Bižutéria

Magický šperkový doplnok na každú príležitosť

pozlátené prstene kokteilový prsteň

Mať vlastnú zbierku šperkov nie je ťažké, ak sa budete držať základných štýlov, bez ktorých sa nezaobídete. Ktorý z nich nájdete tu Bižutérny doplnok Nesmie chýbať vo vašej šperkovnici, aby bola pripravená na každú príležitosť. Keď zvládnete základy svojej šperkovnice, vždy je dostatok času na pridanie podobných šperkov, ktoré sa vám páčia. Nasledujúce všestranné šperky, ktoré sú v zásade nevyhnutné, by ste však v žiadnom prípade nemali ignorovať. Dnes vám ukážeme, ktoré šperky pre ženy by ste rozhodne mali vlastniť, aby ste boli pripravené na každý štýl, od šikovne ležérneho štýlu a šatníka do kancelárie až po elegantnejšie outfity..

Šperkový doplnok číslo jedna: napichovacie náušnice

Biele-šifónové-šaty-cvoky-malé-perly

Základné vybavenie s ohľadom na Bižutérny doplnok Náušnice každej dámy nesmú chýbať. Zlato a striebro sú dobrou voľbou, pretože sú to drahé kovy, ktoré takmer nikdy nespôsobujú alergie. Vďaka svojej univerzálnosti sa hodia aj k mnohým outfitom. Diamanty môžete tiež zvážiť v prípade, že väčšina vášho oblečenia je elegantného štýlu.

Výrazná retiazka ako šperkový doplnok

Šperky-doplnok-náhrdelník-kamienky-kov-striebro-letný trend

Predtým, ako začnete uvažovať o iných druhoch náušníc, mali by ste sa zamerať na tvrdený náhrdelník. Pretože je to tiež dôležité Bižutérny doplnok pre ženy, a nemali by chýbať vo vašej šperkovnici. Ale pretože to môže byť väčšia investícia, vyberte si takú, ktorá bude odrážať váš štýl a bude sa hodiť k väčšine vašich outfitov. Bez ohľadu na to, či si vyberiete skôr jednoduchý alebo neobvyklejší kúsok, uistite sa, že sa vám reťaz páči a že sa v nej budete cítiť príjemne..

Šperky pre ženy – kruhové náušnice

Dámske-šperky-trend-nápady-leto-zlaté kruhové náušnice

Ak máte vlasy zopnuté v drdole alebo chvoste, zvážte tieto jednoduché typy náušníc ako Výber šperkového príslušenstva. Sú skvelé pre neformálne oblečenie, ale môžu tiež poskytnúť mierne očarujúci vzhľad. Vyberte si tenké kruhové náušnice, ktoré nie sú príliš ťažké a na pohľad pôsobia. Ak máte farebnejší štýl, nebojte sa použiť náušnice ako farebný akcent, vďaka ktorému vyniknete.

Krátky náhrdelník

Dámske šperky-fialové-kamienky-krátke retiazky

Krátky náhrdelník ako jednoduchý šperk, ktorý môžete nosiť samostatne, s príveskom alebo v kombinácii s náramkom, je dôležitou súčasťou vašej zbierky šperkových doplnkov pre ženy, ktorá by nemala chýbať. Uistite sa, že si vyberiete drahý kov, ktorý vám nezašpiní pokožku v prípade, že budete náhrdelník nosiť každý deň. Nevyberajte si však kliešťa. Krátky náhrdelník by mal dosiahnuť vašu kľúčnu kosť.

Šperky pre ženy – široký náramok

Koža-kov-náramok-široká-kabelka

Kovové náramky nemusia byť skvelé pre každú príležitosť, ale pomôžu vám nájsť vašu vnútornú bohyňu. Urobte to veľké a pútavé a vyberte si jeden alebo dva rovnakého druhu. Uistite sa, že ostatné šperky, ktoré nosíte, budú pútavejšie ako náramky. Dokonale sa hodia k koktejlovým šatám, ale aj k dvojdielnemu outfitu, napríklad k sukni s ceruzkou a k priliehavému topu.

Dlhý náhrdelník

Šperky-doplnok-čierna-bandeau-šaty-dlhá reťaz

Pretože dlhý náhrdelník môžete nosiť buď v pôvodnej dĺžke, alebo dvakrát na krku, môžete ho bežne nosiť k každodennému outfitu aj k večernému oblečeniu. Dlhý náhrdelník rozhodne patrí k tým šperkovým doplnkom, ktoré by ste rozhodne mali mať, a hodí sa ku všetkému, od šiat až po roláky..

Hodinky inšpirované pánskou módou

Strieborno-čierna-ružová-zlatá-farby-šperky-doplnky

Pokiaľ ide o kancelársky outfit, hodinky inšpirované pánskou módou, ktoré dodávajú vášmu vzhľadu istú sofistikovanosť, sú nevyhnutné. Nevyberajte jemnú, ale takú s väčším pohybom. Nezáleží však na tom, či dávate prednosť kovovému alebo koženému remienku. Takéto hodinky sú ideálne ako doplnok k oblečeniu do kancelárie, s ktorými by ste nemali nosiť príliš veľa šperkov.

Koktailový prsteň

pozlátené-postriebrené-rhodiované-drahokamy-krištáľové kamene

Žiadna zbierka šperkových doplnkov pre ženy nie je dokonalá, ak koktailový prsteň stále chýba. Hrá dôležitú úlohu medzi všetkými vašimi šperkami, pretože vďaka nemu môže skutočne každý kokteil vyzerať veľmi špeciálne. Nevyberajte však neutrálnu farbu. Uistite sa, že naozaj vynikne, ak chcete z tohto nádherného šperku vyťažiť maximum.

Tenisový náramok ako šperkový doplnok

Šperky-príslušenstvo-viacfarebné-kamene-kov-pochrómované

Tenisový náramok je perfektný ako doplnok k napichovacím náušniciam a vyzerá rovnako štýlovo, ak ho nosíte s hodinkami inšpirovanými pánskou módou. Kým si teda vyberiete náramok, určite neprehliadnete tento šperk, ktorý je možné použiť aj ako očarujúci náramok.

Náušnice

Čipkované šaty-dlhé-náušnice-šperk-doplnok

Mnoho žien zastáva názor, že náušnice nie sú pre Šperky pre ženy patria k tomu, že by ich mal vlastniť každý, ale hodí sa iba k perlovým náhrdelníkom, ktoré je možné do zbierky pridať ako voliteľné príslušenstvo. Tento šperk, ktorý je tak podceňovaný, môže poskytnúť veľa elegancie a sofistikovanosti, najmä pri zvláštnych príležitostiach, keď nosíte updo. Dávajte si však pozor, aby ste nevyberali príliš ťažké náušnice.

Večerný kokteil môže prísť

Doplnok šperku na koktailový prsteň

Náušnice Moonstone zlaté 333 šperky

Tenisový náramok-zlatý-555-s-kvetmi

Náušnice-rhodiované-čierno-biele-zirkónové-šperky-doplnok

biele blúzky-šaty-Rihanna-náhrdelník-dlhé

Najnovšie trendy v šperkoch na leto 2014