DIY

Navrhnite malú obývačku s niekoľkými štýlmi interiéru

modré akcenty robia malý byt ekletisch

Ak máte a malý životný priestor mali by ste starostlivo zvážiť svoje interiérové ​​voľby. Skombinovanie viacerých štýlov zdobenia interiéru môže byť vo veľkej domácnosti jednoduché, ale v malom byte je potrebná starostlivá úvaha. Ako príklad sme pre vás vybrali malý byt v mestskom eklektickom štýle, ktorý je rozprávkovým modelom pre úspešné kombinácie štýlov na malom priestore.

Navrhnite malý obytný priestor – zariaďte úzku chodbu tak, aby zodpovedala

zrkadlová chodba urobí malú obývačku eklektickou

Ak máte a malý životný priestor pravdepodobne máte do činenia aj s malou chodbou. Aby ste nejako úspešne skryli úzky priestor, nastavte akcenty na výzdobu. Tapeta s výraznými vzormi a nástenné zrkadlá budú v tomto prípade tak akurát. Tiež by ste mali zvoliť správne osvetlenie, aby chodba nepôsobila tmavo.

Zariaďte si malú obývačku s rôznymi kusmi nábytku

biele kreslo urobí malú obývačku eklektickou

Bolo by skvelé, keby ste to urobili malý životný priestor Je možné zariadiť iba luxusným nábytkom. Pokiaľ ale túto možnosť nemáte, môžete kusy nábytku z rôznych cenových relácií jednoducho skombinovať. Váš interiér tak dodá nádych luxusu bez toho, aby pôsobil upchane. Buďte odvážni a vyskúšajte neobvyklý štýl a farebné kombinácie.

Vytvorte si pohodlné miesto na oddych

čalúnená sedačka urobí malý byt ekletisch

Aj keď máte a malý životný priestor určite by ste si mali zariadiť útulný kútik na relaxáciu. Tam si môžete nerušene prečítať knihu alebo si jednoducho užiť pokoj a pohodu. Elegantné sedenie s mäkkým čalúnením bude pre túto úlohu ako stvorené.

Nápadné látky do spálne

pruhovaný vzor spálne urobí malý byt eklektickým

Aby malá miestnosť zostala bez povšimnutia, spoľahnite sa na nápadné látky do spálne. Zamat a hodváb môžu vášmu interiéru dodať luxus a neporovnateľný štýl. Vyberte si príjemnú farbu, ktorá nedráždi oko a nezabudnite použiť krásne kvety ako sviežu dekoráciu.

Šatník – predovšetkým funkčnosť

šatníkové oddelenia robia malý byt eklektickým

Keď je obytný priestor obmedzený, správna distribúcia šatníka je prioritou. Vyberte si praktický šatník s mnohými oddeleniami a funkčným organizačným systémom.

Skombinujte dva v jednom

okrúhly konferenčný stolík, aby bol malý byt eklektický

Ak nie je dostatok miesta, neváhajte použiť kus nábytku s viacnásobným použitím. Konferenčný stolík pred pohovkou v obývacej izbe sa dá ľahko zmeniť na jedálenský stôl. Elegantný dizajn s okrúhlym tvarom ako na obrázku bude v tomto prípade to pravé.