Dizajn nechtov

Polygélové nechty: Tu je všetko, čo by ste mali vedieť o najnovšom trende krásy!

Či už sú farebné, jednoduché, trblietavé alebo vtipne zdobené – lak na nechty je ako oblečenie pre naše nechty a pekná manikúra je pravdepodobne najľahší spôsob, ako úplne doplniť letné outfity. Keď navštívime nechtový salón, zvyčajne máme na výber dve možnosti – buď akrylové alebo gélové nechty. Ale zaobchádza celkom nový trend krásy a zdá sa, že sú ním všetci posadnutí. Polygélové nechty sú posledným vystúpením vo svete módy a majú v sebe spájať všetky výhody gélových a akrylových nechtov. Nikdy ste o tom nepočuli? Potom je čas to zmeniť! Ako dlho vydrží Polygel a môžete si vyrobiť Polygel Nails sami? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky vám povieme nižšie!

Čo sú to vlastne polygélové nechty?

Lakujte nechty ružovou farbou, ako dlho vydrží polygél

Modelácia nechtov je veľmi populárna už niekoľko rokov. Aj keď všetci poznáme akryl a gél, metódy nie sú vhodné pre každý necht. Musíme sa potom zaobísť bez peknej manikúry? Samozrejme, že nie! Už niekoľko týždňov je všetko o polygélových nechtoch na všetkých sociálnych sieťach a internetových fórach. Všetky módne blogerky a nechtové dizajnérky sú z nechtového trendu rovnako nadšené a to z dobrého dôvodu! Nová metóda predlžovania nechtov sľubuje stabilitu a trvanlivosť, ktorá sa rovná akrylovým a gélovým nechtom a má spájať to najlepšie z oboch svetov. Polygél má gélovitú konzistenciu a najlepšie sa popisuje ako hybridný vzorec. Je to zmes akrylového prášku a číreho gélu, ktorá je k dispozícii vo všetkých možných farbách a odtieňoch.

Odstraňovanie polygélových nechtov doma výhody umelých nechtov

Zvlášť ak si nechty vyrábame samy, rýchlo sa môže stať, že pri modelovaní akrylom alebo gélom niečo utečie. Polygél sa naopak nanáša jednoduchšie a rozotiera sa akrylovým štetcom. Najväčšou výhodou nechtového trendu je, že svoj polygélový nechtový dizajn môžete pokojne zdokonaliť skôr, ako nanesiete umelý necht. Gél sa vytlačí z tuby do tvaru nechtu, známy tiež ako duálny tvar, a potom sa umiestni na nechty. Po nanesení kefou sa potom vytvrdí rovnako ako gélový lak s LED alebo UV svetlom. Dobre, všetko to znie skvele, ale môžete urobiť polygél na krátkych nechtoch? Odpoveď je áno! Vďaka dvojitému tvaru je gél tiež ľahko modelovateľný pre predlžovanie nechtov a vďaka svojej mäkkej konzistencii je tvarovanie úplne nekomplikované..

Vyrobte si polygélové nechty sami: Je to také jednoduché!

Polygélové nechty návod, ako odstrániť polygél doma

Chcete prejsť na polygélové nechty, ale nemáte schôdzku v nechtovom salóne? Žiadna panika! Našťastie sa používa veľmi jednoducho a pokiaľ máte doma potrebné nástroje, môžete si nechty urobiť sami. Či už nechty so zvieracou potlačou, v neónových farbách alebo francúzske nechty – vašej kreativite, pokiaľ ide o nechtový dizajn s polygélom, sa medze nekladú! Postupujte podľa našich podrobných pokynov a rozžiarte svoje ruky!

Požadovaný materiál:

 • Polygél v požadovaných farbách
 • Duálne tvary (sú vždy súčasťou sady polygélových nechtov)
 • Základný a vrchný náter
 • Akrylová kefa (tiež súčasťou sady)
 • Riešenie sklzu
 • UV lampa na vytvrdzovanie

Návod na výrobu polygélu na krátkych nechtoch

Vyrobte si polygélové nechty sami:

 • Najprv si pripravte nechty na manikúru. Za týmto účelom dajte necht do požadovaného tvaru, odstráňte kutikulu a naneste tenkú vrstvu základného náteru.
 • Nájdite správne dvojité tvary pre svoje nechty v súprave polygélov. Uistite sa, že hrot nie je ani príliš veľký, ani príliš malý.
 • Polygél z tuby pritlačte na tvar nechtu a upravte množstvo podľa toho, aké dlhé by vaše nechty mali byť.
 • Teraz naneste polygél rovnomerne pomocou navlhčenej kefy a roztoku na sklz a vymodelujte ho do požadovaného tvaru. Pretože gél môže dôjsť neskôr, keď ho stlačíte, neaplikujte ho úplne na okraje špičky.

Pokyny pre Polygel Nails krátke nechty na nechty predĺžia

 • Potom jemne zatlačte Dual Form na nechty a odstráňte prebytočný polygél po stranách.
 • Upevnite dvojitý hrot pomocou zvieracej svorky, ktorá je súčasťou sady polygélových nechtov.
 • Polygélové nechty nechajte 60 sekúnd vytvrdnúť pod UV lampou.
 • Opatrne a pomaly odlepte tvar nechtu.
 • Polygélové nechty prineste do požadovaného tvaru ručným pilníkom a nožničkami na nechty.
 • Naneste tenkú vrstvu vrchného náteru a nechajte polygél vytvrdnúť ďalších 30 sekúnd pod UV lampou.
 • A voilà – vaše polygélové nechty sú pripravené!

Ako dlho trvá polygél?

Nechty v tvare mandlí, ktoré spadajú pod polygél

Ako už bolo uvedené, polygélové nechty sú kombináciou akrylových a gélových nechtov a presvedčia o najlepších vlastnostiach obľúbených metód. Životnosť našej manikúry samozrejme závisí predovšetkým od dĺžky nechtov a nášho životného štýlu. Spravidla však gél vydrží 3 až 4 týždne a potom sa musí znova naplniť.

Aký je rozdiel medzi polygélom a akrylovými a gélovými nechtami?

Polygélové nechty trendy letných nechtov 2021

Chcete vedieť, prečo sú polygélové nechty lepšie ako známe metódy s akrylovým a UV gélom? Polygel je hybridom oboch techník a v skutočnosti má spájať to najlepšie z oboch svetov. Pretože akrylové nechty nie sú veľmi pružné, môžu sa rýchlo lámať. A komukoľvek sa to už stalo, vie, aké bolestivé to v skutočnosti môže byť. Gélové nechty zvyčajne nevydržia tak dlho ako polygél a akryl, a ak sa odštiepia, lak sa musí úplne odstrániť. Okrem toho sú pri nanášaní akrylu namáhané vaše vlastné nechty. S Polygelom sú všetky tieto problémy minulosťou! Ak teda hľadáte metódu predlžovania nechtov, ktorá je silnejšia ako gél a nie je taká škodlivá ako akryl, ste s novým trendom krásy v dobrých rukách.!

Výhody polygélových nechtov: prečo by ste mali vyskúšať nový trend krásy!

kde polygél predlžuje krátke nechty ktorou metódou

Niet divu, že polygélové nechty sú práve teraz také obľúbené! Metóda sa vyznačuje extrémnou stabilitou a gél zostáva pri aplikácii presne tam, kde je. To vám umožní priniesť nechty v požadovanom tvare v pokoji a pokoji. Nezáleží na tom, či ihličkové alebo mandľové nechty – s Polygelom je možné všetko! Má tiež stabilitu akrylu a flexibilitu UV gélu. To zase zaisťuje, že nechty sú pekné a tenké, ale stále stabilné a dokonale priľnú k prírodnému nechtu. Pretože polygél nám dáva dostatok času na modelovanie nechtov na rukách, archivácia je tiež obmedzená na minimum. So všetkými týmito výhodami Polygel Nails, stačí teraz zavolať do nechtového salónu alebo si objednať vhodnú sadu pre váš domov a ihneď vyskúšať trend krásy!

Trendy v dizajne nechtových nechtov v lete 2021