autá

Ukážka nového Mercedes-Benz AMG GT

AMG-GT-project-image-green-street

Nové vysokovýkonné vozidlo AMG s mnohými inováciami v oblasti dynamiky bude mať svetovú premiéru pre všetky Mercedes Lieber na jeseň 2014. Prvý pohľad na interiér a exteriér potvrdzuje úspešnú prognózu vývoja nového Mercedes-Benz AMG GT.

Pohľad do budúcnosti – nový Mercedes -Benz AMG GT

AMG-GT-auto-model-budúcnosti-mercedes

“Technologický materiál Mercedes-AMG GT podčiarkuje naše vysoké štandardy z hľadiska dynamiky jazdy, agility a športového ducha, “hovorí Tobias Moers, generálny riaditeľ Mercedes-Benz AMG GT. „Po úspechu modelu SLS AMG je nové GT druhým športovým vozidlom, ktoré bolo vyvinuté úplne nezávisle od vysoko výkonného oddelenia značky. Dvojdverový športový automobil, ktorý bol vo vnútri kompletne prepracovaný, obsahuje ďalšie štylistické vylepšenia centrálneho „leteckého dizajnu“, ktorý napodobňuje dynamiku nového motora AMG V8 ”. Kupé je v červenej a čiernej farbe, s elegantným dizajnom a kompaktným vybavením a príslušenstvom – doska – oblasť. Displej je umiestnený nad vetracími dýzami.

V predpremiére auto predstavujú vášniví vodiči skupiny AMG v nemeckom Affalterbachu. História modelu AMG GT začína prostredníctvom tohto portálu do budúcnosti. Inovatívne auto je už predmetom záujmu digitálneho sveta a sociálnych médií.

Výkon modelu Mercedes-Benz AMG GT

motor-mercedes-amg-gt-model-design

Jediná dizajnérska misia, s ktorou nový Mercedes-Benz AMG GT Inžinieri a vedci navrhli inovatívne dynamické auto. Kompaktný dizajn, nízky pomer hmotnosti k výkonu, vynikajúca palivová úspornosť a jasný znak pracovného výkonu AMG pri výkone vysoko výkonného 4,0-litrového bi-turbo motora AMG 4,0 litra (M178). Tento stroj je väčší ako súčet jeho komponentov a predstavuje obrovský skok vo svete budúcich technológií.

Fascinujúca dynamika auta pre každodenný zážitok zo športovej jazdy

mercedes-benz-amg-gt-design-interiér-kupé

Svetová premiéra modelu Mercedes Benz AMG GT sa netrpezlivo očakáva na jeseň 2014

obrázok-interiér-mercedes-benz-AMG-GT-dizajn

Test auta bol vykonaný s vodičmi z Mercedesu v nemeckom Affalterbachu

projekt-AMG-GT-mercedes-benz