Dekorácie a oslavy

Oslávte prvý školský deň primerane so školou dekorácie – skvelé nápady a tipy

Vzdelávacie nápady na dekoráciu a návody na ručné práce

Bez ohľadu na to, či plánujete a organizujete večierok alebo len slávnostné raňajky na veľký deň vášho dieťaťa, nemala by chýbať správna dekorácia do školy, aby mal každý správnu náladu. Konečne sa pre dieťa začína nová etapa života, ktorá je veľmi vzrušujúca nielen pre dieťa, ale aj pre všetkých príbuzných, a treba to aj patrične osláviť. Nezáleží na tom, či oslavujete malý večierok v malom kruhu doma, v reštaurácii, parku alebo kdekoľvek inde, party dekorácie pre zápis do školy pomôžu zaistiť, aby sa žiak prvého stupňa cítil oslavovaný a hrdý na seba a na správnu náladu. Ako však dosiahnete dokonalú dekoráciu pre začínajúcich podnikateľov? To vám ukážeme o chvíľu!

Škola dekorácie – kedy oslavovať?

Pekné nápady na dekoráciu pre zápis do školy s typickými školskými potrebami, ako sú ceruzky a knihy

Rodina zvyčajne oslavuje po prvom dni v škole. V škole sa organizuje malý festival na privítanie všetkých nových študentov. Potom idú na chvíľu dovnútra s učiteľom, kde im ukážu triedu a môžu sa zoznámiť so všetkými svojimi spolužiakmi. Vo väčšine prípadov je prvý školský deň už za nami a večierok sa oslavuje s priateľmi a príbuznými, ktorí potom môžu zablahoželať novému školákovi.

Jednoduchá dekorácia do školy na rodinné raňajky s glóbusom a šesťhrannými doskami

Oslavu môžete samozrejme zorganizovať aj vopred, napríklad v nedeľu pred prvým školským dňom alebo ráno počas raňajok, ak je na to dostatok času. V takom prípade môžete na večierku so zdobením zápisu do školy poskytnúť dieťaťu všetko, čo potrebuje do školy: školské tašky, tašky do telocvične, perá a peračníky, pravítka a ďalší školský materiál, ale aj zošity a knihy.

Nápady na dekoráciu školského zápisu

Drevená girlanda vo forme ceruziek na zdobenie stien na oslave

Našťastie v dnešnom večierku alebo remeselnom obchode nájdete niečo vhodné na každú príležitosť. A čo nemôžete nájsť v obchodoch, zvyčajne zistíte po rýchlom vyhľadávaní buď online, alebo to môžete urobiť sami. Ako však môžete dosiahnuť dokonalé rozbehnutie dekorácie? V zásade je možné použiť čokoľvek, čo je spojené so školou: tabuľa, krieda, písmena, číslice, knihy a perá sú len niekoľkými príkladmi. Existujú konfety vo forme písmen, ktoré môžete rozdať na stole ako dekoráciu stola. Môžete ho použiť aj na výrobu girlandy ako dekorácie na zápis do školy. Jablko bolo kedysi tradičným darčekom pre učiteľku a je preto aj symbolom prvého školského dňa.

Kandizované jablká ako desiata a tabuľa ako pozadie s vencom na ceruzku

Mimochodom, dekoráciu pre začiatočníkov si môžete vyrobiť sami zo všetkých druhov školských materiálov. Pravítka je možné zavesiť na stenu alebo rozložiť na stôl, vázy je možné navrhnúť pomocou farebných ceruziek alebo ceruziek a knihy naukladaných na seba (napr. Budúce školské knihy nového študenta) možno použiť na zdvihnutie určitého predmetu a tak to predstavte lepšie.

Farebná úvodná dekorácia s mottom pre obľúbený predmet

Malo dieťa určitý obľúbený predmet v predškolskom veku alebo určité záľuby a preferencie v materskej škole? Potom to môžete použiť ako tému aj na párty pri zápise do školy. Napríklad, vaše dieťa je zanietené maľovaním, ako motto školského zápisníka si vyberte kresbu a na výzdobu zápisu do školy použite palety, štetce, plátno a podobne..

Školská zápisnica na stôl s pravítkom na behúne, papierovým tanierom v červenej farbe a školským autobusom

Môžete tiež hľadať vhodné kartónové riady, ktoré môžete použiť na školskú výzdobu svojpomocne. Pekným príkladom sú taniere v tvare jabĺk na obrázku vyššie, ku ktorým stačí pridať stonku a list zeleného papiera. Na poháre na nápoje môžete vymyslieť aj niečo zaujímavé. Je však dôležité, aby tento úvod do dekorácie nerušil pitie.

Naplánujte si školskú párty v prírode so stolom pre hostí a dezertným stolom v dúhových farbách

Farbu na tabuľu použite kdekoľvek chcete a vymaľujte napríklad poháre, nápisy alebo iné dekorácie a doplnky, aby ste na ne potom mohli písať kriedovými fixkami. Tabuľu môžete napodobniť aj pomocou čierneho obrusu. Malé tabule, ktoré sa kedysi používali namiesto zošitov, sú skvelé aj ako darčeky pre hostí, ktoré môžete položiť na alebo na každý tanier.

Školský kužeľ

Využite školskú šišku ako darček pre žiaka a tiež na zdobenie

Školská šiška, známa tiež ako šiška na cukor, je možno najdôležitejším atribútom čerstvo upečeného žiaka prvého stupňa. Môžete si ich kúpiť hotové, alebo si ich môžete sami pohladiť pomocou tlačových šablón a navrhnúť ich jednotlivo. Ako naznačuje názov, cukríky vo vrecku na cukor nesmú chýbať. Ale je tu priestor aj na ďalšie drobné darčeky. Môžu sa v nej teda skrývať perá a ďalšie veci do školy. Ťažšie veci uložte nižšie a ľahšie hore, aby sa nič nerozdrvilo. Ak existujú menší súrodenci, nezabudnite každému z nich pripraviť menšie vrecko na cukor.

Školské kužele sú ale na tento účel nielen veľmi praktické. Keďže sú typickým symbolom pre zápis do školy, môžete si samozrejme vyrobiť aj dekoráciu pre zápis do školy. Nezáleží na tom, či je 3D alebo 2D. Z cukrových šišiek sa dá urobiť veniec alebo môžu sem -tam ozdobiť stôl, zavesiť v skupinách na okno alebo na lampu alebo sa inak môžu použiť ako ozdoba večierku.

Dekorácia torty pre zápis do školy

Roztomilé košíčky s knihami ako ozdoba z fondánu na párty pri zápise do školy

To, čo platí pre zvyšok dekorácie na prvý školský deň, samozrejme platí aj pre koláč, košíčky alebo iné dezerty. Všetky uvedené motívy a symboly sú vhodné na zdobenie koláčov. Podľa toho, ako kreatívne a talentované ste, pokiaľ ide o dekorácie koláčov, môžete z fondánu vytvoriť najrozmanitejšie veci. Čo hovoríte na knihy, drobné tablety alebo domáce jablká?

Nápad na zdobenie košíčkov písmenami ako štítkov

Ak chcete, aby to bolo menej komplikované, môžete tiež vytvárať alebo vystrihovať jednoduché písmena a číslice. Dekoráciu torty na zápis do školy je možné vyrobiť aj z papiera. Malé etikety s abecedou a nalepené na špajle alebo slamky na kebab je možné ľahko zapichnúť do malých koláčov. Je to tiež originálne, rýchle a jednoduché vloženie pravítok, štvorcov, uhlomerov a pier do tartaletiek alebo koláčov. Ceruzky a farebné ceruzky by mali byť predovšetkým zabalené do fólie alebo niečoho podobného (časť, ktorá bude uviaznutá v dezerte), inak môžu vplyvom vlhkosti zmäknúť..

Zápis do školy Dekorácia na tortu - vytvorte muffiny alebo krém zo školského autobusu alebo akéhokoľvek iného motívu

Ďalšou zaujímavou myšlienkou je taký školský autobus, ktorý je navrhnutý z niekoľkých muffinov a krému a potom natretý glazúrou. Na takýto start-up môžete samozrejme navrhnúť aj iné motívy. Vhodný je opäť kužeľ na cukor, tabuľa, jablko alebo niekoľko písmen a číslic. Limitom je vaša predstavivosť. Použite ľubovoľný recept na muffin a krém podľa vlastného výberu.

Vzdelávanie, v ktorom farby?

Školská zápisnica pre dievčatá s párty girlandou v ružovej a žltej farbe s písmenami a školským autobusom

Nápady na dekoráciu uvedené v galérii pozostávajú z neutrálnych farieb, ktoré je možné použiť na výzdobu zápisu do školy pre dievčatá aj pre chlapcov. Ale ak dávate prednosť párty výzdobe, ktorá je viac závislá od pohlavia, môžete samozrejme použiť aj zodpovedajúce farby. Školská zápisná dekorácia v ružovej, lila, ružovej a iných jemných farbách je napríklad skvelá pre malé princezné, zatiaľ čo modrá a zelená sú opäť veľmi vhodné pre dekoráciu do školy pre chlapca. Na dosiahnutie zaujímavej a rozmanitej hry farieb je však najlepšie použiť aspoň dva, a ešte lepšie tri odtiene.

Dekorácia do školy s abecedou, glóbusom a chutnými koláčmi

Teraz sa pozrite na skvelé nápady na dekoráciu pre zápis do školy v nasledujúcej fotogalérii a nechajte sa inšpirovať alebo skopírujte svoje obľúbené nápady. Predtým, ako sa pustíte do plánovania a implementácie, odporúčame tiež vyhľadať na internete vhodné hotové výrobky. Môžete si tak zjednodušiť prípravu a venovať viac času domácim dekoráciám. Mimochodom, s ručnými prácami môžu pomôcť aj deti!

Nápad zabaliť perá ako darčeky pre školáka

Remeselné návody na zápis do školy Dekorácia plstenými perami a toaletným papierom

Vtipné pukancové tašky so školskými motívmi - knihy s jablkami, pastelkami, školským autobusom a ceruzkou

Čierny obrus napodobňuje tabuľu a zvýrazňuje farebné papierové taniere a dekorácie stola

Podnos s tabuľovou farbou, košík s občerstvením a krásnymi ozdobami na dezertný stôl

Tortová ozdoba s jablkami z fondánu a tortovej girlandy

Dezertný stôl s tabuľou, mliekom a občerstvením pre hostí na večierku

Nápad na dekoráciu s tabuľou pre cestovný poriadok a vreckom s cukrom na stole

Dekorácia do školy v jasných farbách a lahodné dezerty na občerstvenie

Vyrobte si vlastné ozdobné znaky ako zápis do školy s motívmi vhodnými do školy

Rustikálna dekorácia na zápis do školy s drevenými škatuľami, schránkou a ceruzkami

Originálny bufet v podobe žltého školského autobusu ako ozdoba prvého školského dňa

Prekvapte žiakov prvého stupňa a všetkých hostí dekoráciami pre domácich majstrov

Ozdobte chutný bufet so zeleninou a občerstvením rôznych farieb

Vyrobte si z lampášov jablká a iné ovocie na ozdobu večierku pre zápis do školy

Hľadajte dekoratívne papierové taniere s vhodnými motívmi na internete ako rozbeh