architektúra

Točité schodisko pre 6 000 kníh – moderná architektúra z Portugalska

Moderná architektúra z Portugalska

Točité schodisko na knihy - moderná architektúra z Portugalska

toto je Točité schodisko do neba pre milovníka kníh. Tu je jedna z najlepších moderných architektonických ukážok architekta Manuel Maia Gomes z Portugalska zobrazené. Tento krásny Točité schodisko je ústrednou charakteristikou Dom Antero de Quental. Jeho jedinečnosť, štýl a krása sú pozoruhodné.

the schodisko dokonale ladí so zvyškom domu. Je to cesta hore do druhého poschodia. Minimalistický interiér posilňuje túto špirálovitú, inovatívnu architektúru. Teplé drevené detaily sú nádhernou súčasťou dizajnu Točité schodisko a dodať mu konečnú úpravu.

Točité schodisko až pre 6000 kníh

Točité schodisko pre knihy v Portugalsku

Títo Točité schodisko je postavený veľmi špeciálnym spôsobom, takže atmosféra je príjemná a výhľad je nasmerovaný do úchvatného interiéru. Pozdĺž schodiska sú police vyrobené z číreho plexiskla s priestorom na až šesťtisíc kníh poskytnúť. Je ťažké uveriť? Videli ste niekedy, že v jednom dome je veľa kníh? Možno je to tak, ale upratať knihy v regáloch je jedna vec a okolo schodiska – druhá úplne iná. Je to veľmi neobvyklé a napriek tomu tak kompatibilné. Pýtate sa: „Prečo som na niečo také neprišiel?“ Ak sa na to pozriete takto, je to veľmi praktické. Vždy sa môžete dostať k knihe, ktorú chcete, bez toho, aby druhý spadol, a ak knihu hľadáte práve teraz, ísť hore a dole po schodisku je oveľa zaujímavejšie.

Moderné Točité schodisko – Architektúra v Portugalsku

Točité schodisko - moderná architektúra z Portugalska - blízko

Tento dizajn je k dispozícii aj ako „Poetická architektúra“ určený. Vyzerá to veľmi originálne, pretože tento dom bol v 19. storočí známy ako básnikov dom. Dnes je zrekonštruovaný v súčasnom štýle a srdcom domu je Točité schodisko. Viete si predstaviť to úžasné schodisko u vás doma? Určite bude stredobodom pozornosti. Jeden Točité schodisko ako je tento, robí každý dom ešte tajomnejším a poetickejším.

Moderná architektúra z Portugalska - vo vnútri

Točité schodisko- Moderná architektúra z Portugalska- točité

Točité schodisko - moderná architektúra z Portugalska

Moderná architektúra zďaleka z Portugalska