Dekorácie a oslavy

Výroba závesných kvetináčov – skvelé nápady pre mini terária

okno domu moderné nápady robia kvetináče sami dekoráciou

Rastliny s nízkou údržbou, ako sú tillandsie a iné závesné rastliny, zaznamenávajú pokles trendu. Pretože nevyžadujú zalievanie pôdy a údržbu, sú medzi mestskými obyvateľmi veľmi obľúbené. Visuté rastliny je možné pestovať v sklenených vázach a v mini teráriách. Zavlažovanie sa dosahuje parnou sprchou. Jeden môže visieť aj doma Tinker kvetináče. Predstavujeme vám k tomu niekoľko inšpiratívnych nápadov.

Závesné kvetináče Tinker – ľahký remeselný projekt pre domácnosť

materiály vyrábajú kvetináče sami vrchnáky na kladivá

Tinker kvetináče nie je spojené s veľkým počtom času, energie alebo peňazí. Budete potrebovať nasledujúce materiály: čistý plastový uzáver fľaše, šnúrku, farbu v spreji podľa želania, závesné rastliny (predávajú sa na väčšine domácich a záhradných trhov), kladivo a tenký klinec (alebo iný spôsob vŕtania).

Tinker kvetináče rýchlo a jednoducho

inštrukcie drotár nápady kvetináče trendy nápady veka

Postupujte podľa nášho sprievodcu, ktorý vám pomôže vytvoriť si vlastnú malú záhradku doma. Najprv vyvŕtajte otvor v hornej časti veka. Môžete to urobiť pomocou kladiva a klinca. Na veko naneste niekoľko vrstiev farby v spreji, aby ste dosiahli požadovanú farbu kvetináča. Veko nechajte zaschnúť pri každom farbení. Akonáhle získate hladký povrch, zapichnite šnúrku do otvoru vo veku. Viazajte šnúru okolo zavesených rastlín. Potom zaveste na mieru vyrobené kvetináče na okno kúpeľne, aby získali dostatok slnečného svetla. Parná sprcha v kúpeľni zaisťuje zavlažovanie závesných rastlín. Dobrý by bol aj praktický nápad na zalievanie pomocou rozprašovača.

Farba v spreji podľa vlastného výberu

trendy nápady na závesné kvetináče z plastového drotárstva

Viazanie závesných rastlín

urobte si trendy nápady závesnými kvetináčmi sami

Závesné kvetináče osviežia kúpeľňu

trendy závesné rastliny nápady na dekoráciu mini terárium

Prírodné šperky pred oknom

nápady na výzdobu závesné kvetináče drotárske moderné

Zelená dekorácia do domu

zelené závesné kvetináče sami urobíte výzdobu trendovo lacnou