Dekorácie a oslavy

Vysoké stropy -10 nápadov na kreatívnu výzdobu elegantného nábytku

Závesné svetlá do obývačky s vysokým stropom Ta-Decorado Design

Vysoké stropy môže premeniť štúdio alebo starý dom na krásne sídlo, kde sa môžete cítiť ako skutoční králi. Aby taká veľká miestnosť nevyzerala ako nepríjemná hala, mala by byť zariadená veľmi starostlivo. Farebné tapety, ladiaci nábytok, nadýchané koberce a veľké okná, ktoré prepúšťajú viac svetla, prispievajú k pocitu pohodlia v miestnosti.

Vysoké stropy – zvážte osvetlenie a výber farieb

Luster Luxusné závesy do bytu

Vysoké stropy vyžadujú vhodné osvetlenie. Zvlášť atraktívne sú závesné svetlá v rôznych výškach ( Dizajn Ta Decorado) alebo sklenené lustre s krištáľovými prvkami, ako je tento od KJ Home. Do úvahy pripadá aj výber farieb. Zodpovedajúca tmavá farba môže pôsobiť ako optický klam a stiahnuť strop. Farebné tapety s horizontálnymi pruhmi alebo nápadnými vzormi tiež pomáhajú k tomu, aby vysoký strop pôsobil nižšie.

Nápady na dekoráciu pre vysoké stropy

Obývacia izba s vysokým stropom, čiernobiele police

Vysoké stropy umožňujú akýkoľvek druh dekorácie alebo pôsobivý dizajn steny. Veľké obrázky, fotografie alebo obľúbené umelecké reprodukcie v kombinácii s moderným systémom LED osvetlenia a klasickým nábytkom dodajú vašim interiérom živosť a vlastný štýl..

Optimálne využite vysoké stropy

vertikálny dizajn knižnice s vysokým stropom

Dizajnéri z Štúdio Trendland odporúčame, aby ste priestor využili vertikálne navrhnutím knižníc až po strop. Úžasný nápad na dekoráciu pre vysoké stropy od Cierseruwal kombinuje poličky s kompaktnými skrinkami v bielej farbe, ktoré je možné dokonale zladiť s moderným čiernobielym kobercom.

Tipy na praktický dizajn steny

štúdio dbox s vysokým stropom a rámovaním

Niekedy zvládnuť vysoké stropy vzdušný pocit priestoru. Napriek tomu existuje niekoľko tipov, ktoré je potrebné mať na pamäti pri zariaďovaní miestnosti, aby miestnosť nepôsobila nepríjemne. Profesionálny tím v Dbox Studio vám ponúka kreatívne nápady na dizajn stien. Jeho projekty ilustrujú, ako môžete v priestoroch klásť osobitný dôraz.

Zvislý dizajn steny, ktorý vytvára vzdušný pocit priestoru – Ando Studio

Dizajn s vysokým stropom - puristické ANdo Studio

Nápad na dekoráciu pre vysoké stropy – zaujímavé závesné svetlá – Guz architekt

Závesné svetlá v podkroví s vysokým stropom

Vysoké okná, ktoré prepúšťajú do miestnosti veľa svetla

Obývačka tmavá podlaha-vysoké okná

Farebný interiér Savills– Pohodlie, veľa svetla a vzduchu 

moderný byt-farebný nábytok-veľké okná

Kontrastné farby – nábytok v kráľovskom štýle a nádherný luster – Raymond Chen Design

Stropný dizajn kráľovského nábytku Raymond Chen