Dekorácie a oslavy, nápady na vianočné dekorácie

Umelý vianočný stromček v modernom dizajne

Vianočný stromček nápady na dekoráciu umelých rozprávkových svetiel

Jedna zaujímavá umelý vianočný stromček Teraz môžete mať drevo, ktoré ladí s vašim moderným interiérom. Architektonické štúdio BUILD prišlo s inovatívnym dizajnom, ktorý nielen dobre vyzerá, ale je aj veľmi praktický. Prototyp vychádzal z klasického dizajnu s názvom Frasier Fir, obľúbeného dizajnu umelých vianočných stromčekov v severozápadnej časti USA. Model sa skladá z dvoch plochých častí, ktoré sú spojené posuvnými koľajnicami a tvoria strom. Týmto spôsobom je na jednej strane zaručené, že montáž je detská hra, a na druhej strane strom zaberá veľmi málo miesta. Kompaktný tvar je jednoznačnou výhodou, najmä preto, že strom je možné používať mnoho rokov.

Vianočný stromček pre modernú výzdobu

moderný-vianočný stromček-červeno-biela-guľa

vianočný stromček je možné umiestniť na kuchynský ostrov, do jedálne, na stôl alebo do obývačky na nástennú jednotku. Môžete ho ozdobiť podľa svojho vkusu – stromček má konáre so špeciálnym tvarom, na ktoré môžete zavesiť gule a vianočné ozdoby. Jeho svetlo neutrálna farba je ideálna pre odvážne dekorácie. Typicky elegantné apartmány v škandinávskom štýle sú dokonalým zázemím pre tento dizajn. V tomto prípade môžete ako dekoráciu použiť napríklad zelené rozprávkové svetlá. Ak sa vám páči tento dizajn, môžete si vyrobiť podobný strom z papiera.

 Vianočný stromček ako ozdoba – montáž

moderný-vianočný stromček-zostaviť

Jednoduchá montáž od vianočný stromček od VYBUDOVANÝ je veľká výhoda – toto môžete postaviť prakticky kdekoľvek. Pretože drevo nie je spracované, odporúča sa ho natrieť predtým, ako ho postavíte pred vchodové dvere. Môžete sa rozhodnúť pre tradičnú zelenú farbu alebo pre neobvyklú farbu, ako je fialová, ružová alebo červená. Biela farba bude vždy pôsobiť elegantne, obzvlášť v modernom minimalistickom interiéri potom môžete stromček ozdobiť červenými guľami. Ak ste fanúšikom vintage štýlu, môžete naň namiesto girlandy zavesiť červenú čipku.

Umelý vianočný stromček – montáž

umelý vianočný stromček