dizajn

Interaktívna dizajnová lampa – vstreknite striekačkami rôzne farby

interaktívna LED rgb lampa striekajúca atrament červená modrá zelená

„Farebný injektor“ je jeden interaktívna dizajnová lampa, ktorý pozostáva z komponentov Arduino. Ich farba je ovládaná tromi striekačkami naplnenými rôznymi atramentmi. Striekačky umožňujú ľuďom meniť farbu žiarovky netradičnými spôsobmi. Striekačky sú naplnené červeným, zeleným a modrým atramentom.

Viacfarebná interaktívna dizajnová lampa

interaktívna lampa taras sgibnev rôzne farby sprej

Ruský dizajnér Taras Sgibnev vyvinul tento interaktívny produkt ako fyzické vyjadrenie spôsobu, akým sa červené, zelené a modré svetlo používa v digitálnych rozhraniach na vytvorenie širokej škály rôznych odtieňov farieb. Projekt predstavuje proces analógovej digitálnej konverzie farieb. Systém miešania RGB môže vytvoriť akúkoľvek farbu.

Interaktívna dizajnová lampa – vstrekujte farebný atrament

dizajnová lampa RGB LED bar reflexné valcové atramentové trubice

Striekačky visia pod lampou a sú spojené s ďalšou súpravou vo vnútri telesa žiarovky. Aby sa dala rozpoznať farba a pohyb atramentu, používajú sa priehľadné tuby. Striekačky vo vnútri žiarovky sú prepojené posuvnými prepínačmi s mikroprocesorom Arduino, ktorý ovláda farebný výstup.

súčiastky žiarovky

interaktívna dizajnová lampa arduino components rgb

LED svetlá sú pripevnené k reflexnému valcu, aby rovnomerné svetlo preniklo do priesvitnej plastovej obrazovky. Tienidlo je umiestnené medzi drevenou základňou a vekom. Lampu je možné namontovať na strop injekčnými striekačkami nadol alebo obrátiť hore dnom na stôl.

RGB mixovací systém a mikroprocesor Arduino

RGB lampa atrament splash stavebné diely taras sgibnev  interaktívne závesné svetlo splash rgb farby atramentu splash

interaktívna lampa rôznej farby striekajúcej

interaktívna dizajnová lampa dizajnér taras sgibnev