Cestovanie a dovolenka

6 nápadov, ako kreatívne zinscenovať fotografie z dovolenky

Nápady, ako dať na výslnie fotografie z dovolenky

Fotografujeme, aby sme zachytili momenty, ktoré si chceme zapamätať. Mnoho fotografických spomienok vzniká, najmä na dovolenke, ktoré si nezaslúžia zmiznúť na pevnom disku. Pretože krásne obrázky môžu dobre slúžiť aj ako dekorácia na domácich stenách. Od fotografických magnetov cez fotografické koláže až po fotografické závesy – ukážeme vám niekoľko kreatívnych spôsobov, ktorými môžete v byte predvádzať svoje najkrajšie fotografie z dovolenky. Vytvorte si viac zo svojich spomienok!

Zachyťte fotografie z dovolenky do albumu v zošite

Nápady na fotografie z albumu scrapbooking urobte sami

Scrapbooky rozprávajú príbeh o ceste spôsobom, ktorý tradičný fotoalbum nikdy nemôže celkom zvládnuť. Okrem fotografií je tu priestor na lístky, pečiatky, bankovky, brožúry, karty, mušle a ďalšie spomienkové predmety. Všetko, čo ste nazbierali počas cesty. Je to skvelá zábava navrhnúť obal a vnútro cestovateľského albumu podľa vlastných predstáv. Pohrajte sa s rozložením a vrstvením svojich prvkov a pridajte ďalšie detaily, ako sú nálepky, pečiatky, washi pásky, lepiace poznámky atď. Mimochodom, existujú rôzne koordinované súpravy scrapbookov na tému cestovanie, ktoré vám ušetria čas pri nakupovaní a scrapbookingu. Scrapbooking je cesta za predstavivosťou!

Dajte na stenu fotografie z dovolenky

Zaveste fotografie z dovolenky, vytlačte obrázky na optiku Polaroid na šnúru

Skrášlite steny vo svojom dome svojimi vlastnými fotografiami. Namiesto toho, aby boli vaše obľúbené fotografie klasicky zarámované ako stena galérie, môžu byť tiež prezentované inak, napríklad pripevnené na šnúrke ozdobnými štipcami na bielizeň. Fotografie polaroidu so širokým bielym okrajom sú na to ideálne. Pomocou schránky môžete tiež zmeniť obrázok na veľmi individuálny dekoratívny kus. Prispôsobíte tomu veľkosť fotografie tak, aby bola len o niečo menšia ako schránka.

Spojte veľa malých fotografií ako koláž

Spojte obrázky z dovolenky ako koláž a zaveste ako veľkoformátový plagát

Namiesto zavesenia mnohých malých obrázkov jednotlivo, vytvorte veľkú fotografickú koláž a nechajte ju vytlačiť a zarámovať ako veľkoformátový plagát. Aby ste dosiahli celkový harmonický obraz, zladte k sebe farby fotografií alebo sa rozhodnite pre tému, ako je letná modrá, prírodná zelená alebo romantická láska.

Nechajte si na záves vytlačiť najkrajšiu fotografiu z dovolenky

Posuvné závesy s motívom mora, aby ste vždy mysleli na svoju poslednú dovolenku

Technické možnosti sa za posledných niekoľko rokov výrazne rozvinuli, a preto nie je problém nechať si vytlačiť svoje obľúbené fotografie takmer na akýkoľvek materiál. A tlačená posuvná opona napríklad s vašim vlastným obrázkom, je to vynikajúci nápad pre individuálny dizajn miestnosti. Pokiaľ ide o veľkoformátovú tlač fotografií, spravidla platí: „Čím vyššie je rozlíšenie obrazu, tým lepší je výsledok tlače.“ Pokiaľ však ide o fotografické závesy, digitálne fotoaparáty s rozlíšením 5 megapixelov už poskytujú veľmi dobré výsledky. Predvolenou požiadavkou na tlač je rozlíšenie fotografie 300 dpi. H. 300 pixelov na palec. Ak si stále nie ste istí, či je vami zvolený obrázok vhodný pre požadovaný model záclony, môžete sa obrátiť na kompetentných špecialistov na ochranu súkromia a ochranu pred slnkom a požiadať o radu.. V tejto fotogalérii nájdete vzrušujúce príklady tohto jedinečného typu fotografickej prezentácie.

Pripevnite cestovné fotografie na mapu sveta

Pripevnite fotografie z dovolenky na mapu sveta

Už ste si splnili svoj celoživotný sen a podnikli ste cestu okolo sveta? Potom môžete celý výlet ukázať vo forme mapy sveta na stene a pomocou fotografií označiť miesta, ktoré ste už navštívili. Najlepšie je pripojiť to k jednému Korková špendlíková tabuľa s motívom mapy sveta.

Vyrobte si vlastné fotografické magnety

Nápady na dekoráciu do domu Prázdninové obrázky s magnetom na kriedovej doske

Poznámky, pripomenutia, zoznamy úloh, pozdravy – magnetická poznámková tabuľa je nielen užitočná, ale ponúka aj množstvo príležitostí na kreatívne vypustenie pary doma. S magnetickou farbou môžete maľovať najrozmanitejšie materiály a povrchy a ľahko vytvoriť kreatívny priestor kdekoľvek. Ak chcete z fotografií z dovolenky urobiť jedinečné magnetky na fotografovanie, stačí vám magnetická páska. Vedľa nej môžete napísať niečo vtipné o dovolenke. Magnety sú ideálne nielen na tabuľu, ale aj ako nádherný pútač vo vašej chladničke.