dizajn

Moderná stojanová lampa s futuristickým dizajnom – trendy na veľtrhoch 2013

moderný dizajn stojacej lampy dizajn dreva trendy 2013

Dizajnér Paul Heijnen jeden predstavil moderná stojanová lampa, ktorý pripomína hmyz. Stojacia lampa bola predstavená v Miláne počas výstavy Orlandi Bagatti. Film si môžete vychutnať nižšie.

Moderná stojanová lampa – Hyperion

futuristický nápad na stavbu dreva

Moderná stojanová lampa s názvom Hyperion Spotlight bola zostavená z niekoľkých komponentov. Jednotlivé prvky boli vyrezané z duba laserom. Jednotlivé časti boli spojené tak, že lampu je možné umiestniť do rôznych polôh. Hyperion, pomenovaný podľa boha svetla, je zvláštnym umeleckým dielom a jasne ukazuje, že nekonvenčné návrhy môžu inšpirovať a určite majú svoje miesto v interiérovom dizajne. Štruktúra odhaľuje konštrukciu žiarovky a mechanické funkcie, namiesto toho, aby ich skrývala. Organizátorka Rossana Orlandiová lampu predstavila v rámci výstavy v milánskom múzeu Bagatti Valsecchi. Múzeum je rodinný dom z 19. storočia, kde sú vystavené rodinné interiéry a zbierka umenia.

Moderná stojanová lampa s minimalistickou konštrukciou

Umelecké dielo lampová drevená konštrukcia Milano

the moderná stojanová lampa Hyperion je jednou z prvých zo série inštalácií a Heijnen dúfa, že na októbrový dánsky týždeň dizajnu zmontuje šesť metrov vysokú konštrukciu, tentoraz z ocele. Stavba bude montovaná v sídle Piet Heina Eka v Eindhovene. Projekt je zatiaľ vo fáze plánovania, ale už teraz je zrejmé, že vnútri bude nainštalovaný laser. V tomto zmysle zostane Hyperion verný svojmu menu – pozorovateľ zhora.

Hyperion – futuristická stojanová lampa

myšlienka dizajnu výstavy moderného umenia

Kreatívna technológia a moderná konštrukcia

Nápad na drevený dizajn stojacej lampy Hyperion

Nápady na dizajn osvetlenia – Hyperion

Osvetlenie stojacia lampa Hyperion Paul Hejnen

Moderná futuristická lampa

futuristická stojanová lampa Hyperion Dánske nápady na osvetlenie