Dizajn nechtov

Francúzske nechty na Vianoce a zimu – nápady na motívy, vzory a farby

francúzske nechty na vianoce červená biela santa čiapka zlaté snehové vločky

K dokonalému outfitu a stylingu na Vianoce by samozrejme nemal chýbať správny dizajn nechtov. A my sme zodpovední za niekoľko vhodných inšpirácií! Nasledujúce nápady na vianočné nechty použite na nájdenie dokonalého dizajnu a motívu a ihneď ich implementujte. Existuje aj niekoľko zimných motívov, ktoré môžete použiť pred Vianocami alebo ich neskôr skombinovať s typickými vianočnými farbami a motívmi. Všetky nápady na vianočné nechty sú francúzske nechty na Vianoce. nechajte sa inšpirovať!

Vianočné motívy a vzory s francúzskymi nechtami

vianočné francúzske nechty moderné abstraktné červené biele bodky

Mohlo by byť nápomocné získať zoznam možných motívov a vzorov vo vhodných farbách. Potom bude pre vás neskôr jednoduchšie niečo vymyslieť sami alebo na Vianoce zmeniť naše nápady na nechty. Červená, zelená, biela a zlatá sú obzvlášť vhodné farby na vianočný dizajn nechtov. Jedná sa o klasické vianočné farby, ktoré sa používajú na klasické vianočné dekorácie v dome. Pomocou týchto farieb vytvorte ľubovoľný vzor. Dizajn nechtov sa stáva rustikálnym, ak je vytvorený károvaný vzor, ​​ale vhodné sú aj jednoduché prúžky alebo cikcakové vzory. Ak sa vám páči o niečo modernejšie, môžete si na Vianoce samozrejme zvoliť aj geometrický vzor pre francúzske nechty.

francúzske nechty na vianoce červený lak na nechty vianočný bodkovaný vzor biele trblietky

Čo sa týka motívov, výber na francúzske nechty na Vianoce je tiež poriadne veľký. Nezáleží na tom, či jedľa, cukríky, vianočné ponožky, soby, Santa Clausi, gule na vianočný stromček, rozprávkové svetlá alebo sviečky. Voľba do značnej miery závisí od toho, či chcete radšej hravý dizajn nechtov alebo elegantnejší. Dobre sa hodia aj typické zimné kvety, ktoré sa používajú aj na vianočné ozdoby. Rytierova hviezda, vianočná hviezda alebo imelo sú len malým výberom. So zlatými trblietkami získate potrebnú iskru a iskru.

Jedľová zeleň ako motív

francúzske nechty na Vianoce biely necht tip girlanda jedľa zelená nápad

Obzvlášť sa nám páči spôsob, akým bola na Vianoce na týchto francúzskych nechtoch použitá jedľová zeleň. V skutočnosti predstavuje prechod alebo hranicu medzi klasickými bielymi končekmi prstov a priehľadným lôžkom na nechty. Tmavé body majú predstavovať šišky, ale môžu byť tiež nahradené červenými bobuľami alebo inými motívmi. Namiesto jedľovej zelene môžete použiť aj iné vianočné motívy ako girlandy alebo rozprávkové svetlá.

Jednoduchý trblietavý dizajn

vianočné francúzske nechty dizajn nechtov jednoduchý vzor zlatá trblietka manikúra

Také pazúriky na Vianoce dostanete tiež veľmi jednoducho. Najprv naneste základný náter. Potom potrebujete druhú vrstvu, na ktorú pomocou štetca ešte vlhký rozotriete zlaté trblietky. Tento lesk by mal byť nanesený husto na špičku nechtu a v smere polmesiaca by mal byť menší, čím by vznikol efekt ombre. Myšlienka je skvelá, ak sa na Vianoce s Francúzskymi klincami trochu ponáhľate. Zlikvidujte prebytočné trblietky a nezabudnite na vrchný lak!

Vypracujte francúzske nechty na Vianoce s trblietkami

vianočné francúzske nechty trblietavé extravagantné zelené ombre zlaté biele samolepky na snehové vločky

Ak je to trochu slávnostnejšie a extravagantnejšie, môžu sa použiť aj farebné trblietky alebo sa môžu kombinovať viaceré farby. Na žiarivý vianočný vzor vyššie boli použité hrubé trblietky v zelenej a jemnejšie trblietky v zlatej a bielej farbe. Zelená je hlavná farba, ktorá sa potom zmení na zlatú a je ukončená bielym leskom. To vytvára plynulý prechod. Prilepte snehovú vločku na lesk a zalepte ju čírym lakom na nechty.

Francúzske nechty na Vianoce – červené gélové nechty

francúzske nechty na vianoce gélové nechty vianočné nechty motív cukrovej trstiny červená biela

Ak máte potrebnú lampu a zodpovedajúci gélový lak, môžete si vytvoriť aj dizajn nechtov, z ktorého sa budete dlho tešiť. A vo vyššie uvedenom príklade môžete vidieť pekný príklad gélových nechtov v červenej farbe. Francúzske nechty na Vianoce pozostávajú z červenej a bielej farby a sú kombinované s pekne červeno -bielymi vzormi a motívmi. Také sú cukríkové tyčinky a bodkové vzory. Zelená môže byť tiež začlenená do dizajnu alebo nahradiť jednu z ďalších dvoch farieb.

Hravá francúzska manikúra s darčekmi

vianočné francúzske nechty hravé farebné darčeky motívy pastelové tóny zlaté

Tento variant, pomocou ktorého môžete navrhnúť francúzske nechty na Vianoce, je tiež veľmi originálny. Hoci nejde o typické vianočné farby, ale o pestré, výsledkom je vianočný vzhľad. Je to jednoducho kvôli motívu. Ide o darčeky, ktoré zdobia aj končeky prstov francúzskeho dizajnu. Slávnostne pôsobí aj zlatý lak na nechty, s ktorým boli mašle navrhnuté. Môžete použiť aj iné farby.

Dizajn nechtov v zime

vianoce francúzske nechty ombre zima strieborný trblietavý lak rozprávkový

Zvlášť zimné je s farbami, ako je biela a strieborná, a tiež s akýmikoľvek odtieňmi modrej. Klasikou medzi motívmi sú samozrejme snehové vločky. Tieto však môžu byť tiež nahradené šiškami alebo borovicovou zelenou s bielym alebo modrým pozadím. Snehuliaci, cencúle alebo sánky sú tiež skvelými motívmi, ktoré môžu z vašich nechtov urobiť skutočný pútač oka a rozprávkovým svetlám sa tu opäť dobre hodí. Ak namiesto komplikovaného obrázku dávate prednosť navrhnutiu jednoduchého vzoru, potom je najlepšie rozhodnúť sa pre strieborné trblietky, pomocou ktorých vytvoríte francúzsky dizajn a napodobníte sneženie. V opačnom prípade sa ani tu vzorom medze nekladú. Ak chcete, môžete na Vianoce skombinovať aj zimné nechty s francúzskymi.

Tmavo modrá so snehovou vločkou

francúzske nechty vianočné zimné motívy sneh metalíza modrá inšpirácia

Tu je skvelý príklad francúzskych nechtov na Vianoce a zimu, kde je hrot nechtu upravený tmavomodrým metalickým lakom na nechty. To sa deje na základnom nátere. Akonáhle modrý lak zaschne, snehové vločky sa dajú nakresliť tenkou kefou. Tiež sa líši niekoľkými bielymi bodkami, ktoré je najľahšie získať pomocou nástroja na bodkovanie. Tieto nechty na zimu a Vianoce sú vyrobené ešte rýchlejšie, ak použijete hotové nálepky. Dokončite čírym vrchným náterom, ktorý utesňuje vzory a motívy.

Zimný pléd

francúzske nechty vianočné zimné motívy sneh metalíza modrá inšpirácia

Alebo čo si myslíte o tomto atraktívnom a nekomplikovanom vzore? Potrebujete iba základný lak a tiež biely, strieborný alebo trblietavý a svetlo modrý lak na nechty, pomocou ktorého navrhnete pruhy podľa obrázku. Ak to chcete viac vianočne, jednoducho zvoľte vianočné farby. Nakoniec zalakujte vrchným lakom, ktorým vzor zafixujete a máte hotovo. Kockovaný vzor je možné tiež rozšíriť akýmkoľvek motívom alebo samolepkou.

Kombinujte odtiene modrej

francúzske nechty Vianoce zima svetlo modrá tmavo modrá snehová vločka

Ak sa nemôžete rozhodnúť pre modrý odtieň, jednoducho skombinujte niekoľko! To sa tiež robilo s týmito francúzskymi nechtami na Vianoce a zimu. Kým svetlo modrý lak zdobí prstenníky spolu so snehovými vločkami, francúzska manikúra bola navrhnutá s atraktívnou tmavomodrou farbou na zvyšných prstoch. Veľmi atraktívne, však? Takéto kombinácie je možné vyrobiť aj s inými farbami. Ak to chcete viac vianočne, môžete si vybrať vhodné vianočné farby a napríklad vianočné obrázky a motívy.