Dekorácie a oslavy, jedáleň

Očarujúce nápady na dizajn pre malé jedálne

štýlový biely dizajn v jedálni

A malá jedáleň ponúka obmedzený priestor na dekoráciu a zariadenie, ale to neznamená, že sa bez neho musíte úplne zaobísť. Presne naopak – popustite uzdu svojej fantázii a vytvorte si útulný a štýlový obývací priestor! A malá jedáleň môžu byť vyrobené rovnako ľahko ako veľké, ak dodržíte niekoľko základných pravidiel. Ak zariaďujete malú jedáleň, nechajte jej dostatok miesta na voľný pohyb a zvoľte vhodné farby, aby vaša izba pôsobila čo najpriestrannejšie.

Elegantné nápady na dizajn pre malé jedálne

moderná jedáleň s fialovými stoličkami

A malá jedáleň človek by mal nastaviť s veľkou pozornosťou na detaily. Miestnosť by nemala byť zaplavená nábytkom, preto zariaďte a ozdobte striedmo. Stačí jedálenský stôl pre štyroch, okrúhle stoly šetria miesto a stoličky by mali mať ľahkú konštrukciu. Dekorácia by mala dávať akcenty, ale stačí na to jeden farebný kus nábytku, farebná dekorácia steny alebo váza na stole. V jedálni nepasuje nič lepšie ako umelecké diela alebo kvety.

Malá jedáleň môže mať veľký vplyv

moderný vzrušujúci dizajn interiéru - žltá jedáleň

Je lepšie maľovať steny na svetlé farby – buď biele alebo pastelové farby. Podlaha môže byť trochu tmavšia. Nábytok vo výrazných farbách vnesie do miestnosti život. Stôl má zvyčajne inú farbu ako stoličky. Ak sa rozhodnete pre ľahký drevený nábytok, skombinujte ho s tmavými vankúšmi. A čo je najdôležitejšie – nastavte si ten svoj malá jedáleň aby sa vám to páčilo a cítili ste sa v tom pohodlne!

Od K.H. Christovej

Drevený nábytok a biely luster v jedálni

Umenie na stene v modernej jedálni

minimalistický interiér - biele stoličky

minimalistický dizajn v bielej malej jedálni

moderná drevená dekorácia v jedálni

Oranžová farba v modernej jedálni