Dizajn nechtov

Dizajn nechtov na krátke nechty v letnom štýle – trendy, tipy a nápady

Dizajn nechtov na krátke nechty leto-oranžový-vzor-šípky-biely

Teraz, keď konečne dorazilo leto, nepotrebujeme len tie správne outfity a účesy. O nechty by tiež malo byť pekne postarané a navrhnuté podľa sezóny. A aby to urobili, nemusia byť ani dlhé. Aj krátke nechty môžu vyzerať rovnako atraktívnejšie vďaka jednoduchému dizajnu alebo dokonca jednofarebnému vzhľadu. V tomto článku by sme vám chceli predstaviť, čo je typické a vhodné pre nechtový dizajn pre krátke nechty v letnom looku. Skvelé tipy a nápady sú spojené s obrázkami. Dostaňte seba a všetkých okolo seba do perfektnej letnej nálady.

Dizajn nechtov pre krátke nechty v letnom vzhľade – dôležité tipy pre starostlivosť

nechtový dizajn na krátke nechty letná-tyrkysovo-exotická-biela-špongiová technika

Či už jednoduché, s dekoratívnymi prvkami, kvetinovými motívmi alebo vo forme gélových nechtov – v lete sa dá veľa urobiť, aby letný styling pomocou nechtov dostal konečný nádych. Ale aby konečný výsledok vyzeral naozaj dobre, je mimoriadne dôležité starať sa o svoje nechty a poriadne si ich pripraviť. V závislosti od typu nechtu je ponúkaná široká škála produktov, ktoré dodávajú nechtu to, čo potrebuje. Suché nechty je možné vmasírovať špeciálnym nechtovým olejom, ktorý im dodá vlhkosť. Olej by mal ideálne vsiaknuť cez noc. Ak vás sužujú tenké a lámavé nechty na rukách, je najlepšie použiť tužidlá na nechty. Je to dobrý produkt starostlivosti, aj keď si necháte nechty krátke.

Odporúčajú sa aj prestávky na nechty. V najlepšom prípade potrebujú na obnovu medzi každým obrazom asi 2 týždne. Aj týmto spôsobom zaručíte dlhodobo krásny a upravený vzhľad.

Zodpovedajúce letné farby

nechtový dizajn-krátke-nechty-leto-ružové-kvety-maľba-motívy-kvetinovo-letné

Použiť sa dá v zásade všetko, čo sa pekne rozsvieti a dodá vám dobrú náladu. Malo by ísť teda o farby, ktoré sú čo najpriateľskejšie. Patria sem oranžová, žltá, červená, ružová, modrá a zelená, ale aj exotické odtiene ako tyrkysová, piesková farba, koralová a rôzne nuansy spomínaných farieb. Ak chcete niečo trochu jemnejšie, môžete použiť aj pastelové tóny a neónové farby sú obzvlášť nápadné. K elegantnej večernej manikúre sa hodia aj teplé metalické farby ako zlatá, medená alebo bronzová.

Zimné a vianočné nechty – 25 návrhov na úpravu

Dizajn nechtov s wow faktorom: Inšpiratívne nápady na obrázky

Jesenné nechty 2017/2018 – nápady na krásny dizajn nechtov na jeseň

Dizajn nechtov na krátke nechty – nápady & Trendy na leto

nechtový dizajn na krátke nechty leto-pruhy-lepidlo-aqua-tyrkysová-biela-lak-geometrický

Rovnako ako vo všetkých oblastiach, aj v oblasti nechtového umenia sa trendy menia. Niektoré veci z minulého roka zostávajú rovnaké, iné trendy zrazu už nie sú také obľúbené a namiesto nich pribúdajú nové nápady. V nasledujúcom texte vám ukážeme niekoľko variantov, ktoré sú v tomto roku a rozhodne by sa s nimi malo počítať. Dizajn je celkovo veľký a nie je vôbec ťažký. Mnohé sú skvelé pre začiatočníkov.

Voľný štýl pre začiatočníkov

Dizajn nechtov-krátke-nechty-leto-freestyle-farby-lak na nechty-abstraktné

Je pravda, že kresba určitých motívov na malé nechty je niečo iné ako jednoduché. A obzvlášť začiatočníci to majú ťažké. Ak existuje aj nepokojná ruka, mnohí zúfajú a vzdávajú sa. Je teda dobré, že freestylový dizajn existuje. Tu môžete experimentovať, ako chcete, a hrať sa s letnými farbami. Pekný nápad je napríklad nalakovať necht v akejkoľvek farbe. Dizajn nechtov na krátke nechty potom môžete doplniť inými zodpovedajúcimi farbami tým, že s nimi jednoducho navrhnete končeky nechtov. Ak to chcete urobiť, jednoducho ho raz zhruba natriete štetcom a vopred naberiete relatívne málo farby. Opakujte s toľkými farbami, koľko chcete.

Geometrické tvary

nechtový dizajn-krátke-nechty-leto-geometricko-graficko-pastelové tóny

Vyzerajú optimisticky a moderne a pôsobia úhľadne. Grafické vzory a motívy zostávajú obľúbené a dajú sa ľahko použiť na úpravu nechtov na krátke nechty. A najlepšie na tom je, že tu možno vymyslieť najrozmanitejšie motívy a rôzne letné farby je možné navzájom kombinovať. Vždy tak získate nový dizajn a zaujmete rozmanitým vzhľadom v pravidelných intervaloch.

Maľovanie nechtov na krátke nechty – Hravé alebo minimalistické bodové vzory

nechtový dizajn-na-krátke-nechty-leto-minimalistické-bodky-vzor-bielo-čierny

Hľadáte jednoduchý dizajn nechtov, ktorý je pre vás. Body sa jednoducho pripočítajú k zvolenej základnej farbe. A so špeciálnym perom nemusíte mať ani špeciálny talent na kreslenie alebo obzvlášť pevnú ruku. Najťažšie je v zásade rozhodnúť, ako budú bodky navrhnuté. Pretože okrem toho, že je možné použiť akúkoľvek farbu alebo je možné kombinovať viacero, môžete sa hrať aj s číslom. Jednotlivé body alebo kombinácie maximálne troch pôsobia o niečo elegantnejšie. Ak je na druhej strane veľa rôznych, sú ošúchané, získate hravejší dizajn nechtov pre krátke nechty.

Pokyny na dizajn nechtov pre krátke nechty v sieťovom vzhľade

nechtový dizajn-krátke-nechty-letné-sieť-červeno-strieborné-elegantné-ženy

Na vytváranie atraktívnych vzorov je možné použiť rôzne nástroje. Môžete napríklad použiť sieť na výrobu vlastného dizajnu nechtov na krátke nechty. Opäť sa vyberie hlavná farba, ktorú použijete na návrh každého nechtu. Toto môže byť čierne. Keď táto vrstva zaschne, sieťka sa položí na necht. Samolepiace varianty tento krok uľahčujú, pretože sieť je teraz natretá inou farbou. Vy sa rozhodnete, akú farbu laku na nechty použijete. So zlatou alebo bronzovou získate obzvlášť elegantný vzhľad. Nechty môžete tiež nalakovať na bielo a zlato. Takto rýchlo získate krásne vzory na nechty!

Farebná francúzska manikúra

nechtový dizajn-krátke-nechty-leto-francúzska-manikúra-svetlé-farby

Francúzska manikúra pravdepodobne nikdy nevyjde z módy. Neustále experimentuje s novými variantmi. Na leto sú veľmi vhodné farebné nápady, v ktorých je každému nechtu daná iná farba. Za týmto účelom môže byť dizajn nechtov na krátke nechty vytvorený z gélových nechtov alebo môžete jednoducho použiť lak na nechty. Na tento účel existujú špeciálne šablóny, ktoré je možné použiť na maskovanie špičiek nechtov.

Vymaľuj nechtový mesiac

dizajn nechtov-krátke-nechty-leto-necht-mesiac-francúzsky-nápad-víno-červeno-strieborné

Takzvaný nechtový mesiac možno tiež vyzdvihnúť ako zaujímavú alternatívu k francúzskej manikúre. Šablóny na francúzsku manikúru sú na to rovnako vhodné. Perfektný nápad na skvelý dizajn nechtov pre krátke nechty, ktorý sa tiež ľahko robí. Po základnej farbe je oblasť nechtového mesiaca zamaskovaná a namaľovaná inou farbou. Nezabudnite na priehľadný vrchný lak pre všetky prevedenia!

Užitočné nástroje a požadované produkty

nechtový dizajn-krátke-nechty-letná-starostlivosť-tipy-nápady-trendy-body

Okrem laku na nechty v príslušných a požadovaných letných farbách je možné samozrejme použiť aj rôzne pomôcky a prvky na vytvorenie pekného dizajnu. Pero na lak je veľmi užitočné pre bodky, zatiaľ čo dekorácie ako kamienky, trblietky, stuhy alebo nálepky dopĺňajú motív alebo nahrádzajú nezávislé maľovanie. Ak by ste chceli maľovať malé obrázky sami a rukou, určite vyberte lak, ktorý je vybavený tenkým štetcom a umožňuje presnejšie čiary. Šablóny vo forme pásikov alebo ako alternatíva Tesa, ako aj látky ako siete alebo čipky sú skvelými pomocníkmi.