architektúra

Moderný dom „Ross Street“ – umelecké dielo v Melbourne

moderný oceľový dom - zaujímavá fasáda

Ross Street House v Melbourne je taký moderný dom vyrobené z dreva, zinku a betónu, navrhnuté Robertom Mills Architects. Horizontálne markízy zo zinku, točité schodisko, stĺpiky opláštené chrómom a bezrámové okná to transformujú moderný dom do umeleckého diela. Drevené a sklenené detaily zdôrazňujú dizajn.

Moderný dizajn – minimalistický dom v Melbourne

moderná nehnuteľnosť - točité schodisko - dizajn

Interiérový dizajn sa vyznačuje svojim svetlým a súčasným štýlom, zatiaľ čo veľké okná prepúšťajú svetlo dovnútra moderný dom povolenie. Vonku je po celej dĺžke severnej steny bazén 13,5. Sochárske oceľové schodisko ovplyvnené dielom architekta Davida Chipperfielda stojí v strede na prízemí a vedie do druhého poschodia, ktoré je osvetlené okrúhlym oknom na streche a ponúka nekonečný nebeský výhľad.

inovatívny nápad z Austrálie – moderný dom „Ross Street“

svetlík moderného domu - zaujímavý dizajn

Vnútorné priestory v moderný dom sú minimalistické a štýlové. Aby dom pôsobil moderne a luxusne, bola použitá chladná nehrdzavejúca oceľ, ostré línie a biela paleta farieb. Materiály sa líšia od amerického duba, vápenca a betónu až po lesklý lak, chróm a sklo. Túžba po dlhovekosti povzbudzovala k používaniu vysoko kvalitných povrchov a príslušenstva.

minimalistický interiér v betónovom dome

moderný interiér domu - minimalistická architektúra

Starostlivé priestorové plánovanie v moderný dom maximalizuje dostupný priestor a uľahčuje pohyb medzi vnútorným a vonkajším priestorom, čo bolo pre zákazníkov zásadné. Nízka horizontálna platforma vytvára lineárne spojenie a bezproblémovo sa pripája k otvorenému nádvoriu, zatiaľ čo chodba potvrdzuje toto spojenie medzi hlavnou spálňou, spálňou pre hostí a kúpeľňou. Prirodzené vetranie je zabezpečené automatickými posuvnými dverami a otvorenými plynulými vnútornými priestormi. Otočné dvere vedú do pracovne na konci kuchyne. Tento sofistikovaný, vyvážený a harmonický dizajn ponúka niekoľko inovatívnych a zaujímavých drobností.

inovatívny dizajn domu - vybavenie kuchyne

moderný dom za sebou