autá

BMW X6 Crossover – športový model druhej generácie

NA CESTE-nový model BMW X6

BMW predstavuje svoju druhú generáciu športových automobilov X6 ako kupé pre rok 2015. Dôraz je kladený na výkon tohto športového kupé; Rodinu BMW X odlišuje aj inteligentný odpor všetkých kolies, ktorý bude k dispozícii ako 3,0-litrové naftové turbodúchadlo alebo ako 4,4-litrový dvojitý turbo motor. Pri vonkajšom dizajne sú špeciálne prvky, ako napríklad ochranná známka a obrysy klinov, nakreslené ako dvojité línie lisovania a zadná časť sa odráža od trojrozmerných zadných svetiel LED v tvare písmena L.

BMW X6 a jeho špeciálne vlastnosti

Dvojité hmlové svetlá-Mriežka v tvare fazule-BMW-X6

Predné rohy BMW X6 majú obrys nárazníka v tvare X a strieborno-matnú ochranu podvozku. Zvláštnosťou tohto modelu sú fazuľové mriežky a predné kruhové dvojité hmlové svetlá. Veľké predné svetlá zasahujú do mriežok v tvare fazule a siahajú ďalej po bočnom paneli. Chrómový štýl karosérie a trojrozmerný dizajn svetiel naznačujú silnú prispôsobivosť predných svetiel LED.

Klinovitá silueta nového crossoveru BMW X6

Bočná stena-kľučka-dverí-BMW-X6

Klinovitá silueta je zvýraznená modelovým dizajnom dvojitých línií lisovaných lisovaním BMW X6 Crossovery. Počnúc mostíkmi predných pneumatík, stúpajúcimi k bočnému panelu, pozdĺž kľučky dverí až k zadným svetlám.

Zadná časť a jej dizajn

lesklý plech-zadné okno-BMW-X6

Zadnú časť nového modelu BMW X6 naznačujú stúpajúce horizontálne čiary. V tme zaisťujú úchvatný vzhľad trojrozmerné svetelné pásy LED zo zadných svetiel v tvare písmena L. A to sa deje súčasne s chrómovo strieborným odtieňom ochrany podvozku, ktorý sa objavuje na spodnej strane kupé. Nové BMW X6 je jednoducho báječné!

Vnútro  Kupé 

Centrálne zobrazovacie zariadenie-ventilačný systém-klimatizácia-displej-BMW-X6

Centrálne zobrazovacie zariadenie a displej klimatizácie a ventilačného systému majú čierny ovládací panel.

Čelný pohľad

Športový automobil rodiny BMW X

Bočný pohľad

Bočný pohľad na ráfik-plech-plechZadný pohľad

Zadné svetlá v tvare L-BMW-X6