dizajn

Moderné nástenné hodiny – 15 nápadov na efektívnu dekoráciu na stenu

moderné-obývačka-sivá-oranžová-drevený-nábytok-veľké-nástenné hodiny

Nástenné hodiny už dávno slúžia nielen na meranie času. V dnešnej dobe je dôležitou súčasťou dekorácie a obzvlášť výhodná, pretože dokáže obzvlášť dobre okoreniť holé steny. Nástenné hodiny sú k dispozícii v mnohých rôznych variantoch a prevedeniach. Môžu sa tiež líšiť vo veľkosti. Existujú klasické nástenné hodiny v podobe škatule a s kyvadlom, ale aj nespočetné variácie pre moderné nástenné hodiny, s ktorou môžete nastaviť špeciálny prízvuk v každej miestnosti. Tieto sú v súčasnosti obzvlášť obľúbené.

Moderné nástenné hodiny ako akcent v miestnosti

moderné-nástenné hodiny-červené-Tutto-Torna-Diamantini-a-Domeniconi

Podľa toho si môžete vybrať nástenné hodiny v závislosti od svojho interiéru. Ak má váš domov napríklad minimalistický štýl zariaďovania, môžete si vybrať moderné nástenné hodiny vyrobené z jednoduchých priamych liniek, ktoré ladia s interiérom. Alebo naopak: Rozbite rovné čiary výberom efektných nástenných hodín vytvorených z geometrických tvarov a jasných farieb. Či už s rímskymi alebo arabskými číslicami v štandardnom alebo špeciálnom písme, v čiernobielych alebo jasných farbách – výber je obrovský. Stačí sa len dobre rozhliadnuť a trpezlivo nájsť správne nástenné hodiny. Potom si môžete byť istí, že nájdete niečo vhodné.

Moderné nástenné hodiny pre každý štýl zariaďovania

moderné-nástenné hodiny-kukučkové hodiny-interpretácia-diamantini-a-domeniconi

V tomto článku nájdete niekoľko efektívnych nápadov. Inšpiráciu môžete získať z príkladov, aby ste získali predstavu o tom, čo presne by ste chceli pre svoj byt alebo jednotlivé miestnosti. Sú pre vás moderné nástenné hodiny príliš invenčné napriek mnohým prevedeniam? Potom je tu ešte jedna možnosť. Obzvlášť účinné sú nástenné hodiny, ktoré pozostávajú z nástenného tetovania. Môžete si vybrať ľubovoľný motív a dizajn hodinového strojčeka. Toto všetko položíte na stenu a získate jedinečné, domáce nástenné hodiny, na ktoré môžete byť hrdí.

Dúfame, že sa vám bude páčiť prehliadanie

citát na stenu-citát-kombinácia-nálepka na stenu

nástenné hodiny-nálepky na stenu-kombinovať-kvetinové-oranžové-motýle

moderné-nástenné hodiny-okrúhle-lesklé-biele-Alivar

moderné-nástenné hodiny-červené-drevo-MAXICLOCK-Legnomagia

moderné-nástenné hodiny-minimalistické-TABLET-R-Tothora

moderné-nástenné hodiny-purpurové-OUPS-Nathalie-B

moderné nástenné hodiny Marcel-Wander-BIG-BEN-Mooi

moderná obývacia izba-krb-drevená stenová jednotka-dizajn-Vitra-Nelson

MADERA-CLOCK-Alan-Wisniewski-okrúhle-drevo-čierne

drevená-guľatá-drevená dyha-VEIOS-DREVO

moderné-nástenné hodiny-biele-Sigel-gmbh

nástenné hodiny-okrúhle-polyuretánové-modré-INTEMPO-Geelli