architektúra

Moderná architektúra so zaujímavým dizajnom fasády – Flip House

Flip House Architecture-Glass Fasáda-San Francisco

Predstavujeme vám modelový projekt pre moderná architektúra – pôsobivá štruktúra s masívnymi sklenenými oknami – Flip House od Fougeron Architecture v San Franciscu, Spojené štáty. V tomto projekte sa architektom podarilo novým spôsobom definovať koncept moderného domu. Čím viac svetla v obývačke, tým lepšie.

Moderné architektonické riešenia pre vysoké budovy

interiérový dizajn bielych pohoviek, schodiskové otvory

Renovácia vysokého domu nie je jednoduchá vec, obzvlášť vhodná pre ľudí bez plienok. Rýchly pohľad na obrázky vás môže skutočne ohromiť. Cieľom Fougeron Architects bolo zrekonštruovať tento dom a reorganizovať jeho interiér tak, aby logickejšie využívalo priestor. Budova Winkel ponúka svojim majiteľom domov nádherný výhľad na San Francisco a nádhernú zátoku. the moderná architektúra Riešenie pre preklápací dom fascinuje neobvyklými súčasnými obrovskými okennými otvormi.

Moderná architektúra – kombinácia inovácie a pohodlia

Sklopný nástenný vyklápací dom

the moderná architektúra rozhodne sa neoplatí len vidieť. Má veľmi pohodlný a praktický interiér. Tento novo zrekonštruovaný dom má honosné otvorené obývacie priestory a špičkovú príťažlivosť. Svetlé interiéry a „priemyselný elegantný schodiskový systém“ vytvárajú jedinečný vzhľad. Pohostinný Flip House má na fasáde hranaté prvky, hranolovité tvary okien a priehľadnú konštrukciu schodiska.

Dynamické štruktúry v modernej architektúre

Architektonické pracovné sklenené okno House San Francisco

V interiéroch sú použité sklenené zábrany, ktoré však priestor opticky nerozdeľujú. Izby sú jednoducho a štýlovo zariadené puristickým nábytkom. Elegantný interiér domu zdobia zaujímavé viacfarebné umelecké diela alebo iné farebné dekoratívne prvky. Môžete teda urobiť celú vec moderná architektúra Koncept ako originálne umelecké dielo od Fougeronská architektúra popísať. Dramatické tvary a pôsobivá sklenená fasáda domu kontrastujú s organickým prostredím.

Architektonický projekt so zaujímavou sklenenou fasádou

moderná architektúra-flip dom-san francisco-sklenená fasáda

Nápady na nábytok – Flip House v San Franciscu

Interiérový dizajn obývacia izba moderný interiérový dizajn

Moderná architektúra a vzťah medzi vnútrom a zvonkom