Dizajn nechtov

Festivalové nechty – najkrajšie prevedenie a pokyny pre kutilov!

Festival nechty neónové farby ombre akrylové nechtové vzory nápady módne trendy

Hudobné festivaly sú bezpochyby hlavným letným trendom. Každý rok sa hrnú fanúšikovia z celého sveta, aby si užili živú hudbu, jedlo a atmosféru. Festivalová sezóna tiež znamená, že je načase stať sa extraverzom seba, či už sa skutočne zúčastňujete hudobného podujatia, alebo len počúvate svoje obľúbené piesne vo svojom vlastnom dome. Je to perfektná príležitosť experimentovať nielen s oblečením, ale aj s manikúrou. Výrazné farby, rôzne vzory, kamienky a trblietky – fantázii sa pri vašich skvelých festivalových nechtoch medze nekladú. Čítajte ďalej a nechajte sa inšpirovať našou galériou obrázkov alebo vyskúšajte jeden z našich návodov pre domácich majstrov!

Krásne festivalové nechty v želé vzhľade

Festival nechty Gellee nechtové vzory s trblietavými lakmi módne trendy

Na doplnenie vášho pútavého festivalového outfitu by ste mali vyskúšať najnovší nechtový trend: transparentné želé nechty. Nechty, ktoré žiaria všetkými farbami dúhy, sa nosili hlavne v 80. rokoch, ale už sú opäť totálne hip!

Farebné festivalové nechty so vzorom ovocia

Festiválne nechty ananásový flamigo motív laku na nechty módne trendy 2019

Väčšina chutných plodov je v sezóne v teplých letných mesiacoch. Ak vám nestačí melón, jahody, ananás atď. Vo forme ovocného šalátu, mali by ste jednoducho vyčarovať drzé ovocie na nechtoch. Vyzerajú osviežujúco a roztomilo a sú skvelým spoločníkom na dlhé festivalové noci na pláži.

Jedinečné festivalové nechty v trendovom denimovom vzhľade

Festival nápady nechty denim nechtov módne trendy ženy

Festiválne nechty v rifľovom vzhľade sa perfektne hodia k oblečeniu v najrozmanitejších štýloch, či už ide o krátku, ležérnu sukňu alebo dlhé šaty v boho štýle.

Festival nechty kvetinový motív nechtový dizajn neónové farby mandľové nechty módne trendy

Chcete vystúpiť z davu a zaistiť, aby vás vaši priatelia vždy našli? Potom sú festivalové nechty v neónových farbách to pravé pre vás a toto leto sú opäť totálne trendy! Paleta farieb sa pohybuje od jasne ružových alebo žltých tónov po snové fialové a polnočné modré.

Cool festivalové nechty s fóliou na nechty

Festival nechtov zlatá fólia nápady na nechty dizajn módne trendy tvar nechtov na klinčekoch

Ozdobte si nechty nechtovou fóliou a máte zaručený wow efekt. Vyzerá to báječne a dodáva vášmu festivalovému vzhľadu jedinečný, očarujúci vzhľad!

Farebné nechty z tropického festivalu navodia dobrú náladu!

Festival nápady nechty neónové farby palmy nechty vzory módne trendy ženy

Toto je možno najtradičnejší a vždy trendový variant pre vaše festivalové nechty. Voľbe dizajnu sa medze nekladú – intenzívne žiariace kvety alebo svieže zelené palmové listy dodávajú vašim rukám jedinečný vzhľad. Vyberte si teda svoj motív, dajte si kokteil a vychutnajte si festival v plnom prúde!

Festivalové nechty vo vzhľade jednorožca 

Festival nechtov jednorožec nechty vzory dúhové laky módne trendy 2019

Najlepším spôsobom, ako nechať vyniknúť svoje festivalové nechty, je kreatívne skĺbiť rôzne nechtové trendy do jedného. Vzhľad jednorožca je populárny z mnohých dôvodov, ale jedna vec je istá – vyzerá báječne a magicky! Klinec je ozdobený moderným kovovým vzhľadom. Ostatné sú vo fantastickom, trblietavom 3D prevedení. Prilepené malé perly a kamienky vytvoria na vašich rukách špeciálnu iskru a zaokrúhlia celý vzhľad.

Jednoduché festivalové nechty s tetovaním hennou

Festival nápady nechty Mehndi Henna tetovanie prstom červený lak módne trendy ženy

Nie je to do trblietavých a pútavých vzorov nechtov? Čo keby ste sa rozhodli pre veľmi jednoduchý lak na nechty a ozdobili si ruky pekným tetovaním hennou? Tetovanie hennou je v lete hitom a vytvára jedinečný vzhľad, ktorý by sa perfektne hodil k dlhým boho šatám. Nie je to geniálny nápad??

Jedinečné festivalové klince v grafickom vzore

Festivalové nápady na nechty modro žltý lak na nechty s trblietavými módnymi trendmi akrylové nechty

Nechty zdobené grafickými vzormi v podobe bodiek, čiar a hviezdičiek sú v súčasnej dobe absolútnym hitom a patria medzi najkrajšie trendy nechtov v roku 2019! Na dosiahnutie živého a farebného výsledku môžete použiť dva alebo viac odtieňov. Zvlášť farby modrá ako obloha a žltá ako jasné slnko sú ideálne pre vaše festivalové nechty!

Festival nápady nechtov prsteň zlato módne trendy 2019 nechtový dizajn ženy

Nemáte čas alebo chuť na krásnu a nevšednú manikúru? Potom by boli prstene na nechty pre vás perfektným riešením! Tento typ prstových šperkov je tento rok obzvlášť populárny a ak máte radi neobvyklé nechtové trendy, je to presne to pravé pre vás! Prstene stále blúdia vysoko na prste a zdobia vaše festivalové nechty aj bez laku na nechty. Trendové kúsky bezpochyby špeciálne upútajú pozornosť a odlíšia vás od ostatných!

Vznešené 3D festivalové nechty

Festival nechtov ihličkový tvar nechtov 3d vzory nechtov kvetinový vzor módne trendy 2019 ženy

Pozor dievčatá – bude to prvotriedne! 3D dizajn je obzvlášť zaujímavý spôsob, ako dodať nechtom obzvlášť očarujúci vzhľad. Tento módny trend využíva drahé kamene, kryštály, perly, kvety, okvetné lístky a mnoho ďalších ozdôb, ktoré ešte viac okorenia a zvýraznia vaše festivalové nechty. Toto jedinečné nechtové umenie je zvyčajne vytvárané akrylovými nechtami, existujú však určité podoby, ktoré je možné vytvoriť aj na vašich prírodných nechtoch!

Vyrobte si festivalové nechty sami – cool vzory na nechty s magnetickým lakom na nechty

Festivalové nápady na nechty magnet na nechty DIY nechtový dizajn módne trendy 2019

Takzvané magnetické laky sú inovatívnym a kreatívnym spôsobom, ako okoreniť svoje festivalové nechty sami doma. Na to, aby ste mohli napodobniť tento cool dizajn, potrebujete ako magnetický lak na nechty, tak aj magnet na nechty. Je to veľmi rýchle a veľmi jednoduché použitie, takže tento módny trend je vhodný aj pre trochu nemotorné ženy. Najprv nalakujte klinec a kým je farba stále vlhká, držte nad ním magnet niekoľko sekúnd. Kovové častice sa zhromažďujú na určitých miestach a takto vzniká tento jedinečný vzor nechtov. Teraz je na trhu mnoho rôznych tvarov – vlny, kruhy, hviezdy alebo dokonca blesky.

Praskajúce laky navodia dokonalú festivalovú atmosféru

Festivalový nápad na nechty praskajúci lak na nechty DIY módne trendy

Ďalším a zaujímavým spôsobom, ako poskytnúť svojim festivalovým nechtom chladné a jedinečné vzory, sú takzvané praskajúce laky. Tento trend nechtov je takzvaný, pretože lak na nechtoch sa prakticky roztriešti! Aby sa dosiahol tento špeciálny efekt, potrebuje praskajúci lak podklad. Fantázii sa medze nekladú – môžete si vybrať akýkoľvek lak na nechty a namaľovať si ním nechty. Čím farebnejšie a krikľavejšie, tým lepšie, samozrejme! Potom naneste bežnú vrstvu trieskového laku. Teraz už len musíte čakať a sledovať, ako sa vám na nechtoch postupne trhajú. Keď je vzor nechtov suchý, naneste iba vrstvu bezfarebného laku a máte hotovo!

Pestré a farebné festivalové nechty s pečiatkou

Festivalový necht urobte si nápady pečiatka nechtového dizajnu módne trendy 2019

Pečiatky dizajnu nechtov vám umožnia mať veľa prepracovaných a obzvlášť skvelých vzorov nechtov. Lak na nechty sa prenesie na vaše nechty pomocou špeciálnej pečiatky. Na to potrebujete špeciálny pečiatkovací lak, šablóny a samozrejme pečiatku. Predtým, ako začnete, sa uistite, že podkladový lak naozaj veľmi dobre zaschol, inak sa odtlačí odtlačkom na vzor nechtu pečiatkou. Najprv by ste si mali vybrať motív a naniesť pečiatkový lak. Prebytok zotrite škrabkou. Potom stlačte pečiatku na šablónu a vzor sa prenesie na pečiatku. Teraz ho stačí pritlačiť na necht a chladný vzor nechtov je nastavený. Na záver vám odporúčame použiť ochranný vrchný náter.

Farebné farebné splash na nechty – pokyny krok za krokom pre domácich majstrov

Festivalový nápad na pestrofarebný dizajn striebra urobte zo seba módne trendy

Ak chcete použiť tento chladný a jedinečný efekt, použite nechty na nechty ako prázdne plátno a naneste naň svoje obľúbené farby!

Čo k tomu budete potrebovať:

  • Biely lak na nechty
  • Šikmá kefa na nechty
  • Modrý lak na nechty
  • Ružový lak na nechty
  • Fialový lak na nechty

Rýchla poznámka: Na tento vzhľad môžete použiť ľubovoľný počet farieb! Ozdobte svoje festivalové nechty niekoľkými kamienkami, aby ste získali ešte očarujúcejší vzhľad!

Festival nechtov farba striekajúcej nechtový dizajn urobte si sami návod neónové farby módne trendy

Pokyny krok za krokom:

  1. Na dobrý základ je najlepšie naniesť dve vrstvy bieleho laku na nechty.
  2. Akonáhle zaschne, namočte štetec do modrého laku na nechty a palcom naneste farbu na nechty.
  3. Tento postup opakujte s každou farbou, kým nedosiahnete požadovaný výsledok.
  4. Nakoniec naneste vrchný lak.

Festival nechty farebné dúhové nápady nápady módne trendy

Festivalový nechtový dizajn gélových nechtov ihličnaté módne trendy 2019

Trendy na festivalový nechtový lesk na nechty v trendoch nechtov v tvare ihličiek 2019

Festival nechty nápady geometrický motív nechtový dizajn módne trendy ženy

Festival nápady nápady geometrické motívy vzory nechtov módne trendy neónové farby

Festivalový nápad na nechty, dizajn nechtov, boho strieborné prstene, módne trendy v lete 2019

Festival nápady nechty nechty vzory henna ruka tetovanie módne trendy ženy

Festival nápady nechty ovocné nechty fialové laky módne trendy 2019 ženy

Festivalové nápady na nechty dúhové vzory na nechty monochromatický vzhľad módne trendy

Festivalové nápady na nechty lapač snov motív pastelové farby lak na nechty vzory na nechty módne trendy

Festivalové nechty metalický vzhľad sivé laky strieborné prstene kamenné ametistky trendy v nechtoch 2019

Festival nechty metalický vzhľad strieborný lak nápady na nechty nápady módne trendy

Festival nechty s palmami Ruské koleso nápady dizajn nechtov módne trendy leto

Festivalová hudba k notám Návrhy na nechty farebné svetloružové módne trendy

Festival nail designy nápady módne trendy letné akrylové nechty

Festivalový nápad na dizajn nechtov v pastelových farbách s trblietavými nechtami v mandľovom tvare

Festival nechtov nechtové vzory kaktus modrý lak na ihličkové nechty tvar nechtov módne trendy

Festivalový nechtový neónový žltý lak na nechty nápady na módne trendy 2019

Festival Nails Nude Nail Polish Drahokamy Prstene Nápady na dizajn nechtov Módne trendy

Festival nechty palmy tuhý motív nápady dizajn nechtov zlaté trblietky módne trendy

Festival nechtov ruské kolo motív mandaly nápady dizajn nechtov koralová farba laky na nechty módne trendy

Festival nechty červený lak na nechty trblietavé motívy dizajnu nechtov módne trendy

Festival nechtov lapač snov trblietavé ihličkové nechty tvar

Festival nechtov tribal motívy vzory nechtov pruhy módne trendy 2019