Dizajn dovolenkového domu a hotela

Butikový hotel v Windhoeku v Namíbii je ideálnym miestom na dovolenku

Boutique inšpiratívne originálne nápady dekorácia interiéru

Toto Butikový hotel sa nachádza v meste Windhoek, Namíbia. Interiér sa vyznačuje pozemskými prvkami, ktoré dodávajú budove autentický vzhľad.

Butikový hotel zaujme kreatívnymi nápadmi na dizajn

Butikových sedem víl potopí malé ležadlá pri bazéne

Interiérový dizajn tohto Butikový hotel je založená na dreve a kameni a ich dokonalej kombinácii. Jemné a hrubé, nespracované povrchy a detaily tvoria jedinečnú víziu. Toto útočisko, ktoré stelesňuje elegantný komfort, ponúka intímnu atmosféru. Moderné a štýlové a zároveň také útulné a útulné! Trendové akcenty v zariadení stoja v zaujímavom kontraste k hrejivému srdcu a autentickému africkému prostrediu hotela. Pohľad všetkých hostí upútajú hladké, vláčne línie organickej štruktúry, dominujúce prírodné prvky nábytku a celé zariadenie šetrné k životnému prostrediu. Hosťom je kedykoľvek k dispozícii individuálna služba. Nebeské útočisko, kde sa môžete stiahnuť a vypnúť z uponáhľaného každodenného života veľkomesta. Interiérový dizajn pomáha skutočne relaxovať a obklopuje rekreantov množstvom prírodnej estetiky.

Butikový hotel v Namíbii rozmaznáva zmysly

Boutique Design terasa s hladkými elegantnými líniami štruktúrované nápady

Architektúra a dizajn toho Butikový hotel vo Windhoeku sú silne ovplyvnené myšlienkou jednoduchosti a elegancie. Každý byt má svoje vlastné zariadenie a v dôsledku toho svoj vlastný jedinečný vzhľad. Každý z nich odráža rôzne regióny Namíbie. Veľká rozkladacia pohovka, útulný krb a jedálenský kút na intímne jedlá sú len niektoré z mnohých luxusných vymožeností budovy. Poloha ponúka nádherný výhľad na hory. Interiér sa otvára von širokými sklenenými dverami. Niektoré zo suít sú vybavené aj súkromnými ponornými bazénmi. Moderné technológie, ako aj naplnené minibary a skvelá prvotriedna zbierka vína zaisťujú ešte viac pohodlia a pohody. V elegantnej reštaurácii si hostia môžu vychutnať vynikajúce sezónne jedlá. Perfektný hotel na relaxáciu. Miesto, kde vás bez váhania môže očariť čaro exotickej krásy.

Butikový dizajn súkromnej reštaurácie odpočíva zaujímavú výzdobu

Butikový hotelový balkón so sviežimi farbami a výhľadom na hory

Butiková spálňa so siedmimi apartmánmi v africkom štýle

Butikový interiér, spálňa so zemitými prvkami, individuálne zariadená

spálňa priestranný zaujímavý dizajn osvetlenie interiér inovatívny

krásne moderné farby obrázky moderne autentické súčasne

prvky obrovská spálňa priestranná veľká posteľ dve

drevené zrkadlo okrúhle zaujímavé vnútorné kreslenie kúpeľne

luster kúpeľňa sprchovací kút elegantný tvar biely luxus

kúpeľňová vaňa autentické osvetlenie dreveného kamenného okenného valca

Boutique Hotel požiarna plocha oranžová farba steny

Obývacia časť butikového hotela, drevené prvky, zemitý stolík       Butikový hotelový bazén s lampášmi a ležadlami z kameňa      lampáše na strome kamenná terasa tmavé jasné vstavané svetlá

Boutique Hotel osvetlená lavica na kvetináče, ktorá je veľmi pokojná

Boutique Hotel Wundhuk, Namíbia, nápady na dizajn