Dizajn nechtov

Vytvorte si dizajn nechtov sami pomocou pečiatok na nechty – pokyny a tipy

Pečiatky na nechty urobte sami-lak na nechty-červeno-biela-geometrické-motívy

Pečiatkovanie nechtov je jednoduchá metóda efektívneho dizajnu nechtov, ktorú si môžete urobiť sami doma bez toho, aby ste v nechtovom salóne strácali veľa peňazí a času. S Pečiatka na nechty Na nechty si môžete preniesť množstvo motívov a dokonca si môžete vyrobiť fólie na nechty, ktoré si vyrobíte sami. Ako to funguje, niekoľko návrhov nechtov pre inšpiráciu, ako aj užitočné tipy a triky pre úspešné pečiatkovanie nechtov nájdete v článku!

Na profesionálne výsledky doma používajte pečiatky na nechty

Pečiatka na nechty krásny-nechtový dizajn-urob si sám-svadobná-manikúra-nápad

Technikou pečiatkovania nechtov odoberiete motív z vyfrézovanej šablóny a pečiatkou si ho nanesiete na nechty. Takýmto spôsobom je možné vytvoriť krásne vzory na nechty za niekoľko minút, ktoré by inak trvali viac ako hodinu. S trochou praxe môžete dokonca sami dosiahnuť profesionálne výsledky s pečiatkou na nechty.

Sada pečiatok na nechty pre krásne vzory na nechty

Sada pečiatok na nechty-šablóna-frézované-motívy-sťahovák-škrabka-pečiatka

Na to, aby ste si mohli efektívne vytvárať vzory na nechty so vzormi alebo ozdobami, potrebujete lak na nechty a niekoľko pomôcok, ktoré nájdete v sade pečiatok. Obvykle obsahuje škrabku, často nazývanú sťahovák alebo škrabka, frézovanú šablónu s motívmi a samozrejme pečiatku.

Šablóny na pečiatkovanie nechtov

Pečiatky na nechty-urob si sám-šablóna-vzor-biely-lak na nechty-modré-motívy

Výber motívov na pečiatkovanie nechtov je pomerne veľký a môžete si vybrať medzi motívmi pre celý alebo iba časť nechtu. Bez ohľadu na to, či ide o geometrický, kvetinový alebo zvierací motív – všetko sa dá rýchlo preniesť na nechty.

Ako funguje pečiatka na nechty?

Naneste pečiatku na nechty-návod-nechtový vzor-vzor-modro-biela

Predtým, ako začnete s pečiatkovaním, by ste si mali pripraviť nechty na nechty, natrieť ich základným náterom a akýmkoľvek lakom na nechty a nechať dobre uschnúť. Potom na zvolený motív zo šablóny naneste inú farbu laku na nechty, kým nebude dobre zakrytý. Ďalej vezmite škrabku a jedným ťahom ju pretiahnite cez dizajn na šablóne, aby ste odstránili prebytočnú farbu. Všetky polia motívu by mali byť vyplnené lakom na nechty. Teraz sa pečiatka používa tak, že ju pevne pritlačíte na motív. Ak motív nie je na pečiatku úplne prenesený, kroky by ste mali zopakovať. Keď ste s dizajnom spokojní, mali by ste si ho vyraziť na necht, vyčistiť kožičku a nechtový dizajn zalepiť vrchným lakom..

Užitočné tipy na pečiatkovanie nechtov

pečiatka na nechty-vzorník-ahoj-mačiatko-motív-deti-nápad-dizajn nechtov

Aby ste si čo najlepšie urobili vlastný dizajn nechtov pomocou pečiatok a aby ste správne používali pomôcky, mali by ste postupovať podľa niekoľkých dôležitých krokov. Vždy by ste mali mať so sebou vatové tampóny s odlakovačom a škrabku vyčistiť bezprostredne po použití. Zvyšky farby z pečiatky odstránite najľahšie valčekom na vlákna. Platňa s motívom by sa mala tiež vyčistiť čo najrýchlejšie, aby bola pripravená na ďalší necht. Na odstránenie prebytočného laku na nechty z nechtovej kožičky môžete použiť pero na rovnanie nechtov alebo jednoducho vatový tampón namočený v odlakovači..

Aplikácia pečiatok na nechty pre začiatočníkov

motívy na pečiatky nechtov-hviezdy-srdcia-ahoj-mačiatka-dizajn nechtov-urob si sám

Správny lak na požadovaný motív má pri razení nechtov veľký význam. Nemalo by byť ani príliš tenké ani suché. Najlepšie sú laky na nechty a pečiatkové laky, ktoré dobre kryjú a kontrastujú s farbou základného laku. Ak ste v razení nechtov začiatočníkom, bolo by vhodné začať s jednoduchšími vzormi nechtov, ako sú malé hviezdičky, srdiečka alebo podobné figúrky.

Vytvorte si zebrový nechtový dizajn sami

pečiatka na nechty-dizajn-trblietky-zlatá-čierna-biela-zebra-zvierací motív

Motívy zvierat sú dobrým nápadom na jednoduchý, ale efektívny dizajn nechtov s pečiatkami. Môžu byť rýchlo prenesené na nechty a krásne kombinované s rôznymi lakmi na nechty.

Videonávod: Pečiatkovanie nechtov na kompletných nechtoch

Pečiatka na nechty s kvetinovými motívmi

pečiatka nechtov-dizajn-nechtov-kvetinové-motívy-modré-nechty-nápad

Ak máte obzvlášť radi kvetinové motívy, môžete si nechtový dizajn s kvetmi vykúzliť sami pomocou pečiatky na nechty. Na trhu je množstvo šablón s takýmito motívmi a sú perfektné na zvýraznenie nechtového dizajnu.

Zhodné farebné kombinácie na razenie nechtov

pečiatka na nechty-šablóna-vtáky-motívy-nechty-na nechty-prenos-dizajn

Správny výber farieb laku na podklad a motívu má pri razení nechtov veľký význam. Farby by mali navzájom kontrastovať a ladiť. Svetlé motívy vyzerajú dobre na tmavých lakoch, zatiaľ čo čierne vzory sú vhodnejšie pre svetlé alebo nahé laky.

Dizajn nechtov s pečiatkami – metóda spätného razenia

samolepky na nechty-nálepky na nechty-vyrobte si sami seba-krásny-dizajn nechtov-kvety

So sadou pečiatok na nechty si dokonca môžete vyrobiť vlastné fólie alebo obtisky na nechty a použiť ich na krásne úpravy nechtov. Ide o takzvanú metódu reverzného pečiatkovania, pri ktorej sa požadovaný motív vytlačí na pečiatku na nechty, zafarbí podľa želania a potom sa prenesie na necht.

Ako si môžete vyrobiť vlastné fólie na nechty pomocou pečiatok??

nechtová pečiatka-návod-reverzné-pečiatkovanie-metóda-dizajn-nechať zaschnúť

Najprv by ste mali zo šablóny vybrať motív pre celý necht, natlačiť ho známym spôsobom na atramentovú podložku a počkať 3-4 minúty, kým dobre nezaschne. Potom sa motív zafarbí akýmkoľvek lakom na nechty alebo akrylovou farbou. Najľahšie sa to robí jemnou kefkou.

Reverzná metóda razenia pre krásne vzory nechtov

pečiatka nechtov-reverzné-pečiatkovanie-profesionálne výsledky-doma

Keď je maľovaný dizajn nechtov úplne suchý, mali by ste ho natrieť čírym a rýchloschnúcim lakom a počkať ďalších 10-15 minút. Fóliu na nechty potom možno opatrne odlepiť z pečiatkovej podložky a prilepiť na necht natretý čírym lakom. Fólia by mala byť iba mierne pritlačená na nechtovú dosku, aby sa nerozlomila. Nakoniec naneste vrstvu vrchného laku a nožnicami na nechty odstrihnite nepotrebné okraje filmu.

Vyrobte si samolepky na nechty so sadou pečiatok na nechty sami – pokyny

pečiatka na nechty-šablóna-aplikácia-vzor-nechtu-urob si sám-nápad

Podobným spôsobom si môžete sami vyrobiť aj menšie fólie na nechty a nálepky. Namiesto priamo na atramentovú podložku môžete motív opečiatkovať na silikónovú podložku alebo voskový papier a zafarbiť podľa želania.

Vyfarbite motív, nechajte uschnúť a preneste ho na nechty

pečiatka na nechty-nálepky na nechty-obtisky-urob si sám-reverzné pečiatkovanie-návod

Keď je požadovaný dizajn pripravený, naneste vrstvu číreho laku a nechajte uschnúť. Po 10 až 15 minútach je možné film odstrániť z podložky alebo z papiera pinzetou. Hotové fólie na nechty môžete vystrihnúť, ako sa vám páči, a vyrobiť si niekoľko menších samolepiek na nechty.

Dizajn nechtov s vlastnoručne vyrobenými nálepkami

pečiatka na nechty-aplikujte-reverzné pečiatkovanie-krásne-dizajnové nechty-trblietky

Pomocou samolepiek vyrobených na mieru môžete okoreniť svoju nudnú manikúru a premeniť ju na špeciálny dizajn nechtov. Fólie môžete buď použiť ihneď, alebo ich vytvoriť niekoľko a použiť ich na ďalšie úpravy nechtov.

Farebný dizajn nechtov s geometrickými motívmi – návod

sada na pečiatky nechtov-nástroje na lakovanie nechtov-nálepky na nechty-vyrobte si sami

Geometrické motívy sú v poslednej dobe na výslní. Tu nájdete návod na úpravu nechtov s geometrickým vzorom, ktorý si môžete doma reprodukovať pomocou sady pečiatok na nechty. Nasledujúce video sumarizuje tri varianty vlastnoručne vyrobených fólií na nechty.

Video návod: DIY fólie na nechty – 3 varianty