architektúra

Somers-Hof-Haus-moderný vidiecky dom

od architektov Eberesche Opat

moderná architektúra - dizajnový nápad z USA

Táto provinčná moderna Vidiecky dom sa nachádza v meste Victoria v Austrálii. Na prianie majiteľa vytvorili architekti jednoposchodový rodinný dom s izbami pre hostí. Výsledkom je budova, ktorá kombinuje prvky vidieckeho domu a modernú architektúru.

Moderný vidiecky dom v Austrálii

inovatívny záhradný dizajn - nový minimalistický trend

Úžitková plocha 316 m² Vidiecky dom sú navrhnuté ako kombinácia vnútorných a vonkajších priestorov usporiadaných okolo obdĺžnikového dvora v strede. Hlavným konceptom je vytvoriť trvalé spojenie medzi vnútorným a vonkajším priestorom. Okolo budovy rastú vysoké stromy, tráva a iná vegetácia.

Nápad na dizajn farmy Somers z Austrálie

myšlienka moderného dizajnu - drevená fasáda

S ohľadom na preferencie zákazníka architekti navrhli budovu v tvare „stanu“. Vďaka niektorým vstupným oblastiam to funguje Vidiecky dom otvorenejší. Hlavný obývací priestor pozostáva z veľkej miestnosti, ktorá zahŕňa kuchyňu, jedáleň a obývaciu izbu s krbom. Otvára sa na prednú plošinu domu drevenou fasádou s úzkymi oknami. Obývacia časť je prepojená so spoločnou kúpeľňou a dvoma spálňami cez priestrannú chodbu, ktorá vedie aj von. Hlavná spálňa a kúpeľňa sú kolmé na spoločný priestor a otvárajú sa do iného vonkajšieho priestoru.

moderný interiérový dizajn v austrálskom vidieckom dome

myšlienka moderného dizajnu - steny obložené drevom

Interiér tohto Austrálčana Vidiecky dompredstavuje kombináciu tradičného a moderného štýlu. Obývacia izba vyzerá príjemne vďaka elegantnému vstupu z dreva, drevenému nábytku a malým farebným akcentom. Niektoré obrázky na stenách, vlnené prikrývky a tie dodávajú priestoru ďalšie kúzlo a vytvárajú atmosféru skutočného vidieckeho domu. Čo bolo hlavným cieľom architektov.

Od K.H. Christovej

útulný interiérový dizajn - obývacia izba