Domy snov

Tipy na presťahovanie a kontrolný zoznam – zmeňte svoj byt čo najmenej stresu

sťahovanie balenia pre domácnosť sťahovanie boxov otvorený plynulý proces

S pohybom sa spája balenie, upratovanie, vláčenie a predovšetkým veľa stresu. Vnútorné napätie a nepokoj, ktoré môže týchto pár dní pred a po presťahovaní spôsobiť, sa musia vyriešiť a všetko, čo je stresujúce a chaotické, je potrebné naplánovať a dať do poriadku v počiatočnom štádiu. Niektoré vám môžeme ponúknuť Pohyblivé tipy aby bol zaistený hladký priebeh a bezstresovú zmenu bydliska. S dôkladným plánovaním, dobrými organizačnými schopnosťami a tvrdou prácou to zvládnete.

Tipy na sťahovanie pri sťahovaní

pohyblivý kontrolný zoznam plochý lesný dom drevená fasáda

Začnite pohyb tým, že sa zamyslíte nad každým konkrétnym krokom. Plánujte logistiku. Robiť si poznámky. Urobte si zoznamy. Kedy sa musíte odsťahovať zo súčasného bytu? Nájdite si dostatok času na zbalenie, vyčistenie všetkého a odovzdajte kľúč, aby sa vám ľahšie dýchalo.

Tipy na premiestnenie a dobré plánovanie

pohyblivé tipy kontrolný zoznam byt dobré plánovanie kartónové škatule

Čo môžete urobiť vopred vo svojom novom dome, aby ste si uľahčili sťahovanie? Pokiaľ je to možné, všetky opravy a maľovanie vykonajte, kým je váš nový domov prázdny. Je desaťkrát jednoduchšie pracovať v prázdnej miestnosti, ako krúžiť okolo hory boxov. Nájdite pomocníkov pri sťahovaní alebo sa dohodnite s priateľmi a príbuznými, ktorí vám môžu pomôcť v deň sťahovania. Prenajmite si dodávku skoro.

Pohyblivé boxy so štítkom

Kontrolný zoznam pohyblivých tipov plánuje zmeniť váš byt bez stresu

Začnite svoju domácnosť baliť už čoskoro do kartónových škatúľ. Na deň sťahovania si dajte zbaliť to najnutnejšie, obzvlášť ak pomocníkom platíte do hodiny. Pripravte si niekoľko políčok „najskôr otvorených“ a zreteľne ich označte. To zahŕňa čistú posteľnú bielizeň, toaletné potreby, budíky, oblečenie na ďalší deň, lieky, kuchynské potreby ako kávovar, kávu, cereálie, misky, lyžice, krmivo pre domáce zvieratá – čokoľvek, čo vy a vaša rodina potrebujete, aby ste sa vo svojej rodine okamžite cítili pohodlne. urobiť nový domov.

Opravy a lakovanie vykonajte vopred

pohyblivé tipy kontrolný zoznam plán presťahovať sa

Napíšte, čo musíte urobiť alebo čo musíte kúpiť. Vložte zoznamy do chladničky v novom dome alebo na iné miesto, kde ich môžete vidieť. Buďte pripravení na to, že sa niekoľko dní budete cítiť bezradne. To je celkom normálne.

 Vytvorte zoznamy

Sťahovací kontrolný zoznam bytových baliacich boxov pre domácnosť

Potom, čo ste sa prezliekli, urobte si čas na odpočinok a zdravo sa stravujte. Kúpte si čerstvé ovocie na desiatu namiesto čipsov alebo sušienok, alebo aspoň k čipsy a sušienkam! Piť veľa vody. Posaďte sa a robte si počas pohybu malé prestávky. Vaše telo pracuje nadčas, a preto s ním musíte dobre zaobchádzať.

pohyblivé tipy kontrolný zoznam dom bez stresu zmena betónové drevo

moderný plán plánovania sťahovania domu bez stresu

moderný dom španielsko palmy chodník

sťahovanie domu moderné osvetlenie domu vonku

Tipy na sťahovanie hladko presťahujú dom i byt