Doplnky, štýl

Kravata ozdobné uzly – 9 videí s návodom

Kravatové uzly zaväzujú dvojité mimoriadne tričko s kravatou a vzor kravaty

Sebavedomý muž dnešnej doby miluje zdržanlivosť, harmóniu emócií, prečítal niekoľko klasických románov a dokáže minimálne 3 druhy Zaviažte kravatový uzol. A muži to majú radi ako ženy. Predstavme si, že správne zvolená farba a vzor kravaty sú charakteristickým znakom týchto mužov, potom elegantný kravatový uzol predstavuje ušľachtilý podpis pre svoju atraktívnu osobnosť. Zložité návody v štýle krok za krokom dnes necháme bokom a odvážnym pánom ponúkneme 9 video návodov, po ktorých si môžete precvičiť svoju šikovnosť pri viazaní extravagantných kravatových poznámok. Krásne, dlhé doplnky z čistého hodvábu už nevisia v tmavých šatníkoch, zapadnuté do zabudnutia. S neobvyklými uzlami na krku získajú novú interpretáciu.

Zaviažte elegantné kravatové uzly – začnite uzlom Wijk

Wijk-Necktie-Tie-Pin-Príslušenstvo-viacfarebné-tie-paisley

Na oslavách musíte uviazať elegantný kravatový uzol. Aj keď väčšine mužov príde hrozné, keď hovoria o viazaní niečoho na krku. Potom sa však niektorí páni pýtajú, či by sa teraz nemali rozhodnúť pre jednoduchý viazací uzol. Riešenie tejto dilemy nájdete niekoľkými skúsenými pohybmi na trendových hodvábnych doplnkoch pod golierom košele. Fanúšikovia tvrdia, že uzol Wijk, ktorý bol označený ako „celkom skvelý“, vynašiel umelec s týmto priezviskom. Jeho tvar vizuálne predlžuje krk a odporúča sa pre každú veľkosť tela, čo nie je pravidlom pre všetky uzly. Pri správnom výbere kravatového uzla niet pochýb o úspechu slávnostného outfitu!

Pokyny pre uzol kravaty Wijk

Zaviazanie uzla tulipánovej kravaty – ušľachtilý nádych vášho biznis outfitu

Viazanie uzlov viazanie návod-Tulipán-jednofarebné-viacfarebné-viazanie-sklz-varianty

Pretože tulipán je tento typ kravatového uzla, ktorý vyžaduje menej látky, jeho výber môže ľahko ovplyvniť dĺžku kravaty. Skutočné umenie je uviazať kravatu tak, aby jej širší koniec siahol trochu nad opasok a úzky koniec bol o niekoľko centimetrov kratší ako širší. Z obchodných dôvodov sa nedá vyhnúť hodvábnej kravate v uzle tulipánu pod kombináciou saka a vesty. Tento kravatový uzol vyzerá na prvý pohľad takmer ako klasický. Jeho ušľachtilá krása však má tendenciu pozrieť sa druhým smerom. Vyzerá rovnako dobre ako jarný kvet, ktorého meno nesie.

Návod na uzol tulipánovej kravaty

Merovejský uzol pre všetkých fanúšikov „Matrixu“ a výstredného zdokonalenia

Viazacie uzly uviazať špičky-rovnomerne-rôznofarebné-kravaty-hodvábne-kravaty-vzor-Merovingian-Ediety

Merovingský kravatový uzol je pomenovaný podľa postavy z filmu „Matrix“ – Francúza s umne uviazanou kravatou. To posvietilo nové svetlo na takmer zabudnutú techniku ​​viazania kravaty, pôvodne známu ako uzol únavy.

Trinity – exotický typ viazania kravatového uzla

Viazať uzly viazať pokyny-slávnostné-obchodné-príležitosti-pruhované-bodkované-kravata-Trinity

Trinity je príkladom toho, ako sa dá kravata uviazať exotickým spôsobom. Na začiatku vyzerá zastrašujúco, ale jeho pohyby sú celkom jednoduché, ako môžete vidieť na videu s pokynmi. Potom po troche cvičenia môžete uzol rýchlo zvládnuť sami. Trojica je považovaná za uzol pre špeciálne príležitosti, ale v skutočnosti je to veľmi jednoduché, pokiaľ ide o špeciálne uzly.

Pokyny pre kravatový uzol Trinity

Eldredge – pletený uzol dnešných aristokratov

Ako uviazať kravatu-návod-varianty-varianty-obyčajné-farebné-kravaty-cardigan-kárované tričko-Eldredge

Eldredge Knot je veľmi moderný kravatový uzol, ktorý určite upúta pozornosť. Viazanie je ťažšie ako štandardný uzol. Nečakajte na ďalšiu slávnostnú príležitosť! Pozrite sa na pohyby v podrobných pokynoch z videa a čoskoro tento uzol uviažete rýchlo a prakticky. S týmto kravatovým uzlom sa držte jednofarebných kravát v tmavých tónoch a jednoduchých vzoroch. Zložitosť takéhoto ušľachtilého doplnku podčiarknite štýlovým, monochromatickým oblekom.

Pokyny pre uzol na viazanie Eldredge

Posledný dotyk luxusného oblečenia pre svadba

Tielko-uzol-kravata

Skúmanie pôvodu myšlienky a názvu kravatového uzla Pekada sa ukázalo ako neľahká úloha. Napriek tomu si, najmä vďaka svojmu štýlovému vzhľadu, získal miesto v našej zbierke. Dá sa len odporučiť pri slávnostných príležitostiach a dá sa kopírovať na jednofarebné kravaty alebo kravaty s väčším kvetinovým vzorom (ako je znázornené na obrázkoch). Kravatský uzol Pekada môže byť úlohou dokonalého pútača pozornosti ženícha – je krásny a trochu ťažko definovateľný ako láska v srdci samotnom. Rovnako tak ani ozdobné doplnky pre mužov nemajú veľkú rozmanitosť..

Pokyny pre uzol kravaty Pekada

Viazajte uzly na viazanie Vidalia – vytvorte farebnú harmóniu

Kravata-uzol-kravata-elegantná-pásikavá-bunda-vidalia-tielko-golier-vesta-kravata

Krásny, zaoblený tvar uzla na kravate Vidalia sa hodí obzvlášť k pruhovaným kravatám a kravatovým vzorom. Pripomína samotnú kvitnúcu ružu a dá sa bezchybne vybrať ako diskrétny ornament pod golierom košele. Po prečítaní pokynov v priloženom videu si všimnete, že pri kopírovaní Vidalie zostáva v uzle určitá dĺžka kravaty. Outfit môžete doplniť vestou na tričku, ak nie ste fanúšikom vzhľadu krátkych kravát.

Návod na viazací uzol Vidalia

Linwood Taurus – široký uzol plný symetrie

Tie-uzol-kravata-typy-Linwood-Taurus-príklady-farebné kombinácie-hodvábna kravata

Priaznivci kravatového uzla Linwood Taurus ho nepochybne spájajú s výberom na obchodné a slávnostné príležitosti z dvoch dôležitých dôvodov. Podľa výskumu to 75 percent opýtaných považuje za estetické, zatiaľ čo 90 percentám sa páči jeho vyvážená šírka a symetria. Napodobniť ju možno kravatami v grafike alebo obľúbeným paisley vzorom. Ďalšou dobrou správou je, že každý z popísaných uzlov vyzerá inak v závislosti od materiálu, strihu a podšívky kravaty.

Pokyny pre kravatový uzol Linwood Taurus