dizajn

Zaujímavý projekt pre dizajn nástenných hodín z elastanu a lycry

Nástenné hodiny Dominika Brzostowska Grodny z materiálu elastan lycra

Dominika Brzostowska-Grodny je študent z poľského Krakova, ktorý sa špecializuje na priemyselný a produktový dizajn. Jeden z vašich projektov je zaujímavý Dizajn nástenných hodín, ktorý bol navrhnutý v dvoch verziách. Vašou myšlienkou je experimentovať s materiálmi lycra a elastan a vytvoriť minimalistickú a užitočnú dekoráciu na stenu. Vaše portfólio bude zverejnené na online platforme Behance. Žiaľ, neexistujú žiadne informácie o tom, či bude tento projekt v budúcnosti skutočne realizovaný.

Nástenné hodiny vyrobené z elastanu – minimalistické a užitočné

nástenné hodiny design Dominika Brzostowska Grodny polsko

Dizajnér sa časom inšpiruje citátmi filozofa Luciusa Annaea Seneca. „Čas ľudského života je rozdelený do troch období: jedno, keď bolo, jedno, keď je, a toto, keď bude. Čas, v ktorom žijeme, je krátky; v ktorom teraz žijeme, je pochybné a ten, kto prežil, je istý. Osud nikomu nepatrí a nie je v našich silách. “

Skúsenosť s časom je veľmi relatívna a vytváranie rámca zvyšuje perspektívu. Čas nemá rámec. Je variabilný, rozširuje sa a ja sa sťahujem. Je to jemné a nedefinované … ale zanecháva to stopu.

Návrh nástenných hodín – projekt Dominiky Brzostowskej -Grodny

portfólio projektu dizajnu nástenných hodín Dominika Brzostowska-Grodny

nástenné hodiny dizajn elastan biely minimalistický okrúhly bezrámikový

Nástenné hodiny – 20 kreatívnych nápadov pre moderný dizajn stien