Bývať

Zorganizujte presun a dajte ho vykonať – užitočné tipy

Zorganizujte sťahovanie -vykonajte-nechaj-mať-nový-byt-sťahovanie

Tento krok je hneď za rohom. Nový byt prešiel rekonštrukciou a je pripravený k nasťahovaniu. Teraz sú všetky škatule zabalené a väčšina nábytku je rozobraná a pripravená na prepravu. Teraz musíte presun zorganizovať.

Organizácia sťahovania – žiadané sú tu sťahovacie boxy, pomocníci a dopravné prostriedky

Zorganizujte sťahovanie -výkon-nechať-sa-sťahovať-v-novom-byte

Pohyb sa teda môže začať! Znie to jednoducho, ale zďaleka to tak nie je. Dokonca aj to, že sa dokážete bez výťahu vyrovnať so ťahaním štyroch a viacerých poschodí na schodisku, nie je hračka. A nový byt môže byť aj na hornom poschodí a ani tu nie je k dispozícii výťah. Okrem toho nemusí byť k dispozícii vhodné prepravné vozidlo a celý inventár musí byť prepravovaný malým autom. Nočná mora. A ak ochotní priatelia nakoniec odmietnu a neukážu sa, katastrofa. Sťahujúce sa spoločnosti sú v tomto mieste najlepšími pomocníkmi a umožňujú, aby sa pohyb stal kúzlom, bez toho, aby ste museli pohnúť prstom sami.

Zorganizujte si užitočné rady pri sťahovaní – zabaľte dostatočne skoro

Zorganizujte presun - balenie pohyblivých škatúľ - ich usporiadanie - zapisovanie

V dostatočnom predstihu, keď je stanovený dátum sťahovania, môžete si naplánovať balenie krabice každý deň. Sťahovacie boxy sú všade a dokonca si ich môžete aj požičať. Políčka by ste však mali označiť, aby ste poznali seba alebo pohybujúcich sa pomocníkov, kam obsah patrí. Pri balení môžete využiť aj skvelú príležitosť vytriediť a zlikvidovať veci, ktoré skutočne nepotrebujete alebo máte dvakrát alebo trikrát. Izbové rastliny a podobné by mali byť do dodávky umiestnené ako posledné, aby boli v známom prostredí čo najdlhšie, pretože aj oni cítia akúkoľvek zmenu.

Zorganizujte pohyb alebo ho nechajte vykonať

Zorganizujte presun - nechajte ho vykonať - prenajmite si vozík

Zvlášť, keď sa musia prepravovať kusy nábytku ako klavír alebo vodné lôžko, špeciálne sťahovacie spoločnosti majú radi Premiestnenie – www.alexanderkeller.ch ideálny a mimoriadne nápomocný partner. Aj s prípadným medziskladom rôznych kusov nábytku, napríklad ak krátkodobo zostanete v zahraničí a neskôr sa do krajiny vrátite. Alebo aj keď prechod z jedného bytu alebo domu do druhého nemôže byť plynulý a bezproblémový a nábytok musíte medzitým uložiť. Nemohlo to byť praktickejšie ako s podporou profesionálnej sťahovacej spoločnosti, ktorá má aj úložný priestor.

Dobrí priatelia vám môžu pomôcť zorganizovať presun

Sťahovanie-organizovanie-pomocníci-podpora-kartón

Zabaliť si pohyb na pleci sám je nezmysel a vyžaduje si to čas a úsilie. Najlepšie urobíte, ak dáte svojim priateľom vedieť dostatočne skoro, že v deň X budete od nich potrebovať veľkú pomoc. Čím viac ich bude na začiatku, tým rýchlejšie bude skutočný pohyb prebiehať. A v tomto mieste je tiež vhodné, aby ste pozvali viac, ako ste si mysleli, pretože musíte očakávať dve až tri odmietnutia.

Organizujte pohyb a predchádzajte stresu

pohyblivé-organizovanie-priatelia-nápoje-darovanie-priateľstvo-pivo

Pomocníci by sa mali vedieť zabaviť a skutočne to riešiť. Každý, kto má problémy s chrbtom, bolesťami kolien alebo poškodenými bokmi, by nemal patriť do pomocného tímu alebo by mal skôr pomôcť s organizačnými záležitosťami. Ak je medzi priateľmi aj jeden Vodič pickupu je umiestnený, tým lepšie. Pre priateľov by ste mali poskytnúť niekoľko dobrôt vopred, v závislosti od času začiatku pohybu, ako sú sendviče, káva alebo klobásy s rožkami atď. To nielenže zvýši náladu, ale tiež vám dodá silu a energiu na prepravu škatúľ a nábytku. Na záver studené pivo ako poďakovanie a ťah je hotový a možno zároveň to bolo milé stretnutie s priateľmi a známymi.

Zorganizujte si sťahovanie a bezstarostne sa presťahujte do svojho nového bytu

Presťahovať-organizovať-vykonávať-nechať-presúvať-boxy-presúvať-sťahovať