Dom a záhrada, VIDEO

Efektívne záhradné osvetlenie, ktoré môžete urobiť sami alebo kúpiť – 25 nápadov

efektívne záhradné osvetlenie papier farebné pruhy murár jar solárne

Navrhnite svoju záhradu s úžasnými lampami. Pozrite sa na nasledujúce príklady jedného z nich efektívne osvetlenie záhrady niektoré si môžete vyrobiť sami a niektoré si môžete kúpiť. Určite tu nájdete niečo vhodné.

Efektívne osvetlenie záhrady – betónové lampáše

efektívna záhradná lampa nápad pologuľa betón drotár nápad diy

Z betónu je možné vyrobiť najrozmanitejšie figúrky a dekorácie. Vrátane týchto zaujímavých lampášov, ktoré môžu slúžiť ako efektívne osvetlenie záhrady. Po zaschnutí betónu môžete gule namaľovať ľubovoľnou farbou. V tomto prípade bola použitá biela a zlatá farba.

Efektívne osvetlenie záhrady – perforované plechovky

efektívna záhradná lampa dokáže dierovať vnútornú vonkajšiu sviečku

Dierujte plechovku s akýmkoľvek motívom. Tento motív bude neskôr pri zapálenej sviečke hodený na stenu. Nakoniec plechovku namaľujte ľubovoľnou farbou. Toto osvetlenie je možné použiť v interiéri, ale aj ako efektívne osvetlenie záhrady.

Osvetlenie do záhrady s rozprávkovými svetlami

efektívne záhradné osvetlenie murárske dózy rozprávkové svetlá nástenné lampy dekorácia

Pekné žiarovky do záhrady si môžete vyrobiť aj z murárskych nádob. Pripravte si kladivo, klince, držiaky na žiarovky a žiarovky zaujímavého tvaru. Tento nápad “urob si sám” vytvára v záhrade pôsobivý efekt.

Sviečky v murárskych nádobách ako záhradné osvetlenie

efektívne záhradné osvetlenie kamienky závesné svetlá murárske zaváracie sviečky

Lampy Mason jar pre efektívne osvetlenie záhrady

Samotné žiarovky vyrábajú murárske nádoby - efektívne záhradné osvetlenie

Svetelné murárske nádoby

svetlo v záhrade neónová fluorescenčná farba Masonské nádoby robia nápady sami

Týmto spôsobom môžete priniesť svetlo do záhrady a ušetriť pritom elektrickú energiu. Budete potrebovať murárske nádoby, ktoré môžete zbierať alebo kúpiť sami, a ľahké palice. Nasaďte si ochranné okuliare, rozrežte žiariace tyčinky a nalejte obsah do pohárov. Takto získate jeden efektívne osvetlenie záhrady asi 1 hodinu.

Luster vyrobený z murárskych nádob

Vyrobte si záhradné lustrové murárske nádoby sami

Ako ste si už mohli všimnúť, murárske poháre sú skvelé na výrobu rôznych vecí. Pre tento luster sú pripevnené k drevenej doske. Vložíte do nej sviečky a máte romantický a efektívne osvetlenie záhrady pre vonkajší priestor.

Solárne žiarovky do záhrady

solárne žiarovky luster nápady na osvetlenie záhrady

So solárnymi lampami si nemusíte robiť zbytočné starosti s elektrickou energiou. Na tento nápad budete potrebovať aj drôtené koše a pár háčikov na zavesenie. V strede košov pripevníte solárne žiarovky a vaše elegantné a pripravené je efektívne osvetlenie záhrady.

Lucerna s voskovým papierom

Vytvorte si romantické nápady na osvetlenie záhrady s lampášovým voskovým papierom

Zdanlivo žiariacu lampu si môžete sami vytvoriť z lampáša. Zakryte všetky strany voskovým papierom a vložte doň svetlo. Môže to byť sviečka alebo môžete použiť sériu svetiel. Toto smiešne a efektívne osvetlenie záhrady prináša dobrú náladu na vaše večery vonku.

Efektívne záhradné osvetlenie – žiarovky vyrobené z papierových obalov na košíčky

nápady záhradné osvetlenie-žiarovky papierové puzdrá-na košíčky

Pretože sú tieto papierové puzdrá k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi vzormi, môžete svetlá navrhnúť jednotlivo. Za týmto účelom vezmite reťazec svetiel a ku každej žiarovke pripevnite tvar. Dbajte na to, aby papier neprišiel do priameho kontaktu s hruškami. Tiež vypnite rozprávkové svetlá, keď nie ste nablízku.

Rustikálny luster vyrobený z konárov

Luster-z pobočiek-urobte si sami nápady na záhradu

Je to domáca výroba lustra Rustic Designs, ktorý stojí 2 800 dolárov. Potrebné sú suché vetvičky, káble a žiarovky. Tento zaujímavý svetelný zdroj je vhodný do interiéru aj na záhradu.

Luster vyrobený z dielov pre bicykle a fliaš od piva

nápady na cykloturistiku luster diely na bicykel fľaše na pivo

Trochu osviežte svoj vonkajší dekor získaním fliaš na pivo a starých dielov na bicykel pre jedného efektívne osvetlenie záhrady znovu použiť. Takto nebudú žiadne dva lustre vyzerať ako ostatné. Môžete tiež použiť všetky ostatné veci, ktoré ležia okolo, nepoužité alebo sa zastavíte na smetisku. Často tam nájdete aj zaujímavé veci. Luster je skvelým doplnkom vašej záhradnej párty.

Luster vyrobený zo solárnych lámp

záhradný luster solárne žiarovky recyklujúce moderné nápady

Pre ošumělý elegantný štýl vo vašej záhrade si môžete vyrobiť tento pekný luster sami. Na to budete potrebovať starý luster a žiarovky, ktoré využívajú slnečnú energiu. Na osvetlenie vašej záhrady teda nepotrebujete elektrinu.

Závesné žiarovky z fúkaného skla

urobte nápady sami závesné žiarovky fúkané sklenené záhradné osvetlenie

Títo efektívne osvetlenie záhrady dá sa kúpiť vo West Elme za 149-169 dolárov. Lampy je možné zavesiť na záhradu, na terasu alebo na verandu a vytvoriť tak nádhernú atmosféru.

Žiarivé závesné žiarovky ako efektívne osvetlenie záhrady

Žiarivé závesné žiarovky záhradné osvetlenie žiariace svetlo

Táto elegantná lampa dodá vašej vonkajšej časti priemyselné kúzlo. Je perfektný ako osvetlenie večerných večerov po celý rok. Dá sa získať od spoločnosti Michael McHale Designs za 729 dolárov.

Závesná lampa zo skla a kuracieho drôtu

Záhradná závesná lampa moderné nápady zo skleneného kuracieho drôtu

Vzhľadom na to, že kurací drôt, ktorý je súčasťou tejto peknej závesnej žiarovky, je obzvlášť vhodný ako dekorácia do vonkajšieho priestoru v štýle shabby chic. the efektívne osvetlenie záhrady je z Pottery Barn a stojí 99 dolárov.

Pekná hviezdna lampa

Závesná lampa hviezdicová lampa s jedinečným dizajnom vonkajšieho osvetlenia

Táto krásna lampa je úžasná ako efektívne osvetlenie záhrady vhodné na vonkajšie použitie. Budete mať pocit, ako keby ste vzali hviezdu z neba, aby rozsvietila vašu záhradu. Dajú sa kúpiť aj v Pottery Barn. Stojí 149 dolárov.

Vonkajšia lampa “Charleston Harbour”

Nástenná lampa okrúhleho dizajnu, záhradná lampa Charleston-Harbour

Táto pozoruhodná lampa je rovnako atraktívna ako mesto, po ktorom bolo pomenované. Ak chcete sofistikovaný plážový štýl, táto lampa Shades of Light za 519 dolárov je dobrou voľbou.

Luster s obručou – E.efektívne osvetlenie záhrady

Luster Hula-Hoop elegantné záhradné osvetlenie

Pre toto zaujímavé a efektívne osvetlenie záhrady všetko, čo potrebujete, je farebná obruč hula, visiace rozprávkové svetlá a elektrická páska. Vnáša do záhrady pepř a útulný večer pre dvoch sa stáva romantickejším a útulnejším.

Luster do pavilónu

Kovový luster kované železné osvetlenie záhradný altánok

Tento atraktívny luster sa perfektne hodí k altánku a dodá vášmu vonkajšiemu priestoru romantické, stredoveké kúzlo. Je to Loweova práca a stojí iba 50 dolárov.

Efektívne osvetlenie záhrady s nástenným svietidlom ananás

Ananásové nástenné svetlo-záhradné nápady-osvetlenie skla

Je to pekné a zaujímavé a pôsobí to tropickým dojmom. Vytvorte si vlastnú ostrovnú atmosféru s touto nástennou lampou od House of Antique Hardware za 290 dolárov a máte pocit, že ste na dovolenke vo vlastnej záhrade.

Nástenné svetlo na sviečku ako efektívne osvetlenie záhrady

Nápady na osvetlenie nástenných záhradných sviečok robia osvetlenie záhrady sami

S touto nástennou lampou od Neimana Marcusa môžete rozšíriť bohémsku krajinu. Je vyrobený z mletých kameňov a vyzerá skvele v každej záhrade. Cena je 98 dolárov.

Vonkajšie osvetlenie „nabíjateľné kamene“

nápady na vonkajšie osvetlenie vonkajšie osvetlenie palubová doska moderné guľové žiarovky

Toto zaujímavé a efektívne osvetlenie záhrady od Home Infatuation za 125-300 dolárov sú obzvlášť dobré na párty pri bazéne. Rozsvietia sa 5 až 8 hodín potom, čo sú pripravené na dobitie. Môžete teda žúrovať do svitania.

Lampa v štýle 19. storočia

Sviečky do záhradnej lampy v retro štýle 19. storočia

To je rovnako obzvlášť atraktívne efektívne osvetlenie záhrady Štýl 19. storočia. Vďaka starodávnej kráse a modernému šarmu sú perfektné ako ozdoba pre váš vonkajší priestor. Lampa je z hardvéru pre obnovu a stojí od 1 895 do 2 595 dolárov.

záhradné osvetlenie rozprávkové svetlá-zavesiť lampáše