Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Orientálne bývanie – interiérové ​​vybavenie ako tisíc a jednu noc

orientálne-obývacie-látky-dekorácia na stenu

Orient je tajomný termín, ktorý v sebe skrýva rozprávkové silné arómy, veľa výrazných farieb, fantasticky krásne osvetlenie a jemné látky. Žite orientálne znamená vytvoriť nápaditý interiérový dizajn, v ktorom sa budete cítiť ako v rozprávke!

Život v orientálnom štýle – farby a látky

orientálna-spálňa-hnedo-oranžová

Prírodné textílie s lesklým povrchom / hodváb, bavlna / sa hodia kovanému a drevenému nábytku. Akcenty sú dané pestrými farebnými kombináciami so vzormi. Závesné svetlá a lampáše, ktoré vytvárajú elegantnú hru svetla a tieňa, sú nevyhnutné, rovnako ako perzské koberce a farebné vankúše na pohovke. Bývať v orientálnom štýle tiež znamená držať všetok nábytok blízko podlahy – t. J. Nízku posteľ, pohovku a nízke stoličky. Záclony so zlatými ozdobami by mali byť v súlade s pozlátenými lampami. V kúpeľni môžete ako dekoráciu dať dlaždice s orientálnymi motívmi.

Orientálne bývanie – nastavenie akcentov s osvetlením

orientálny záhradný nábytok

Žiť v orientálnom štýle a zariadiť si kúpeľňu v orientálnom štýle je jednoduché – tyrkysová farba do kúpeľne je trendová. Vaňa je vstavaná a nachádza sa v strede miestnosti a je obklopená pohodlnými lavicami. Okná sú malé alebo zakryté závesmi. Orientálny štýl sa perfektne hodí do priestranných domov a izieb. Pre menšie miestnosti je najlepšie nastaviť akcenty s jemným osvetlením alebo dekoráciou – v opačnom prípade hrozí, že miestnosť bude pôsobiť príliš preplnene..

Orientálne bývanie – dekorácia

luxusno-arabsky-interiér-jedáleň

 Žite orientálne  Predovšetkým znamená nájsť správnu dekoráciu – posteľ s baldachýnom je elegantnou variantou spálne. Vyberte si tapety so zvieracími alebo kvetinovými motívmi a ozdobte nimi stenu. Jednu stenu v obývačke namaľujte na purpurovú a jednu žltú. Červená, fialová, azúrová, zlatá, oranžová, žltá – nekonečné kombinácie v kontrastných farbách. Je to pekný nápad na dekoráciu použiť paraventy ako oddeľovače miestností. Kvety v keramických kvetináčoch vytvárajú útulnú atmosféru.

 

Zaujímavé kované žiarovky

Kovové žiarovky orientálne

Jemná ružová farba do čitateľského kútika v obývačke

orientálna obývačka obývačka

Orientálna ružová obývačka

ružovo-orientálna obývačka

Orientálna kúpeľňa s originálnou mozaikou

farebne-modro-mozaikové umývadlo