dizajn

Design zvukového systému od spoločnosti Bang & Olufsen v minimalistickom štýle

dizajn zvukového systému obývačky netral od spoločnosti Bang a Olufsen

Tento unikát Návrh zvukového systému od Bang & Olufsen sa nazýva BeoLab 14 a je dokonalým príkladom toho, ako možno zvuk a dizajn harmonicky skombinovať a vytvoriť tak reproduktorový systém. Zvukový systém pozostáva zo subwoofera a reproduktorov s minimalistickým dizajnom, ktoré veľmi dobre ladia s moderným interiérom. Dizajnér Torsten Valeur hovorí o novom zvukovom systéme a odhaľuje príbeh najnovšej ofiny & Výrobok Olufsen.

Zvukový systém Beolab 14 od Bang & Olufsen

návrh zvukového systému interiéru zvukového systému od spoločnosti Bang a Olufsen

BeoLab 14 Návrh zvukového systému od Banga & Olufsen je dokonalým príkladom inovatívneho dizajnu. Škandinávsky vplyv na dizajn je dobre viditeľný. Báječný minimalistický dizajn kombinuje vysoko kvalitnú dizajnérsku produkciu s dokonalým zvukom. Tento veľkolepý zvukový systém je skutočným dizajnérskym vyhlásením, ktoré bolo vytvorené po 2 000 hodinách inžinierskych prác a 500 projektantských hodinách. Výhodou BeoLab 14 je, že tento inovatívny dizajn môže slúžiť ako akcent v interiéri a zároveň môže zostať nepovšimnutý.

Dizajn zvukového systému od Bang & Olufsen – komponenty a výroba

model bieleho zvukového systému navrhnutý spoločnosťou Bang a Olufsen

BeoLab 14 Návrh zvukového systému pozostáva zo subwoofera a reproduktora. Dizajn subwoofera bol inšpirovaný vázou na podlahe. Reproduktory vyzerajú ako lízanka a sú obzvlášť štýlové a elegantné vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu. Zvukový systém bol vyrobený hlavne z hliníka. Tento materiál bol nájdený v Bang & Olufsen ako najúspešnejšia látka pre zvukové systémy, ktorá si najlepšie zachováva vlastnosti zvuku.

Dizajn subwoofera je inšpirovaný vázou

zvukový systém vázy pre subwoofer navrhnutý spoločnosťou Bang a Olufsen

Reproduktory v tvare lízanky v rôznych farbách

minimalistický štýlový dizajnérsky zvukový systém od bang und olufsen

reproduktor designový lízankový zvukový systém od bang and olufsen

hliníkový reproduktorový zvukový systém od spoločnosti Bang a Olufsen

Zvukový systém BeoLab 14 od spoločnosti Bang & Olufsen

model zvukového systému beolab14 od spoločnosti Bang a Olufsen  reproduktorový systémový reproduktor subwoofera od spoločnosti Bang a Olufsen