Dekorácie a oslavy, nábytok

15 dizajnov poličky pre útulné kútiky na čítanie

Policové systémy dom

Ak si chcete po dlhom dni v práci oddýchnuť s knihou v ruke, potrebujete tichý, útulný kútik na čítanie s rýchlym prístupom k vašim obľúbeným knihám. Máme pre vás niekoľko Dizajn poličky zistil, že prinesie praktické oddelenie a poriadok.

Dizajn knižnice – kompaktný a malý

Polička na knihy Opus-moderný tvar

Ak nemáte doma veľa voľného miesta, musíte sa spoľahnúť na malé Dizajn poličky sústrediť sa. Neznamená to automaticky, že sa zmestí menej kníh – moderné police ponúkajú inovatívne varianty, aby bolo možné zorganizovať čo najviac kníh. Ak si vyberiete túto kompaktnú verziu, vyberte si model s jasným oddelením a rôznymi oblasťami – a usporiadajte knihy podľa štýlu – aby ste ich našli jednoduchšie.

Dizajn poličky – veľké nástenné policové systémy

útulná čítačka-rohové-okno-biela-polička

Veľké nástenné policové systémy sa hodia do menších aj väčších miestností. Výber farieb hrá hlavnú úlohu – svetlé farby opticky otvárajú miestnosť. Do jednoduchých interiérov môžete dať knihy vpredu v rovnakej výške a ostatné skryť do druhého radu. Dizajn poličky ponúka veľa možností na výber dokonalého modelu.

Dizajn poličky – farebné schémy a návrhy

moderná-ružová-polička na knihy

Pre menšie miestnosti je mysliteľný policový systém v bielej alebo neutrálnej farbe. Aby miestnosť vyzerala väčšia, môžete si ku všetkým knihám kúpiť rovnaký obal. Akcenty sú naopak zasadené farebnými prvkami a hodia sa predovšetkým do rustikálnych obývačiek. Menších Dizajn poličky  môže vytvárať zaujímavé akcenty a môže mať viac farebných a kreatívnych tvarov.

Návrhy policových regálov urobte si sami

Postavte si vlastnú modernú poličku s bytom

Ak chcete jedinečný domáci dekor, môžete si usporiadať knižnice zo schodov alebo zo starých drevených zásuviek. Títo Dizajn poličky vyzerajú obzvlášť dobre vedľa tehlovej steny a moderného interiéru – kožená sedačka a LCD TV kontrastujú s rustikálnym vzhľadom.

Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, polica na knihy by mala byť čo najstabilnejšia a najpevnejšia – knihy veľa vážia a najmä pri policových systémoch vždy existuje riziko, že nevydržia váhu..

Okrúhla polica na knihy

okrúhly policový roh

Polička v podkrovnom apartmáne

moderná obývačka-podkrovie-polička na knihy

minimalistická obývačkaFialová spálňa s knižnicou

fialová knižnica do spálne

Rohová sedacia súprava na čítanie

Čítacia rohová-modrá-pohovka-polička

Police na knihy ako rámy na obrázky

útulná obývacia izba s kútikom na čítanie

Podkrovný byt s poličkou na knihy

Podkrovná knižnica-stena-obývacia izba

Zaujímavá polička

Regál na knihy, USA

Polička v škôlke

Poličková škôlka

Výnimočný moderný dizajn

knižnica výnimočného tvaru