Dom a záhrada

Nastavenie vonkajšej kuchyne – kreatívne nápady pre dizajn vonkajšej kuchyne

Vonkajšie vybavenie kuchyne tehlový obklad-prírodný kameň-doska-nerezový gril

 Čudujete sa, aké sú tie vaše Založiť kuchyňu malo by to byť pohodlné a praktické? Zhromaždili sme pre vás inovatívne a kreatívne nápady. Majitelia tohto domu v Camdene vždy chceli mať veľké večere. Preto navrhli svoju kuchyňu, aby to umožnila. Naučila to dizajnérka Rockportu Deborah Chatfield. Navrhla pocit toskánskej lodžie a pri stavbe použila veľa kameňa. K vytvoreniu tejto atmosféry prispel aj dlhý drevený stôl.

Zariadenie vonkajšej kuchyne – nápady a tipy pre vašu skutočnú pohodu v záhrade

vonkajší-kuchynský nábytok-rustikálny štýl-drevo-kameň-nerezová mriežka

Prečo majú dobrí ľudia veľmi často zlé skúsenosti so zlými Založiť kuchyňu? Táto otázka sa často pýta, pretože mnohí z nás majú pravdepodobne zlú skúsenosť s niektorými nevhodnými návrhmi. Niekedy sa stane, že stojíte v kuchyni a neviete, kam dať lopatku alebo iné veci. Videli sme dosť zle navrhnutých kuchýň. Zle naplánovanú kuchyňu môžeme často rozpoznať, ale sami sme nemohli urobiť nič pre lepšie vybavenie kuchyne. Ale sú ľudia, ktorí by to dokázali. Dozvedeli sme sa to napríklad od Russa Faulka – je prezidentom Kalamazoo Outdoor Gourmet a navrhuje grily a ďalšie kuchynské pomôcky. Eric Groft je vedúcim spoločnosti zaoberajúcej sa terénnymi úpravami a Mark Scott je prezidentom ďalšej. Podelili ste sa s nami o ich skúsenosti.

Po prvé, vždy plánujte. Všetci 3 odborníci súhlasia s tým, že navrhovanie kuchyne je veľmi dôležité, aby ste si všetko vopred starostlivo naplánovali. Tak sa vyhnete mnohým zlým rozhodnutiam.

Za druhé, poraďte sa s niekoľkými odborníkmi. Zbierajte viac ako jeden názor na dizajn vašej kuchyne. Nájdite najlepších profesionálov vo svojom odbore a poraďte sa s nimi. Poskytnú vám skvelé nápady.

Založte si vonkajšiu kuchyňu – pomôžu vám 3 odborníci

Vonkajšia kuchyňa zariadená vstavaným grilom z prírodného kameňa z nehrdzavejúcej ocele

Po tretie: Uistite sa, že ľudia, ktorí vám pomôžu pri navrhovaní vašej kuchyne, o tom skutočne vedia. Je strašné obklopiť sa nesprávnymi ľuďmi, ktorí nevedia, čo je moderné a in. Podľa Faulkových skúseností mu projektant povedal, že zákazník nechcel do svojej kuchyne vonku chladničku, pretože sa mu v zime nechcelo chladničku vo vnútri vydlabávať. Podľa Faulka by v zime bolo jedinou vecou vypnúť chladničku. Tento návrhár teda nemal ani potuchy o technológiách.

Po štvrté, dávajte pozor na to, z akých materiálov bol váš dom postavený, a použite ich aj vo svojej kuchyni. To by bolo vhodné a tiež lacnejšie pre vás. Niektoré materiály sú lacné a majstri s nimi radi pracujú, ale ak sú v dome iba na jednom mieste – nie je vhodné ich používať..

Po piate: dávajte pozor na rozmery! the Založiť kuchyňu môže byť veľmi nebezpečné, ak to urobíte nepresne. Ak by ste mali veľký dom a malú kuchyňu, podľa Faulka by to vyzeralo groteskne a ako slon v sklárni. Problémom môže byť aj opak. Nerobte pult tak veľký. Dlhý pult má rovnaký objem ako Volkswagen. Ak prechod z pultu do ostatných miestností nedopadol dobre, celý príbeh bude vyzerať ako veľryba ležiaca mŕtva na pláži.

Zariadenie kuchyne – Existuje niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré je potrebné dodržiavať

vonkajšia-kuchynská-zostava-žula-pracovná doska-jedáleň-úložný-priestor

Po šieste, zamerajte sa na tok. Čo to presne malo znamenať? To znamená, že by ste mali byť veľmi opatrní, kam nábytok umiestnite. Je to dostatočne praktické? Ona Založiť kuchyňu, ale oprávnene sa môže stať nočnou morou, ak to neurobíš dobre a neskôr to budeš ľutovať. Napríklad je veľmi dôležité, kto bude variť, aké sú jeho potreby a či bude kuchyňa dostatočne pohodlná.

vonkajšia-kuchynská-zostava-prírodný kameň-ostrov-predná-drevo-barová stolička-jedálenský kút

Po siedme, vytvorte dostatok svetla. Je ťažké variť, keď nemáte dostatok svetla. Potom ste nemohli vidieť jedlo a robiť chyby. Zaistite, aby bolo normálne svetlo a aby ste neskôr mohli stlmiť svetlo.

Ôsmy: Koľko je v skutočnosti príliš veľa? Je lepšie nekupovať nepotrebné vybavenie. Ale to je jedna z najťažších otázok. Existujú ľudia, ktorí míňajú príliš veľa na nákup rôznych vecí, ktoré nikdy nepotrebujú. Ale iní odborníci majú na to rôzne názory. Žena napríklad požiadala dizajnéra, aby jej dodal do kuchyne zariadenie, ktoré stálo 80 000 dolárov. Sama málokedy varí, ale keď už to robí, praje si, aby nič nechýbalo.

Zriadenie vonkajšej kuchyne – návrh kuchyne vo vonkajšej časti

vonkajšia-kuchynská-zariadenie-jedálenské-miesto-jedálenský-stôl-lavica-drevo-čierna

Po deviate: Všetko je to o zábave z varenia. Zamyslite sa nad tým, čo skutočne potrebujete, a získajte to. Plánujte! Rozhodne nechcete smažiť steaky na prehriatí, fajčiť rebrá hodiny a hodiny alebo piecť pizzu v príliš slabom sporáku. Dobre si teda premyslite, aké zariadenie si kúpite.

Po desiate: Všetko by malo sedieť. V dnešnej dobe nie je všetko len o varení sám. Môžete súčasne variť, sledovať televíziu a vykonávať ďalšie činnosti – všetko záleží na vás a vašich predstavách! Pozrite sa na tieto tipy pre Založiť kuchyňu!

Kuchynská zostava stôl drevo dlhé veľké lavice

kamenná stena drevený materiál pohodlie pohodlie dizajnér nápady

Kuchyňa zariadená mimo kamenného drezu

kuchyňa zariadená záhrada vonkajší priestor plne vybavený

pôdny kamenný materiál moderná technológia gril jedlo

zariadiť štýl kuchyne moderný pohodlný nábytok priestranný

varenie vonku stravovanie možnosť prirodzenosť dreveného kameňa   plocha design krb salónik kreslo výhľad relaxácia

svieža nota modro oranžové farby získajú všetko potrebné

zariadenie kuchyne nádvorie moderné zariadenie návrhárska práca