architektúra

Štýlový príklad štýlu vidieckeho domu z USA

Vidiecky štýl - minimalistický vonkajší dizajn

Čo presne je a Vidiecky štýl? Je to štýl domácej architektúry, zvyčajne vyrobený z drevenej konštrukcie, popularizovaný v 19. storočí hlavne prostredníctvom kníh architektov Andrewa Jacksona Downinga a Alexandra Jacksona Davisa. Tento štýl sa zvyčajne vyznačuje asymetrickým plánom vrátane stien z dosiek, dekoratívnych krbov, strmých striech a arkýrov.

Moderný minimalistický vidiecky dom

moderná minimalistická architektúra - fasáda

Je to eklektická zmes starožitností, starých a nových funkcií, ktoré zvyčajne spájajú štrukturálne prvky, ako sú koše, steny s lištami a farby priamo z kvetinovej záhrady. In Vidiecky štýl vybraná botanická paleta obsahuje svetlé broskyne, prašnú ružovú a zelenú.

Vidiecky štýl – útulný interiér

minimalistický dekor moderného umenia vo vidieckom štýle

Tu je štýlový príklad Vidiecky štýl Navrhla Dallas, texaská architektonická spoločnosť Bodron + Fruit. Založili ju v roku 1998 interiérový dizajnér Mil Bodron a architekt Svend Christian Obst a ponúka spoluprácu, ktorá zahŕňa kompletné služby v oblasti dizajnu vrátane architektúry, interiérového dizajnu a dizajnu nábytku. Robia naozaj pekné projekty.

Luxusný byt s minimalistickou architektúrou

minimalistický dizajn interiéru v obývacej izbe

Tento byt od spoločnosti Bodron + Obst sa vyznačuje svojou prirodzenou a domácou atmosférou. Jedná sa o dom v modernom štýle s posuvnými sklenenými stenami a oknami na nečakaných miestach, ako je krb a kuchyňa. Minimalistický interiér je elegantný a elegantný. Pozornosť sústreďujú ultramoderné prvky vyrobené človekom, výber drevín a kúsky na mieru. moderný minimalistický dizajn interiéru obývačky

moderná minimalistická vidiecka kuchyňa

útulná luxusná kúpeľňa vo vidieckom štýle