Domy snov

Moderný drevený dom so strešnou terasou uprostred lesa

moderný dom so strešnou terasou Kanada

Predstavujeme vám vynikajúcu modernú architektúru – a Drevený dom so strešnou terasou a nádherný výhľad na okolitý les. Jasné a jednoduché geometrické objemy vytvárajú ilúziu, že dom je neoddeliteľnou súčasťou terénu. Budova má kompletne osadenú strechu, čo prispieva k integrácii v okolitom okolí. Zvláštna strešná terasa zároveň funguje ako tesnenie. K domu sa dostanete po príjazdovej ceste z neďalekej ulice. Budova sa nachádza vo svahu a je viac uzavretá do ulice, ale cez bohato presklenú terasu sa otvára krásnym výhľadom a krajinou. Výhodná poloha na jednej strane chráni súkromnú oblasť majiteľa domu a stále ponúka vynikajúci výhľad.

Moderný drevený dom so zaujímavou konštrukciou

Dom v lesnej modernej architektúre

Priestranný obývací priestor, ktorý sa vyznačuje otvoreným stavebným plánom, sa nachádzal na prvom poschodí. Všade v Drevený dom so strešnou terasou môžete žasnúť nad nádhernou prírodou okolo vás. Slnečné svetlo, ktoré hojne prichádza cez okná, poskytuje teplo a optimalizuje spotrebu energie. V suteréne sú štyri spálne a dve kúpeľne. Moderný a elegantný čierny kožený nábytok dodáva obývačke lesk a štýl. Veľký krb zaisťuje pohodlie v obývacej časti. Výber prírodných materiálov nie je náhoda – vytvára to vizuálne prepojenie s lesom a dizajnom fasády. Materiály vytvárajú krásne kontrasty – od červeného cédra z Kolumbie po sušené drevo v prízemí – dom dokonale splynie so svojim okolím.

Moderný drevený dom so strešnou terasou a elegantným interiérom

nádherný výhľad na kanadský dom

Projekt od Architektúra MU, the Drevený dom so strešnou terasou sa nachádza v kanadskom Quebecu a vytvára zvláštne spojenie s prírodou. Architekti zrealizovali pôsobivý projekt s veľkým dôrazom na detaily a porozumením zelenej a ekologickej architektúre.

Obývacia izba s koženým nábytkom

moderná kuchynská barová stolička

Dom so štýlovým nábytkom a zasklenou fasádou

Obývacia izba-zaujímavá podlaha

Zasadená strešná terasa ako tesnenie

Vysadená strešná terasa drevený dom

Dom v lese

zaujímavý drevený fasádny céder

Stavebný náčrt

Drevený dom Kanada náčrt budovy