architektúra

Dom Kempeneers – zaujímavý dizajnový nápad z Belgicka

od Klaarchitectuur-Architektur

Moderne Hausgesltatlung - minimalistický dizajn

Tento malý zaujímavý dom sa nachádza vo vidieckej oblasti v Belgicku. Takzvaný Dom Kempeneers,  navrhli architekti Klaarchitectuur je provinčný dom s rozlohou 470 m², ktorý sa dokáže prepojiť s prírodným prostredím. Pozostáva z dvoch poschodí, ktoré rozdeľujú nehnuteľnosť na dve neobvykle riešené oblasti.

moderný dizajn domu z Belgicka

moderná architektúra - kamenná fasáda

To Dom Kempeneers stojí na rovnom povrchu a je z troch strán obklopený zelenou trávou. Štvrtá strana je s cestou spojená širokým štrkovým chodníkom. Vo vonkajších priestoroch nie je viditeľné žiadne špeciálne ošetrenie. Jediná vegetácia, ktorá obklopuje nehnuteľnosť, je tráva.

dom Kempeneers

minimalistická architektúra so vzrušujúcim tvarom

Dom Kempeneers má zaujímavo tvarovanú štruktúru. Hlavný vchod a neďaleká garáž sú pred vonkajším svetom skryté stenou, ktorá susedí s horným poschodím budovy. Suterén je priestranný a má tiež predĺžené steny. Na prvom poschodí je veľký obývací priestor, ktorý je v zadnej časti uzavretý mohutnou stenou s malým oknom a ktorý zostáva vpredu otvorený. Druhé poschodie zahŕňa spálňu s príslušnou terasou .

moderný interiérový dizajn z Belgicka

minimalistický dizajn interiéru - farebné obrázky v obývačke

Fasáda je obložená sivými tehlami. Dokážu osviežiť trochu rustikálny vzhľad staršej budovy. Tento hrubý vonkajší dizajn prináša určitý pocit, a ak ho hostia Dom Kempeneers budete prekvapení pohostinnou a útulnou atmosférou.

Interiér tohto Dom Kempeneersje veľmi moderný a minimalistický v dizajne. Interiér charakterizuje biele steny a stropy, tmavosivý obývací priestor a drevené podlahy v spálňach. Je moderný a štýlový. Všetky izby majú dostatok prirodzeného svetla a ponúkajú výhľad na krajinu.

Od K.H. Christovej