Dekorácie a oslavy

Moderné umenie na požičanie – štýlová dekorácia pre váš domov alebo kanceláriu

galéria moderného umenia požičiava reprodukcie obrazov @ Jochen Laier

Izba sa stane útulnou iba so správnym príslušenstvom. S pomocou nádherných rastlín a obrázkov na stenách môžete vytvoriť skvelé prostredie. Ak sa ale nechcete obmedziť na vešanie vlastných fotografií alebo lacných výtlačkov z nábytkovej zľavy, často musíte investovať drahé peniaze, keď sa chce dobré moderné umenie. Už nejaký čas je však možné požičať si umenie.

Moderné umenie – knižnice umenia ako kontaktné osoby © Viktor Koepruner

elegantné obrazy moderného umenia, čiernobiele fotografie

Kontaktným bodom pre zavesenie obrazov na steny alebo zriadenie soch sú takzvaný Artotheken. V Nemecku dnes existuje Artotheken v mnohých mestách, ktoré sú často prepojené s verejnými knižnicami. Medzi poskytovateľov patria aj umelecké spolky a múzeá. Myšlienka požičiavania moderného umenia je, že s obrazom alebo sochou vo svojich štyroch stenách sa môžete zaoberať oveľa viac ako v jednej. výstava. V múzeu máte iba obmedzený čas na prezeranie diela. Ak zostanete v tesnej blízkosti kusu niekoľko hodín, bezpečnostná služba si vás môže všimnúť iba negatívne.

Moderné umenie ako dekorácia vo verejných priestoroch © York Berlin

Nápady na dekoráciu steny moderné umenie kúpiť originál

Vo vašich vlastných štyroch stenách je to však niečo iné. Väčšinou sa až štyri mesiace môžu venovať požičanej práci a tešiť sa z nej. Zo svojej rodiny alebo priateľov môžete urobiť aj odborníkov na umenie. Ako samostatne zárobkovo činná osoba sú v pravidelných intervaloch vymieňané obrázky veľmi vhodné na zatraktívnenie verejných prevádzkových priestorov pre zákazníka. Skutočnosť, že výdavky na to sú dokonca daňovo uznateľné, robí tento model pre podnikateľov ešte atraktívnejším.

Umenie požičiavať – ​​nízky poplatok za požičanie láka

nápady na modernú výzdobu výtvarná maľba galéria kúpiť požičať © micadoX

 

Poplatok za prenájom závisí od hodnoty umeleckého predmetu; vo väčšine prípadov je suma považovaná za malú, takže si tento luxus môže dovoliť veľa ľudí. Ak ste si na moderné umenie zvykli po vypršaní lehoty, vo väčšine prípadov existuje možnosť jeho nákupu prostredníctvom Artotheku a propagácie tak výtvarníka.

Maľované reprodukcie

Kúpte si online obchod s galériou moderného umenia Art Arsmundi © Rüdiger Reichle

Komu nestačí požičať si umenie, ale chce vlastniť vysokokvalitné výtlačky, exkluzívne edície alebo reprodukcie obrazov, môže sa obrátiť na poskytovateľov ako napr. www.arsmundi.de otoč sa. Existujú obrazy a sochy, ktoré môžu ozdobiť akékoľvek miesto!