architektúra

Moderná chata ponúka pokoj a pohodu

Architektúra Gudmundura Jonssona v Osle v Nórsku

 chata nového domu

Prekvapivo tento moderná chata vyvinuté pre masový trh. Myšlienka architektov je, že tento dizajn je vhodný takmer pre každé prostredie. Jeho jednoduchá konštrukcia z prefabrikátov umožňuje rýchlu stavbu na mieste v porovnaní s inými druhmi konštrukcie. Títo moderná chata je vlastne jednopodlažná budova pozostávajúca z dvoch častí. Hlavná zložka je opláštená drevom, takže chata ladí s prírodou. Z vonkajšej strany vyzerá vidiecky dom trochu skromne, ale priťahuje jednoduchým tvarom. Môžete si postaviť terasy alebo vysadiť strešnú terasu, na ktorej sa budete môcť skutočne kochať výhľadom. Vnútri týchto priestorov presvetľujú veľké sklenené okná moderná chata.

Moderná chata s jednoduchým dizajnom

 moderný dom - sklenená fasáda

Obývacia časť je v pavilónovej štruktúre so sklenenou fasádou. Títo moderná chata vyzerá otvorene a priestranný interiér je zariadený zvukom s hlavnou myšlienkou. Ako ukazujú tieto príklady, každú kabínu môže majiteľ prepracovať tak, aby odrážala jeho individualitu. Spálne sú oddelené od obývacej časti a chránia tak súkromie obyvateľov.

Moderná kabína ponúka pohodlie a štýl

 moderný dom v lese - obývačka

Koncept tohto dizajnu je ten moderná chata ktorý ponúka potrebný komfort a štýl. Je odolný voči poveternostným vplyvom a stabilný, takže sa dobre hodí pre každé ročné obdobie. Dážď alebo slnko, táto vila vám ponúka priestor na relaxáciu.

Od Jaz

Fotografie: Jiří Havran

moderný interiér s krbom v obývacej izbe

Moderná obývacia izba s krbom, koženým nábytkom a drevenou podlahou

elegantný dovolenkový dom s drevenou fasádou

Elegantný letný dom s drevenou fasádou

moderná sklenená fasáda v štýlovej kolibe