniec, najdôležitejšia vec vo vašom dome je teplá a príjemná atmosféra.

Moderný dizajn stropu pre každý interiér

akustické panely z vlnovej akustickej sedačky

Dosky so štruktúrou mriežky

akustické panely z vlnového akustického štvorca

Stropný dizajn od WAVE Acoustic sa hodí do každého tvaru miestnosti

akustické panely z vlnovej akustickej priehradovej konštrukcie